Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku

DSC_0347

Po dwóch dniach emocjonujących rozgrywek w Stalowej Woli poznaliśmy piłkarskich mistrzów województwa podkarpackiego w kategoriach U-8, U-10 i U-12. W finałach wojewódzkich XVII edycji Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” najlepsze okazały się SP Pustków i AMO Rzeszów (kategoria U-8), Beniaminek Krosno i AMO Rzeszów (kategoria U-10) oraz Beniaminek Krosno i SP 9 w Dębicy (kategoria U-12). Dzięki temu zwycięstwu drużyny do lat 10 i 12 będą reprezentować województwo podkarpackie podczas Finału Ogólnopolskiego, którego rozstrzygnięcie nastąpi 2 maja na stadionie PGE Narodowym w Warszawie.

Finały w województwie podkarpackim odbyły się 3 i 4 kwietnia na stadionie MOSiR przy ul. Hutniczej 15 w Stalowej Woli. Pierwszego dnia o miano najlepszych rywalizowały dzieci w kategoriach do lat 8 i 10, natomiast drugiego dnia swoje mecze rozegrała najstarsza kategoria wiekowa. Całość stanowiła wielkie święto futbolu, podczas którego największe talenty z całego regionu mogły zmierzyć się ze swoimi rówieśnikami przy gorącym wsparciu trenerów, rodziców oraz obecnych na rozgrywkach kibiców. Na wszystkich uczestników czekały medale, nagrody rzeczowe i oczywiście doskonała zabawa, a wszystko odbyło się w atmosferze fair play i przy oprawie godnej największych światowych turniejów.

Serdecznie zachęcamy do dopingowania zwycięzców finałów województwa podkarpackiego podczas finałów krajowych w Warszawie. Poniżej przedstawiamy film nagrany podczas turnieju w Stalowej Woli:

Województwo podkarpackie podczas Finału Ogólnopolskiego na Stadionie Narodowym w Warszawie będą reprezentować:

U-10 – dziewczęta – Beniaminek Krosno
DSC_0162

 

 

U-10 – chłopcy – AMO Rzeszów
DSC_0192

U-12 – dziewczęta – Beniaminek Krosno
DSC_0758 

U-12 – chłopcy – SP 9 w Dębicy
DSC_0786

Szczegółowe wyniki finałów wojewódzkich XVII edycji Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”

Dziewczęta  U – 8 – WYNIKI:

GRUPA  A Wynik
BENIAMINEK Krosno SP  JAMY 0:2
SP  KALINKÓW SP  Nr 11  DĘBICA 1:1
BENIAMINEK Krosno GRODZISKO  DOLNE 1:0
SP  JAMY SP  KALINKÓW 2:0
SP  Nr 11  DĘBICA BENIAMINEK Krosno 1:0
GRODZISKO  DOLNE SP  JAMY 0:1
SP  KALINKÓW BENIAMINEK Krosno 0:2
SP  Nr 11  DĘBICA GRODZISKO  DOLNE 1:2
SP  JAMY SP  Nr 11  DĘBICA 1:0
GRODZISKO  DOLNE SP  KALINKÓW 1:0
GRUPA  B Wynik
UKS 4 PRZEMYŚL SP PUSTKÓW 1:2
PSP PYSZNICA SP ŁOWISKO 0:6
UKS 4 PRZEMYŚL PSP PYSZNICA 0:2
SP ŁOWISKO SP PUSTKÓW 4:0
UKS 4 PRZEMYŚL SP ŁOWISKO 0:3
SP PUSTKÓW PSP PYSZNICA 1:1
PÓŁFINAŁY Wynik
Beniaminek Krosno SP Łowisko 0:3
SP Jamy SP Pustków 0:2
Mecz                                   FINAŁ Wynik
O III Beniaminek Krosno SP Jamy 2:0
FINAŁ SP Łowisko SP Pustków 0:0 (0:1k)

Zielone kartki: Klaudia Gumielak-przyznanie się do wybicia piłki

Chłopcy  U – 8 – WYNIKI:

GRUPA  C Wynik
Nr 9  DĘBICA TEMPO  NIENASZÓW 1:3
AKTIV PRO RYMANÓW ZS  BESKO 4:2
Nr 9  DĘBICA AKTIV PRO RYMANÓW 2:1
ZS  BESKO TEMPO  NIENASZÓW 1:6
Nr 9  DĘBICA ZS  BESKO 6:0
TEMPO  NIENASZÓW AKTIV PRO RYMANÓW 3:0
GRUPA  D Wynik
SP TRZEŚŃ BENIAMINEK  KROSNO 0:3
AP MAŁY RYCERZ SP KASZYCE 0:4
SP TRZEŚŃ AP MAŁY RYCERZ 0:3
SP KASZYCE BENIAMINEK  KROSNO 0:7
SP TRZEŚŃ SP KASZYCE 0:3
BENIAMINEK  KROSNO AP MAŁY RYCERZ 9:0
GRUPA  E Wynik
AP STALOWA WOLA GRODZISKO  DOLNE 4:0
UKS SOKÓŁ SIENIAWA SP WIERZBNA 0:0
AP STALOWA WOLA UKS SOKÓŁ SIENIAWA 5:0
SP WIERZBNA GRODZISKO  DOLNE 2:0
AP STALOWA WOLA SP WIERZBNA 4:0
GRODZISKO  DOLNE UKS SOKÓŁ SIENIAWA 0:2
GRUPA  F Wynik
MOSiR  DUKLA UKS  FA  LUBACZÓW 1:2
ORLIK  PRZEMYŚL IKRA Głogów Wielk. 0:0
MOSiR  DUKLA ORLIK  PRZEMYŚL 0:3
IKRA Głogów Wielk. UKS  FA  LUBACZÓW 1:0
MOSiR  DUKLA IKRA Głogów Wielk. 0:2
UKS  FA  LUBACZÓW ORLIK  PRZEMYŚL 0:3
GRUPA  G Wynik
FA  NISKO AMO RZESZÓW 0:11
SP CZARNA SOSiR NOWA DĘBA 2:2
FA  NISKO SP CZARNA 2:6
SOSiR NOWA DĘBA AMO RZESZÓW 0:7
FA  NISKO SOSiR NOWA DĘBA 0:8
AMO RZESZÓW SP CZARNA 3:1
ĆWIERĆFINAŁY Wynik
AP Stalowa Wola SP 9 Dębica 2:1
SP Kaszyce AMO Rzeszów 0:8
Beniaminek Krosno Orlik Przemyśl 2:1
IKRA Głogów WLk. UKS Tempo Nienaszów 0:3
PÓŁFINAŁY Wynik
Beniaminek Krosno UKS Tempo Nienaszów 1:0
AP Stalowa Wola AMO Rzeszów 0:4
Mecz                                   FINAŁ Wynik
o III AP Stalowa Wola UKS Tempo Nienaszów 4:0
FINAŁ AMO Rzeszów Beniaminek Krosno 2:1

Dziewczęta  U – 10 – WYNIKI:

GRUPA  A Wynik
SP Nr 1 GOLCOWA SP Nr 2 KOLBUSZOWA 2:0
GRODZISKO  DOLNE ZS BESKO 2:1
SP Nr 1 GOLCOWA GRODZISKO  DOLNE 2:0
ZS BESKO SP Nr 2 KOLBUSZOWA 1:1
SP Nr 1 GOLCOWA ZS BESKO 7:1
SP Nr 2 KOLBUSZOWA GRODZISKO  DOLNE 0:1
GRUPA  B Wynik
SP Nr 11  DĘBICA SP MŁODÓW 3:0
FA  NISKO SP KALINKÓW 8:1
SP Nr 11  DĘBICA FA  NISKO 1:5
KALINKÓW SP MŁODÓW 3:0
SP Nr 11  DĘBICA KALINKÓW 5:0
SP MŁODÓW FA  NISKO 0:3
GRUPA  C Wynik
SP TUCZEMPY BENIAMINEK  KROSNO 0:19
SP PUSTKÓW PSP PYSZNICA 0:7
SP TUCZEMPY SP PUSTKÓW 3:2
PSP PYSZNICA BENIAMINEK  KROSNO 0:10
SP TUCZEMPY PSP PYSZNICA 2:5
BENIAMINEK  KROSNO SP PUSTKÓW 16:0
GRUPA  D Wynik
SP  WADOWICE UKS 4  PRZEMYŚL 1:1
SP  ŁOWISKO SP  WADOWICE 4:0
UKS 4  PRZEMYŚL SP  ŁOWISKO 4:2
PÓŁFINAŁY Wynik
Football Akademy Nisko UKS Czwórka Przemyśl 8:1
Beniaminek Krosno  SP 1 Golcowa 9:0
Mecz                                   FINAŁ Wynik
O III  SP 1 Golcowa UKS Czwórka Przemyśl 5:2
FINAŁ Beniaminek Krosno Football Akademy Nisko 6:1

Chłopcy  U – 10 – WYNIKI:

GRUPA  E Wynik
SP Nr 2 LEŻAJSK KRZYWA  WIEŚ 4:4
AMO RZESZÓW SP WIŚNIOWA 5:0
SP Nr 2 LEŻAJSK AKTIV PRO 6:2
KRZYWA  WIEŚ AMO RZESZÓW 0:10
SP WIŚNIOWA SP Nr 2 LEŻAJSK 0:5
AKTIV PRO KRZYWA  WIEŚ 3:2
AMO RZESZÓW SP Nr 2 LEŻAJSK 7:0
SP WIŚNIOWA AKTIV PRO 2:4
KRZYWA  WIEŚ SP WIŚNIOWA 6:1
AKTIV PRO AMO RZESZÓW 0:12
GRUPA  F Wynik
AP STALOWA WOLA SP MAJDAN KRÓLESKI 11:1
SP BRZÓZA STADNICKA UKS HŁUDNO 0:10
AP STALOWA WOLA SP BRZÓZA STADNICKA 18:0
UKS HŁUDNO SP MAJDAN KRÓLESKI 1:7
AP STALOWA WOLA UKS HŁUDNO 1:0
SP MAJDAN KRÓLESKI SP BRZÓZA STADNICKA 7:1
GRUPA  G Wynik
4  JAROSŁAW WILCZKI  LESKO 3:0
ORLIK  PRZEMYŚL SP BRZEŹNICA 4:0
4  JAROSŁAW ORLIK  PRZEMYŚL 1:1
BRZEŹNICA WILCZKI  LESKO 3:0
4  JAROSŁAW BRZEŹNICA 4:0
WILCZKI  LESKO ORLIK  PRZEMYŚL 0:3
GRUPA  H Wynik
MOSiR DUKLA ZS  BESKO 4:3
SP Nr 2 PRZEWORSK SP Nr 9 DĘBICA 1:0
MOSiR DUKLA SP Nr 2 PRZEWORSK 0:0
SP Nr 9 DĘBICA ZS  BESKO 0:2
MOSiR DUKLA SP Nr 9 DĘBICA 0:3
ZS  BESKO SP Nr 2 PRZEWORSK 0:0
GRUPA  I Wynik
AP  NISKO UKS 6  JASŁO 2:4
SP FUTORY MSMS  MIELEC 0:4
AP  NISKO SP FUTORY 2:2
MSMS  MIELEC UKS 6  JASŁO 5:2
AP  NISKO MSMS  MIELEC 0:14
UKS 6  JASŁO SP FUTORY 4:1
GRUPA  J Wynik
ORLIK  NOWA  DĘBA SP  STUBNO 4:1
BENIAMINEK  KROSNO SP MALINIE 4:3
ORLIK  NOWA  DĘBA BENIAMINEK  KROSNO 3:3
SP MALINIE SP  STUBNO 9:0
ORLIK  NOWA  DĘBA SP MALINIE 1:3
SP  STUBNO BENIAMINEK  KROSNO 0:8
ĆWIERĆFINAŁY Wynik
AMO Rzeszów UKS Orlik Czwórka Jarosław 6:1
Beniaminek Krosno SP 2 Przeworsk 5:1
AP Stalowa Wola Orlik Przemyśl 2:0
MOSiR Dukla Mielecka Szkoła Mistrzostwa Sportowego Mielec 0:13
PÓŁFINAŁY Wynik
AMO Rzeszów Beniaminek Krosno 2:0
AP Stalowa Wola Mielecka Szkoła Mistrzostwa Sportowego Mielec 0:2
Mecz                                   FINAŁ Wynik
O III AP Stalowa Wola Beniaminek Krosno 2:2 (1:3k)
FINAŁ AMO Rzeszów Mielecka Szkoła Mistrzostwa Sportowego Mielec 2:2 (2:0k)

Dziewczęta  U – 12 – WYNIKI:

GRUPA A WYNIK
SP Nr 1  DOMARADZ SP Nr 11  DĘBICA 3-2
WÓLKA PEŁKIŃSKA SP  POBIEDNO 1-2
SP Nr 1  DOMARADZ WÓLKA PEŁKIŃSKA 2-2
SP  POBIEDNO SP Nr 11  DĘBICA 1-2
SP Nr 1  DOMARADZ SP ŁĘŻANY 2-2
SP Nr 11  DĘBICA WÓLKA PEŁKIŃSKA 0-6
GRUPA B WYNIK
GRODZISKO  DOLNE Nr 1 KOLBUSZOWA 0-3
SP JAŚLISKA BENIAMINEK  KROSNO 0-3
GRODZISKO  DOLNE SP JAŚLISKA 1-8
BENIAMINEK  KROSNO Nr 1 KOLBUSZOWA 4-2
GRODZISKO  DOLNE BENIAMINEK  KROSNO 0-7
Nr 1 KOLBUSZOWA SP JAŚLISKA 0-2
GRUPA C WYNIK
PSP  ULANÓW SP  OLESZYCE 6-0
WOLA  WADOWSKA UKS 15  PRZEMYŚL 0-2
PSP  ULANÓW WOLA  WADOWSKA 5-0
UKS 15  PRZEMYŚL SP  OLESZYCE 0-2
PSP  ULANÓW UKS 15  PRZEMYŚL 3-0
SP  OLESZYCE WOLA  WADOWSKA 0-0
GRUPA D WYNIK
PSP  PYSZNICA SP STUBNO 1-0
SP Nr 1 PRZEWORSK SP PUSTKÓW 0-2
PSP  PYSZNICA SP Nr 1 PRZEWORSK 2-0
SP PUSTKÓW SP STUBNO 2-1
PSP  PYSZNICA SP PUSTKÓW 3-0
SP STUBNO SP Nr 1 PRZEWORSK 2-1
ĆWIERĆFINAŁY
SP 1 Domaradz SP Jaśliska 1-11
Beniaminek Krosno SP Oleszyce 9-0
PSP Ulanów SP Pustków 1-0
PSP Pysznice SP Pobiedno 2-1
PÓŁFINAŁY
SP Jaśliska Beniaminek Krosno 1-5
PSP Ulanów PSP Pysznice 1-1 (1-2k)
FINAŁY
Finał Beniaminek Krosno PSP Pysznice 6-1
o III SP Jaśliska PSP Ulanów 3-1

 

Chłopcy  U – 12 – WYNIKI:

GRUPA F WYNIK
SMS  JAROSŁAW BENIAMINEK  KROSNO 2-5
UKS  HŁUDNO WILKI 2  WIŚNIOWA 0-5
WILKI 2  WIŚNIOWA SMS  JAROSŁAW 0-2
UKS  HŁUDNO SP  RANIŻÓW 2-2
SP  RANIŻÓW WILKI 2  WIŚNIOWA 3-5
BENIAMINEK  KROSNO UKS  HŁUDNO 6-0
BENIAMINEK  KROSNO SP  RANIŻÓW
SMS  JAROSŁAW UKS  HŁUDNO 6-1
SP  RANIŻÓW SMS  JAROSŁAW 2-4
WILKI 2  WIŚNIOWA BENIAMINEK  KROSNO 1-2
GRUPA G WYNIK
SP BUKOWSKA AKTIV PRO I  RYMANÓW 5-0
SP Nr 9  DĘBICA UHERCE MINERALNE 3-1
SP BUKOWSKA SP Nr 9  DĘBICA 1-5
UHERCE MINERALNE AKTIV PRO I  RYMANÓW 2-0
SP BUKOWSKA UHERCE MINERALNE 6-1
AKTIV PRO I  RYMANÓW SP Nr 9  DĘBICA 0-12
GRUPA H WYNIK
SP Nr 2  LEŻAJSK SP Nr 2  LUBACZÓW 1-2
SP  BRZÓZA  STADNICKA SP  WADOWICE  GÓRNE 2-0
SP Nr 2  LEŻAJSK SP  BRZÓZA  STADNICKA 3-0
SP  WADOWICE  GÓRNE SP Nr 2  LUBACZÓW 0-2
SP Nr 2  LEŻAJSK SP  WADOWICE  GÓRNE 12-0
SP Nr 2  LUBACZÓW SP  BRZÓZA  STADNICKA 0-0
GRUPA I WYNIK
PSP  JATA SP  BIRCZA 2-3
SP Nr 16  PRZEMYŚL NSMS  MIELEC 0-4
PSP  JATA SP Nr 16  PRZEMYŚL 3-2
NSMS  MIELEC SP  BIRCZA 1-7
PSP  JATA NSMS  MIELEC 0-7
SP  BIRCZA SP Nr 16  PRZEMYŚL 0-0
GRUPA J WYNIK
SP GŁOGÓW SP Nr 1  PRZEWORSK 1-0
SP Nr 11  DĘBICA SPMS RZESZÓW 0-4
SP GŁOGÓW SP Nr 11  DĘBICA 0-1
SPMS RZESZÓW SP Nr 1  PRZEWORSK 1-2
SP GŁOGÓW SPMS RZESZÓW 0-9
SP Nr 1  PRZEWORSK SP Nr 11  DĘBICA 1-3
GRUPA K WYNIK
Nr 7 STALOWA WOLA MOSiR  DUKLA 3-0
UKS 6 JASŁO DAP LIDER  SOKOLNIKI 8-0
PSP 7 Stalowa Wola UKS 6 JASŁO 1-2
DAP LIDER  SOKOLNIKI MOSiR  DUKLA 2-2
PSP Nr 7 STALOWA WOLA DAP LIDER  SOKOLNIKI 5-0
MOSiR  DUKLA UKS 6 JASŁO 0-10
ĆWIERĆFINAŁY
Beniaminek Krosno SP 2 Lubaczów 3-1
SP 2 Leżajsk Niep. SMS Mielec 1-5
SMS Rzeszów UKS Szóstka Jasło 2-2 (1-3k)
SP 7 Stalowa Wola SP 9 Dębica 0-3
PÓŁFINAŁY
Beniaminek Krosno Niep. SMS Mielec 0-6
UKS Szóstka Jasło SP 9 Dębica 2-3

 

FINAŁY
Finał Niep. SMS Mielec SP 9 Dębica 1-2
o III Beniaminek Krosno UKS Szóstka Jasło 4-4 (3-2)

 

 

źródło: http://zpodworkanastadion.pl/aktualnosci/edycja-xvii/znamy-mistrzow-woj-podkarpackiego/550

 

7168_zpns2pr-2017-baner-800x400px-v01

WOJEWÓDZKIE FINAŁY TURNIEJU „Z PODWÓRKA NA STADION O PUCHAR TYMBARKU” U12 – FOTORELACJA

WOJEWÓDZKIE FINAŁY TURNIEJU „Z PODWÓRKA NA STADION O PUCHAR TYMBARKU” U8 i U10 – FOTORELACJA

Szybki kontakt

Napisz do nas, odpowiemy w możliwie najkrótszym czasie.

Nieczytelne? Zmień tekst. captcha txt