do: Aktualności, Lodowisko, Łyżwy dla każdego

Stowarzyszenie Klub Pływacki Motyl MOSiR Stalowa Wola, Gmina Stalowa Wola wraz z Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Stalowej Woli ogłasza nabór dzieci szkół podstawowych do programu „Łyżwy dla każdego”. Jest to program finansowany przez Ministerstwo Sportu i Turystyki. Zajęcia w dwóch grupach 20 osobowych odbywać się będą codziennie w okresie ferii zimowych w dniach 11 luty do 22 luty. Pierwsza grupa w godzinach 11.00 – 11.45, druga 13.00 – 13.45. Zajęcia prowadził będzie instruktor Krzysztof Polak. Formularz zgłoszeniowy do pobrania poniżej.

Zapisy Andrzej Chmielewski nr tel.: 797 120 235, a.chmielewski@mosir.stalowawola.pl, Adam Krotoszyński nr tel. 537 031 432, a.krotoszynski@mosir.stalowawola.pl. O przyjęciu dziecka decyduje kolejność zgłoszeń.

REGULAMIN ZAJĘĆ
1. W zajęciach mogą uczestniczyć uczniowie szkół podstawowych , których opiekunowie prawni wypełnili deklarację uczestnictwa dziecka.
2. Podpisanie deklaracji jest równoznaczne z akceptacją regulaminu zajęć.
3. Zajęcia są bezpłatne i powszechne.
4. Zajęcia odbywają się codziennie w okresie ferii w dni powszednie a jednostka trwa 45 min.
5. Nauka odbywa się na Miejskim Lodowisku Mobilnym w okresie od 11.02 do 22.02.2019 roku.
6. O zapisie decyduje kolejność zgłoszeń.
7. Na zajęcia dzieci zgłaszają się w strojach sportowych, wygodnych nie krępujących ruchu.
8. Rodzice, opiekunowie prawni, jako wolontariusze przygotowują dzieci do zajęć i pomagają im ubrać łyżwy a po zajęciach rozliczyć się z pożyczonego sprzętu.
9. Każde zajęcia rozpoczynają się od sprawdzenia obecności i sprawdzenia czy łyżwy są prawidłowo dobrane i zapięte.
10. W przypadku niesprzyjających warunków pogodowych zajęcia o charakterze ogólnorozwojowym będą odbywały się na sali sportowej.

DEKLARACJA UCZESTNICTWA (wersja PDF)
DEKLARACJA UCZESTNICTWA (wersja DOCX)

Ostatnio dodane

Wpisz poniżej szukane słowo lub wyrażenie