do: Aktualności, Motyl

W tą szczególną sobotę 12 września, nie mogło zabraknąć na basenie Sekcji Pływackiej Motyl. Wejścia na basen trwały od wczesnych godzin rannych, a prezentacje zostały przygotowane w 90 minutowych blokach od godziny 12 i zawierały pokazy technik pływania sportowego, pokazy technik użytkowych z elementami ratownictwa oraz zajęcia z aquaaerobiku brawurowo prowadzone przez Panią Olgę Salista-Wołoszyn.

Zaczęli najmłodsi zawodnicy „Motyla”. Pod kierunkiem trenera Kalbarczyka prezentowali swoje już niemałe umiejętności pływackie. Właśnie przygotowują się do startu w Lidze Podkarpacia Dzieci . Można było potrenować z najmłodszymi. Każdy blok zajęć kończył się zajęciami aquaerobic, w których uczestniczyli wszyscy chętni.

Kolejne dwa bloki wypełniły pokazy podopiecznych trenera Korycińskiego i jak poprzednio , były elementy treningu, zabawy i rywalizacji, a wszystko na tle zaprezentowanych trofeów Sekcji. Jak poprzednio każdy z gości i uczestników mógł skorzystać z porad trenerskich i zmierzyć się z pływakami.

Kolejne dwa bloki były popisem najstarszych pływaków „Motyla”. Wśród nich mogliśmy podziwiać medalistkę Mistrzostw Polski Karolinę Gancarz i reprezentantkę Polski na Mistrzostwa Świata Niesłyszących Annę Zadworną. Nowe wrażenia i następne próby sprawności pływackiej a wszystko pod czujnym okiem trenera Niedbałowskiego.

Zajęcia trwały do godziny 21.30 i były fachowo komentowane przez trenera Gajdę. Były promocją oferty ośrodka dla mieszkańców w każdym wieku i na każdym poziomie zaawansowania, a lista zapisów na organizowane kursy i inne zajęcia sportowo rekreacyjne wypełniła się prawie do ostatka.

Zapraszamy na baseny MOSiR !

Ostatnio dodane

Wpisz poniżej szukane słowo lub wyrażenie