do: Aktualności, VEGA MOSiR

W dniach 30 czerwca – 7 lipca 2016 najmłodsze zawodniczki Vegi MOSiR szlifowały formę podczas obozu sportowego w Cmolasie. Duża 3-sektorowa hala i boiska zewnętrzne pozwoliły trenerom na przeprowadzenie wszechstronnych zajęć.

Oprócz siatkówki graliśmy w koszykówkę oraz piłkę nożną, która z racji na Euro we Francji cieszyła się dużym zainteresowaniem. Zabawy w terenie, pokazy artystyczne, kibicowanie Naszym piłkarzom, relaks na basenie oraz wycieczka nad Jezioro Tarnobrzeskie zapełniły czas pomiędzy ciężkimi treningami. Najwięcej emocji przysporzył siatkarski turniej międzyrocznikowy, w którym wystąpiły następujące zespoły: Atomówki, Jagody, Kokosanki, Plastusie, Smerfetki i Dementorzy. Wygrały te ostatnie w składzie: Gabrysia Pelic, Dominika Stola, Oliwia Rybicka, Paulina Krzysztoń i Zosia Dziura. Obóz był bardzo udany i najważniejsze – bez kontuzji!!! Dziękujemy pani Iwonie Sodzie (Dyrektor OWiR Cmolas) za ogromną pomoc organizacyjną i opiekę podczas obozu.

Prosto z Cmolasu 6 zawodniczek pojechało na XXII Ogólnopolski Finał Kinder+SPORT do Częstochowy. Jak wielki to turniej świadczą liczby: 1500 kibiców na finale, 1488 meczów, 1228 zawodników, 319 trenerów, 288 zespołów, 60 wolontariuszy, 43 sędziów, 40 organizatorów, 36 boisk, 5 dużych hal !!! Występowaliśmy w kategorii 4-ek (rocznik 2003 i młodsze) i po rozegraniu 9 spotkań zajęliśmy 25 miejsce (na 48 startujących w poszczególnych kategoriach). Oprócz gier spotkaliśmy się z ambasadorami projektu – Piotrem Gruszką i Sebastianem Świderskim oraz zwiedziliśmy Jasną Górę.

Wyniki grupowe:

Vega MOSiR Stalowa Wola – GTS „PLAS” Goleniów / „BARNIM” Gryfice  0-2

Vega MOSiR Stalowa Wola – UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY „JASIENIAK”  0-2

Vega MOSiR Stalowa Wola – MKS DOBRE MIASTO  2-1

Po zajęciu 3 miejsca w grupie pozostała walka o miejsca 25-48. Wyniki rundy drugiej:

Vega MOSiR Stalowa Wola – Międzyszkolny Klub Sportowy Kraśnik  2-0

Vega MOSiR Stalowa Wola – SPS Zbąszynek  2-0

Vega MOSiR Stalowa Wola – UKS „ORLIKI-SP 74” SZCZECIN  2-1

Vega MOSiR Stalowa Wola – SKFiS KaEmKa PRZY PSP 3 STAROGARD GDAŃSKI  2-0

Vega MOSiR Stalowa Wola – MOSIR GIŻYCKO  2-0

Vega MOSiR Stalowa Wola – SP 97 Wrocław II  2-0

Nasze siatkarki wystąpiły w składzie:

Zuzanna Bełczowska, Sylwia Typiak, Paulina Krzysztoń, Weronika Kosak, Wiktoria Szwajka i Julia Kaczkowska. Trener – Mirosław Sroka.

Zawodniczki z trenerami

Zdjęcia z telefonu 2016 043

Zdjęcia z telefonu 2016 048

Ostatnio dodane

Wpisz poniżej szukane słowo lub wyrażenie