Park linowy Stalowa Wola

Park Linowy

Park linowy Stalowa Wola zlokalizowany jest w Parku Miejskim i rozciąga się wzdłuż alejki prowadzącej od ulicy Mickiewicza do Państwowej Szkoły Muzycznej. Do dyspozycji użytkowników jest 145 metrów atrakcyjnej, dwupiętrowej trasy o wysokości od 3,5m do 6,3m nad podłożem. Składa się 11 kładek do chodzenia zawieszonych pomiędzy drzewami i drewnianymi słupami na których umieszczone są platformy umożliwiające dalsze przejście lub powrót do wyjścia.

Kładki mają postać splecionych przeszkód linowych. Poszczególne piętra są wzajemnie połączone w kilku miejscach drabinkami. Wszystkie kładki i platformy otoczone są specjalnymi siatkami zabezpieczającymi umożliwiając swobodny spacer oraz bezpieczne pokonywanie przeszkód.

W parku linowym nie ma wyznaczonego kierunku poruszania się, użytkownicy mogą poruszać się po nim według własnego uznania. Wewnętrzne labirynty i przeszkody łączą w sobie doskonałą zabawę z wysiłkiem fizycznym i ćwiczeniami z koordynacji ruchowej. Jednym z najatrakcyjniejszych elementów jest wielka spiralna zjeżdżalnia, umożliwiająca zjazd z najwyższego piętra na sam dół.

Park linowy jest przyjazny dla osób z niepełnosprawnością oraz rodzicom z wózkami. Poprzez specjalne podjazdy dają możliwość podziwiania krajobrazu z wieży widokowej. Park linowy jest doskonałym uzupełniniem do przyjemnego i aktywnego spędzenia czas w pięknym otoczeniu zieleni Parku Miejskkego w Stalowej Woli.

Zapraszamy do Parku Linowego Stalowa Wola.

Szybki kontakt

Napisz do nas, odpowiemy w możliwie najkrótszym czasie.

Nieczytelne? Zmień tekst. captcha txt