do: Aktualności

Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców Stalowej Woli i okolic na uroczyste otwarcie nowego Skateparku w Stalowej Woli, które odbędzie się w sobotę 2 czerwca. W programie m. in. pokaz z komentarzem ukazujący możliwości wykonania ewolucji na poszczególnych elementach skateparku, zakończony pokazowymi trikami o najwyższym stopniu zaawansowania. Możliwości zaprezentują: na deskorolce rider Ambassadors Polska Kamil Zabielski, Marcin Oskiera pięciokrotny Mistrz Polski na BMX,  a na rolkach zaprezentuje się Igor Gajos. Prowadzone będą również warsztaty z podstaw jazdy na deskorolce przez Piotra Dabova ze SUPER SKATE SZKÓŁKI z Łodzi. Po warsztatach i pokazach sesja zdjęciowa, z publikacją zdjęć na portalu branżowym Dizastermag.  Zapraszamy, początek godzina 14.00.

Warsztaty dla zainteresowanych mieszkańców z jazdy na deskorolce, bmx`ie i rolkach prowadzone przez doświadczonych instruktorów z licencjami Polish Skate Federation

Osoby niepełnoletnie muszą posiadać zgodę pełnoletniego opiekuna na udział w warsztatach. Stosowne oświadczenie rodzice będą mogli podpisać przed warsztatami w namiocie organizatorów.

Warsztaty dla:
– Deskorolka 2 grupy x 30 min /zajęcia dla max 10 osób/grupa
– Rolki 30 min – zajęcia dla max 10 osób/grupa
– Bmx 30 min – zajęcia dla max 10 osób/grupa

Warsztat prowadzone będą przez instruktorów SUPER SKATE SZKÓŁKI Piotra Dabov.
Piotr Dabov – legenda sceny deskorolkowej w Polsce. Reprezentuje pierwsze pokolenie skaterów w Polsce, od prawie 30 lat bez przerwy na deskorolce. Jeden z najbardziej doświadczonych trenerów z potencjałem na trenera kadry olimpijskiej na Igrzyska Olimpijskie w Tokyo w 2020 roku, kiedy to po raz pierwszy Skatebording będzie dyscypliną olimpijską (BMX i rolki pozostają dyscyplinami pokazowymi).

Pokaz profesjonalistów prowadzony z komentarzem/konferansjerką ukazujący możliwości wykonania ewolucji na poszczególnych elementach skateparku, zakończony pokazowymi trikami o najwyższym stopniu zaawansowania. Czas trwania 30min:
a) deskorolka – Rider Ambassadors Polska Kamil Zabielski (uczestnik Mistrzostw Polski, stosunkowo młody Rider, który z racji swoich korzeni lekkoatletycznych posiada dynamit w nogach, zawodnik z ogromnym potencjałem, przyszłość polskiej deskorolki)
b) rolki- Igor Gajos (jeden z weteranów jazdy na rolkach – jej agresywnej odmiany INLINE, posiada własną szkółkę jazdy na rolkach, potrafi dołożyć do pieca na murkach i poręczach.
c) rowerzysta na BMX – pięciokrotny Mistrz Polski BMX Marcin Oskiera, wykonuje solidne triki, kariera poparta doświadczeniem w nauczaniu młodych adeptów jazdy na bmx-ach
d) pokazy breakdance’u jako części kultury desko-roolko-bmx’owej – Kamil Żurawski – Stalowy Break
e) występ artystyczny – beatbox w wykonaniu Dariusza Czerwińskiego ze Stalowej Woli

Ostatnio dodane

Wpisz poniżej szukane słowo lub wyrażenie