do: Aktualności

Drugi mecz w bieżących rozgrywkach rozegrały juniorki VEGI MOSiR. Po poniedziałkowej porażce z MKS V LO Developres Rzeszów 1:3 (25:16, 15:25, 13:25, 21:25), w niedzielę 16 października we własnej hali nasze dziewczęta podejmowały KPS Nowa Dęba i wygrały 3:1 (26:24, 22:25, 25:21, 25:17). Od początku spotkania zarysowała się przewaga zespołu VEGI. Mocne zbicia Martyny Winiarskiej , Aleksandry Partyki i Zuzanny Drozdowicz nie pozostawiały złudzeń drużynie z Nowej Dęby. W drugim secie gospodynie popełniły dużo błędów w zagrywce, co spowodowało, że przegrały seta do 22. W końcowym rozrachunku to VEGA MOSiR cieszyła się ze zwycięstwa w stosunku 3 -1. Nasza drużyna wystąpiła w składzie: Julia Pasek, Zuzanna Drozdowicz, Aleksandra Partyka, Kamila Ćwikła, Emilia Świerkowska, Karolina Kochańczyk, Julita Dziura, Maja Czarnecka (libero), Wiktoria Kruczek, Martyna Winiarska, Aleksandra Stadnik. Trener Jakub Patkiewicz.