TERMINARZ IMPREZ SPORTOWYCH I REKREACYJNYCH MOSiR STALOWA WOLA
2018 rok

STYCZEŃ 2018
6.01.2018 (godz.18:00) ZKS Stal – TBV Start II Lublin
II liga koszykówka mężczyzn
ZKS ZSO-2
13.01.2018 (godz.18:00) ZKS Stal – ŁKS AZS UŁ SG ŁÓDŹ
II liga koszykówka mężczyzn
ZKS ZSO – 2
17.01.2017 (godz.18:00) ZKS Stal – AZS UJK Kielce
II liga koszykówka mężczyzn
ZKS
20.01.2018 (godz.11:00) ZKS Stal – Gembal Tarnawa – koszykówka kobiet U 16 ZKS Hala MOSiR
21.01.2018 (godz.17:00) ZKS Stal – KS Rosa-Sport RadomII liga koszykówka mężczyzn ZKS Hala MOSiR
27.01.2018 (godz.18:00) ZKS Stal – Sokół Ostrów Mazowiecka , II liga koszykówka m. ZKS Hala MOSiR
28.01.2018 (godz.11:00) ZKS Stal – Koszykówka Lublin – koszykówka kobiet U 18 ZKS Hala MOSiR
LUTY 2018
7-11.02.2018 (10:00,16:00) Finały Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży – koszykówka kobiet PFS, PZKosz, MOSiR Hala MOSiR
13.02.2018 (godz. 11.45) Miejskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej – piłka ręczna dziewcząt MOSiR, UG ZS nr 3
13.02.2018 (godz.8:30) Miejskie Igrzyska Dzieci – tenis stołowy dziewcząt i chłopców MOSiR, UG ZS nr 3
14.02.2018 (godz. 9:00) Miejskie Igrzyska Dzieci – mini siatkówka dziewcząt MOSiR, UG Hala MOSiR
14.02.2018 (godz.10:45) Miejskie Igryzyska Młodzieży Szkolnej – piłka ręczna chłopców MOSiR, UG ZS nr 3
15,16.02.2018 (godz.8:30) Miejskie Igrzyska Dzieci – mini koszykówka chłopców MOSiR, UG ZS nr 3
16.02.2018 (godz.9:00) Miejskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej – siatkówka dziewcząt MOSiR, UG Hala MOSiR
17.02.2018 (godz.14:30) ZKS Stal – Start II Lublin – koszykówka mężczyzn ZKS Hala MOSiR
17.02.2018 (godz.18:00) ZKS Stal – Dziki Warszawa ZKS Hala MOSiR
18.02.2018 (godz.11:00) ZKS Stal U 18 – MOSiR Krosno – koszykówka kobiet ZKS Hala MOSiR
20.02.2018 (godz.9:00) Miejskie Igrzyska Dzieci – mini siatkówka chłopców MOSiR, UG Hala MOSiR
22.02.2018 (godz.9:00) Miejskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej – siatkówka chłopców MOSiR, UG Hala MOSiR
23.02.2018 (godz.8:30) Miejskie Igrzyska Dzieci – mini koszykówka dziewcząt MOSiR, UG ZS – 3
24.02.2018 (godz.18:00) ZKS Stal – Legia II Warszawa – II liga koszykówka mężczyzn ZKS Hala MOSiR
24.02.2018 (godz.9:00-15:00) Turniej U 12 – koszykówka dziewcząt ZKS Hala MOSiR
24-25.02.2018 (godz. Turniej Deblowy Amatorów Senior Cup – tenis MKT Korty MOSiR
25.02.2018 (godz.9:00) Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych – turniej piłki halowej MOSiR, UG Sala MOSiR
25.02.2018 (godz.11:00) ZKS U 18 – MLKS Rzeszów ZKS Hala MOSiR
28.02.2018 (godz.9:00) II Zimowa Olimpiada Przedszkolaków MOSiR, NPCM Hala MOSiR
MARZEC 2018
3.03.2018 (godz.11:00) ZKS Stal – MLKS Rzeszów – koszykówka kobiet kadetki ZKS Hala MOSiR
3.03.2018 (godz.18:00) ZKS Stal – Żubry Białystok – II liga koszykówki mężczyzn ZKS Hala MOSiR
3-4.03.2018 (godz.10:00) Turniej SiA – tenis MKT Hala tenisowa
8.03.2018 (godz.15:00) ZKS Stal – Iskra Konstantynów – koszykówka kobiet kadetki ZKS Hala MOSiR
10.03.2018 (godz.9:00) Memoriał Krystiana Muskały MOSiR,ZKS Stadion MOSiR
10-11.03.2018 (godz.9:00) Grand Prix Stalowej Woli Amatorów – turniej singlowy MKT Hala tenisowa
11.03.2018 (godz.11:00) ZKS Stal – MOSiR Przeworsk – koszykówka kobiet, młodziczki ZKS Hala MOSiR
11.03.2018 (godz.18:00) ZKS Stal – Syntex Książek Łowicz -II liga koszykówka mężczyzn ZKS Hala MOSiR
17-18.03.2018 (godz.9:00) Mistrzostwa Województwa Kadetów – tenis MKT MKT Hala tenisowa
18.03.2018 (godz.10:00) Senior Cup – tenis MKT Hala tenisowa
24.03.2018 (godz.18:00) ZKS Stal – Żubry Białystok – II liga koszykówka mężczyzn ZKS Hala MOSiR
24-25.03.2018 (godz.10:00) Mistrzostwa Województwa Juniorów – tenis MKT Hala tenisowa
Nowy termin zostanie wkrótce ustalony. Puchar Przewodniczącego RM w Pływaniu – szkoły ponadgimn. MOSiR, UG Pływalnia MOSiR
 
KWIECIEŃ 2018
7-8.04.2018 (godz.13:00, 9:00) Międzynarodowe Mistrzostwa Stalowej Woli w Pływaniu MOSiR Pływalnia MOSiR
11.04.2018 (godz.12:00, 19:00) VII Podkarpacki Memoriał Sportowy im.św.Jana Pawła II Latorośl,MOSiR Hala, Pływalnia MOSiR
16.04.2018 (godz. 8:00) Finał Eliminacji Powiatowych Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym KPP,MOSiR Sala MOSiR
17.04.2017 (godz.13:00) Grand Prix w Biegach Przełajowych Victoria Stadion LA
18.04.2018 (godz.15:00) Inauguracja rozgrywek Małej Ligi Piłki Nożnej o Puchar Przewodniczącego RM MOSiR Boisko MOSiR
21-22.04.2018 (godz.10:00) IX Memoriał Tadeusza Duszyńskiego w Piłce Siatkowej MOSiR Hala MOSiR
26.04.2018 (godz.12:30) Czwartek Lekkoatletyczny Victoria Stadion LA
27.04.2018 (godz.10:00) VI Mistrzostwa Województwa Podkarpackiego Strażaków PSP w Pływaniu KWPSP Pływalnia MOSiR
MAJ 2018
1.05.2018 (godz.9:00) XIII Stalowowolski Rowerowy Cross Country MDK,MOSiR,ZHP Ul.Kasprzyckiego
3.05.2018 (godz.14:00) XXX Międzynarodowy Uliczny Bieg Konstytucji 3 Maja Victoria, MOSiR Stadion LA
9.05.2018 (godz.12:30) Czwartek Lekkoatletyczny Victoria, MOSiR Stadion LA
12.05.2018 (godz.15:00) 60 Otwarte Mistrzostwa Stalowej Woli w Lekkiej Lekkoatletyce Victoria, MOSiR Stadion LA
13.05.2018 (godz. 14:00) ZKS Stal Aquilla Stalowa Wola – Sokół II Kolbuszowa Dolna ZKS Stadion LA
15.05.2018 (godz.12:30) Czwartek Lekkoatletyczny Victoria, MOSiR Stadion LA
19.05.2018 (godz.15:00) Mistrzostwa Okręgu U-18 – lekkoatletyka Victoria, MOSiR Stadion LA
20.05.2018 (godz.16:00) Mistrzostwa Województwa Dzieci Starszych U-14 Victoria,POZLA,MOSiR Stadion LA
24.05.2018 Czwartek Lekkoatletyczny Victoria, MOSiR Stadion LA
21-23.05.2018 (godz.9:00) Międzyszkolny Turniej Dzieci i Młodzieży Szkolnej w Tenisie o Puchar Dyrektora MOSiR MKT, MOSiR Korty ul.Skoczyńskiego
26.05.2018 (godz.15:00) Mistrzostwa Województwa Juniorów U-20 – lekkoatletyka Victoria, MOSiR, POZLA Stadion LA
27.05.2018 (godz. 14:00) ZKS Stal Aquilla Stalowa Wola – Resovia II Rzeszów ZKS Stadion LA
29.05.2018 (godz. 10:00) SENIORIADA 2018 MOSiR Stadion LA
CZERWIEC 2018
2.06.2018 (godz.10:00) Victoria,POZLA Stadion LA
5.06.2018 (godz.15:00) Finał Czwartków Lekkoatletycznych Victoria, MOSiR Stadion LA
9.06.2018 (godz.15:00) Mistrzostwa Okręgu Dzieci w Lekkiejatletyce Victoria, POZLA Stadion LA
10.06.2018 (godz. 14:00) ZKS Stal Aquilla Stalowa Wola – KS Korona Tuchla ZKS Stadion LA
24.06.2018 (godz. 14:00) ZKS Stal Aquilla Stalowa Wola – Inter Gnojnica ZKS Stadion LA
SIERPIEŃ 2018
8.08.2018 (godz.9:00) XXII Memoriał Rudolfa Patkolo – w piłce nożnej MOSiR,ZKS ZKS Stal
11-12.08.2018 (godz.9:00) Grand Prix Stalowej Woli Amatorów MKT Korty ul.Skoczyńskiego
25-26.08.2018 (godz.10:00) Mistrzostwa Województwa Podkarpackiego Kadetów MKT, POZT Korty ul.Skoczyńskiego
WRZESIEŃ 2018
1-2.09.2018 (godz.9:00) XVI Memoriał Bogdana Gajewskiego – Ogólnopolski Turniej Amatorów MKT Korty ul.Skoczyńskiego
8-9.09.2018 (godz.10:00) Grand Prix Stalowej Woli Amatorów MKT Korty ul.Skoczyńskiego
10.09.2018 (godz.12:30) Czwartek Lekkoatletyczny Victoria Stadion LA
12.09.2018 (godz.16:00) Miting XX Lecia KKS Victoria Victoria Stadion LA
18.09.2018 (godz.12:30) Czwartek Lekkoatletyczny Victoria Stadion LA
20.09.2018 (godz.12:00) Mistrzostwa Powiatu Młodzików – lekkoatletyka Victoria, UP Stadion LA
26.09.2018 (godz.12:30) Czwartek Lekkoatletyczny Victoria Stadion LA
PAŹDZIERNIK 2018
4.10.2018 (godz.12:30) Czwartek Lekkoatletyczny Victoria,MOSiR Stadion LA
9.10.2018 (godz.12:30) Czwartek Lekkoatletyczny Victoria,MOSiR Stadion LA
12.10.2018 (godz.13:00) Czwartek Lekkoatletyczny Victoria Stadion LA

 

TERMINARZ IMPREZ SPORTOWYCH I REKREACYJNYCH MOSiR STALOWA WOLA
2017 rok
LISTOPAD 2017
4.11.2017 (godz.11:00) ZKS Stal 99/00 – Czarni Jasło ZKS Stadion MOSiR
4.11.2017 (godz.13:00) ZKS Stal 01 – DAP Dębica ZKS Stadion MOSiR
4.11.2017 (godz.15:00) ZKS Stal 02 – Lechia Sędziszów ZKS Stadion MOSiR
5.11.2017 (godz.18:00) ZKS Stal II – Sokół Kamień ZKS Stadion MOSiR
5.11.2017 (godz.11:00) PSA Stal – Gwardia Koszalin – II liga piłki nożnej PSA Rzeszów
5.11.2017 (godz.10:00) Vega MOSiR – UKS SMS Szóstka Mielec – siatkówka juniorek MOSiR ZSO-2
9-10.11.2017 (godz.9:00) Miejskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej – koszykówka dziewcząt MOSiR ZSO-2
15.11.2017 (godz.9:00) Miejskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej – tenis stołowy MOSiR PSP – 12
16-17.11.2017 (godz.9:00) Miejskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej – koszykówka chłopców MOSiR PSP – 12
25-26.11.2017 PSA Stal – Błękitni Stargard Sz. – II liga piłki nożnej PSA Rzeszów
28.11.2017 (godz.11:45) Miejskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej – piłka ręczna dziewcząt MOSiR PSP-12
GRUDZIEŃ 2017
2.12.2017 (godz. 09:00) Rozgrywki SWVA – 4 kolejka rozgrywek w piłkę siatkową MOSiR PSP – 2
5.12.2017 (godz.11:45) Miejskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej – piłka ręczna chłopców MOSiR PSP-12
9.12.2017 (godz.13:00) Rozgrywki SWVA – 4 kolejka rozgrywek w piłkę siatkową MOSiR PSP – 2
16.12.2017 (godz.9:00) Rozgrywki SWVA – 5 kolejka rozgrywek w piłkę siatkową MOSiR PSP – 2
17.12.2017 (godz.10:00) Vega – UKS Zaleszany,MKS SAN Pajda Jarosław – turniej siatkówki młodziczek MOSIR Hala MOSiR

ARCHIWUM WYDARZEŃ MOSIR

Szybki kontakt

Napisz do nas, odpowiemy w możliwie najkrótszym czasie.

Nieczytelne? Zmień tekst. captcha txt