do: Aktualności, Pływalnia kryta

Szanowni Państwo, w związku z panującym stanem epidemiologicznym, a przede wszystkim w trosce o bezpieczeństwo Państwa, Państwa dzieci i naszych pracowników oraz w celu uniknięcia spiętrzeń w holu pływalni krytej podczas wykupywania zajęć w ramach programu Rybka zwracamy się z prośbą o zastosowanie się do proponowanego rozwiązania.

 

1. Zasilenia karnetu można dokonać za pomocą przelewu internetowego, żeby doładować w ten sposób karnet, należy wpłacić odpowiednią kwotę doładowania (90 zł lub 180 zł) na konto MOSiR Stalowa Wola nie później niż do 26-ego każdego miesiąca.

 

Dane do przelewu:

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Stalowej Woli 37-450 Stalowa Wola ul. Hutnicza 15

Nr konta: 76 1020 4913 0000 9702 0117 7005

Tytuł przelewu: DOŁADOWANIE KARNETU NR…….

W przypadku chęci otrzymania faktury na firmę w tytule przelewu proszę podać także NIP.

 

2. Zgłosić chęć uczestnictwa w zajęciach wybranemu instruktorowi i podpisać formularza na którym wyrażają Państwo zgodę na przeniesienie środków na zajęcia w ramach programu Rybka nie później niż 3 dni robocze przed pierwszymi planowanymi zajęciami w danym miesiącu.

 

Mamy nadzieję, że nowo wprowadzone rozwiązanie ułatwi korzystanie z organizowanych przez nas zajęć, skróci do minimum formalności związane z zakupem zajęć i sprawi, że korzystanie z pływalni będzie bezpieczne i przyjemniejsze.

 

Ostatnio dodane

Wpisz poniżej szukane słowo lub wyrażenie