Wyjaśnienia odnośnie cennika:

1) Do korzystania z usług w cenach ulgowych mają prawo: dzieci i młodzież w wieku szkolnym i studenci do ukończenia 26 roku życia za okazaniem aktualnej legitymacji, inwalidzi, emeryci i renciści za okazaniem dokumentu poświadczającego wspomniany status oraz posiadacze Karty Aktywni 60+.
2) KARTA DUŻEJ RODZINY – ulga (do 50%) obowiązuje po okazaniu karty wydanej przez uprawnioną instytucję oraz dowodu tożsamości.
3) AQUARODZINA obejmuje jedną osobę dorosłą z minimum dwojgiem dzieci, maksymalnie dwie osoby dorosłe z minimum dwojgiem dzieci.
4) Koszt karnetu płatny jednorazowo stanowi własność kupującego (karnety traktowane są jak karty płatnicze i można nimi regulować należność za dowolnie wybrane usługi i bilety na pływalnię). SAUNA W CENIE BILETU WSTĘPU. Promocje nie łączą się.
5) Policja, Straż Pożarna, MDK korzystają z obiektów MOSiR wg. decyzji Dyrektora MOSiR. Dla Wojska udostępniany jest obiekt zgodnie z odrębnymi ustaleniami Dyrektora MOSiR. Kluby i Stowarzyszenia z terenu Gminy Stalowa Wola korzystają z obiektów na podstawie umów zawartych z MOSiR.
6) Sytuacje nieprzewidziane w cenniku pozostawia się do decyzji Dyrektora MOSiR-u. Wyjątkowe, o znaczeniu strategicznym, decyzje Dyrektor będzie podejmował w porozumieniu z Prezydentem Miasta Stalowej Woli.

Szybki kontakt

Napisz do nas, odpowiemy w możliwie najkrótszym czasie.

Nieczytelne? Zmień tekst. captcha txt