do: Aktualności

Środa 28 lipca 2021 roku była ostatnim dniem pracy w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Stalowej Woli Andrzeja Chmielewskiego. Po 43 latach kariery zawodowej postanowił odejść na emeryturę.

Andrzej Chmielewski przyjechał do Stalowej Woli w 1978 roku po ukończeniu studiów na gdańskiej Wyższej Szkole Wychowania Fizycznego z tytułem magistra wychowania fizycznego i trenera pływania II klasy. Swoją karierę zawodową od początku związał ze Stalową Wolą i obiektami aktualnie zarządzanymi przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Stalowej Woli. Początkowo jako pracownik Huty Stalowa Wola a od 1995 r. Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Przez okres ponad 30 lat pracował jako trener stalowowolskich sekcji pływackich. Od 2009 r. piastował stanowisko z-cy Dyrektora a następnie od marca 2010 r. przez okres pięciu lat pełnił funkcję Dyrektora Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Stalowej Woli. W ostatnim okresie pracował jako Kierownik d.s. Sportu i Rekreacji.
Odchodzącemu na emeryturę Andrzejowi gorąco dziękujemy za długoletnią pracę oraz wkład który włożył przez wszystkie lata pracy w sport i rekreację w Stalowej Woli. Życzymy zdrowia i powodzenia w nowym etapie życia.

Nie mówimy „do widzenia”, bo trener Andrzej Chmielewski nadal będzie odwiedzał naszą pływalnię prowadząc zajęcia z nauki pływania.

Ostatnio dodane

Wpisz poniżej szukane słowo lub wyrażenie