do: Aktualności, Lodowisko

Już ponad 700 osób odwiedziło Miejskie Lodowisko Mobilne w Stalowej Woli, które zostało uroczyście otwarte w sobotę, tj. 1 grudnia 2018. Na Placu Piłsudskiego imprezę uświetnili artyści z krakowskiego Teatru Jedna Mina.

Mimo mroźnej pogody, przez ponad cztery godziny, frekwencja na lodowisku dopisała w 100%. Już pierwszego dnia nasze lodowisko odwiedziło ponad 300 osób, które z pewnością nie mogły narzekać na brak atrakcji. Animacje na lodzie, strzały kijem hokejowym do bramki, tory przeszkód, slalom na łyżwach, tańce z chustami animacyjnymi i balonami, pokazy ognia na lodzie oraz fotobudka, to tylko niektóre z atrakcji jakie czekały na tych, którzy zdecydowali się uczestniczyć w oficjalnym otwarciu Miejskiego Lodowiska Mobilnego. Całość imprezy zakończyła dyskoteka na lodzie w stylu retro.

Serdecznie dziękujemy agencji reklamowej Hit Art, która była z nami w ten dzień i za pomocą drona zrobiła zdjęcia z tego wydarzenia. Podziękowania ślemy również dla Klubu Balonowego Stalowa Wola, który od godziny 14 był z nami na Placu Piłsudskiego i zaprezentował swoje umiejętności lotnicze wzbijając się w przestworza nad nasze piękne miasto.

Przypominamy, że Miejskie Lodowisko Mobilne jest otwarte codziennie. W dni powszechne od 15:00 do 20:45. W soboty, niedziele i święta od 13:00 do 20:45. Serdecznie zapraszamy do odwiedzania nas na Placu Piłsudskiego.

Więcej informacji w zakładce LODOWISKO.

Fotogaleria z otwarcia lodowiska TUTAJ.

Ostatnio dodane

Wpisz poniżej szukane słowo lub wyrażenie