do: Aktualności

W sali PSP nr 1 w Nisku rozegrano kolejne mecze w ramach amatorskiej ligi siatkówki SWVA. Już dawno kibice siatkówki nie oglądali tak emocjonującego spotkania. Pierwszy mecz nie zapowiadał emocji i można napisać, że był bez historii. Konzbud szybko rozprawił się z Damontem 3:0 (25:8, 25:12, 25:12). Następnie na parkiet wyszły ekipy WP Transfer i Leśnik. W pierwszych dwóch setach minimalnie lepszy Leśnik (25:23 i 27:25). Kolejne trzy padły łupem wielokrotnych mistrzów ligi, którzy wygrali 25:18, 25:20 i w decydującym secie 16:14. W trzecim meczu Samax pokonał 3:0 BHP PPOŻ T. Mazur. Pierwszy set nie wskazywał na to, że ten mecz może być zacięty, bowiem Samax wygrał 25:13. W kolejnych walka rozgorzałą na dobre. Drugi set 25:21 a trzeci 25:23. W tabeli prowadzi Samax45 punktów przed Konzbudem 36 i WP Transfer 30. Kolejne miejsca zajmują Leśnik 26, BHP PPOŻ 16, ECO SOL 6 i tabelę zamyka DAMONT bez zwycięstwa. Następna kolejka rozegrana zostanie 2 kwietnia a zagrają ze sobą: