do: Aktualności, Pływalnia kryta

W sobotę 6-go czerwca, po 87 dniach przerwy, otworzyliśmy kompleks pływalni krytych przy ul. Hutniczej 15. Pierwsi klienci pojawili się tuż przed 7 rano.

 

Za nami piękny słoneczny weekend, który nie zachęcał do przyjścia na pływalnię krytą, jednak nasi klienci nie zawiedli. Już przed 7 raną pojawili się pierwsi chętni do skorzystania z naszej pływalni po przerwie. I chociaż ze względów bezpieczeństwa musieliśmy wprowadzić szereg obostrzeń i zmian, to nie zniechęciło naszych stałych klientów. Serdecznie dziękujemy wszystkim tym, którzy odwiedzili nas w ten weekend, my też za wami bardzo tęskniliśmy. Mamy nadzieję, że mimo wszystko będziecie nas odwiedzać i korzystać z naszych usług.

 

Pragniemy również poinformować, że od 9 czerwca na teren pływalni krytej może wejść maksymalnie 36 osób.

 

Również od 9 czerwca z użytku została wyłączona duża niecka basenowa, co spowodowane jest rozpoczęciem przygotowań do sezonu letniego.

 

Prosimy o śledzenie naszej strony internetowej i profilu na portalach społecznościowych, na których na bieżąco będziemy Państwa informować o tymczasowych zasadach ograniczonego dostępu do obiektów sportowych zgodnie z wytycznymi wynikającymi z Rozporządzeń Rady Ministrów, a także nowymi wytycznymi Ministerstwa Rozwoju, Ministerstwa Sportu i zaleceniami Głównego Inspektora Sanitarnego.

Ostatnio dodane

Wpisz poniżej szukane słowo lub wyrażenie