ARCHIWUM WYDARZEŃ MOSIR

————ARCHIWUM———–

TERMINARZ IMPREZ SPORTOWYCH I REKREACYJNYCH MOSiR STALOWA WOLA
2017 rok
STYCZEŃ 2017
07.01.2017 (godz.10:00) Vega MOSiR  –  MKS San-Pajda Jarosław  –  siatkówka kadetek   Vega Hala MOSiR
8.01.2017 (godz.12:00)  SMS Kuźnia – Siarka Tarnobrzeg
 – koszykówka kadet-  U16
 SMS Kuźnia Hala MOSiR
8.01.2017 (godz.18:00) ZKS Stal  –  AZS UJK Kielce
– II liga koszykówki
   ZKS Hala MOSiR
9.01.2017 (godz.9:00) Miejska Gimnazjada w Piłkę Siatkową Dziewcząt  MOSiR,Vega Hala MOSiR
13.01.2017 (godz.8:30)  Miejska Gimnazjada w Piłkę Siatkową Chłopców  MOSiR,Vega Hala MOSiR
14.01.2017 (godz.8:00)  WOŚP – Turniej Halowej Piłki Nożnej Sztab WOŚP Sala MOSiR
15.01.2017 (godz.10:00)  Vega MOSiR – PBS Sanoczanka Sanok  –  siatkówka juniorek   Vega Hala MOSiR
15.01.2017 (godz.13:00)  WOŚP –  Maraton Zoomby    Sztab WOŚP Hala MOSiR
18.01.2017 (godz.18:30)  ZKS Stal – Rosa Sport Radom –
II liga koszykówki
      ZKS Hala MOSiR
27.01.2017 (godz.15:30) TKM Włocławek – Legia Warszawa
Ćwierćfinał Mistrzostw Polski U-20
       ZKS,PZKosz. Hala MOSiR
27.01.2017 (godz.18:00) ZKS Stal – UKS Gimbasket Wrocław
Ćwierćfinał Mistrzostw Polski U-20
        ZKS,PZKosz. Hala MOSiR
28.01.2017 (godz.10:00)  Vega MOSiR –  MKS V LO Rzeszów
–  siatkówka kadetek
        Vega Hala MOSiR
28.01.2017 (godz.15:00) Legia Wa-wa–UKS Gimbasket Wr.
Ćwierćfinał Mistrzostw Polski U-20
       ZKS,PZKosz. Hala MOSiR
28.01.2017 (godz.17:30) ZKS Stal – TKM Włocławek
Ćwierćfinał Mistrzostw Polski U-20
      ZKS,PZKosz. Hala MOSiR
29.01.2017 (godz.10:00) UKS Gimbasket Wr.-TKM Włocławek
Ćwierćfinał Mistrzostw Polski U-20
      ZKS,PZKosz. Hala MOSiR
29.01.2017 (godz.12:30) ZKS Stal – Legia Warszawa
Ćwierćfinał Mistrzostw Polski U-20
     ZKS,PZKosz. Hala MOSiR
LUTY 2017
3.02.2017 (godz.15:30) ZKS Stal – Iskra Konstantynów
koszykówka kobiet U16
ZKS Hala MOSiR
4.02.2017 (godz.10:00) Vega MOSiR – UKS Dębowiec
– siatkówka kadetek
Vega Hala MOSiR
4.02.2017 (godz.17:00) ZKS Stal – AZS PŚK Galeria Echo Kielce- II liga koszykówki ZKS Hala MOSiR
5.02.2017 (godz.10:00) Vega MOSiR – MKS San-Pajda Jarosław – siatkówka juniorek Vega Hala MOSiR
5.02.2017 (godz.13:00) ZKS Stal – AZS AWF Biała Podlaska
III liga koszykówka mężczyzn
ZKS Hala MOSiR
10.02.2017 (godz.8:30) Miejskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej – mini koszykówka chłopców MOSiR Hala MOSiR
11.02.2017 (godz.12:00) ZKS Stal – Orlik 2 Biała Podlaska
koszykówka kobiet U16
ZKS Hala MOSiR
12.02.2017 (godz.12:00) SMS Kuźnia – Start Piątka II Lublin
koszykówka mężczyzn U16
SMS Hala MOSiR
17.02.2017 (godz.8:00) I Zimowa Olimpiada Przedszkolaków UM,NP Hala MOSiR
18.02.2017 (godz.18:00) ZKS Stal –ŁKS AZS UŁ Łódź
– II liga koszykówki
ZKS Hala MOSiR
19.02.2017 (godz.12:00) ZKS Stal – III LO Zamość
– III liga koszykówka mężczyzn
ZKS Hala MOSiR
19.02.2017 (godz.10:00) Vega MOSiR – ligowy turniej piłki siatkowej młodziczek Vega MOSiR Sala MOSiR
19.02.2017 (godz.11:00) Turniej tenisa stołowego pracowników Jedn.UG UG Gimnazjum Nr 5
20.02.2017 (godz.10:00) Miejskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej – mini siatkówka dziewcząt MOSiR Vega Hala MOSiR
24.02.2017 (godz.10:00) Miejskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej – mini siatkówka chłopców MOSiR Vega Hala MOSiR
25.02.2017 (godz.12:00) ZKS Stal – MOSiR Przeworsk
– koszykówka kobiet U16
ZKS Hala MOSiR
26.02.2017 (godz.12:00) ZKS Stal – Orlik Biała Podlaska
koszykówka kobiet U18
ZKS Hala MOSiR
26.02.2017 (godz.14:00) SMS Kuźnia – KADET Biała Podlaska
koszykówka mężczyzn U16
SMS Hala MOSiR
26.02.2017 (godz.10:00) Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych – Turniej Piłkarski Stalowi Patrioci Sala MOSiR
MARZEC 2017
4.03.2017 (godz.14:00) SMS Kuźnia – Kadet Biała Podlaska
– koszykówka juniorów U18
SMS Hala MOSiR
4-5.03.2017 (godz.10:00) Mistrzostwa Województwa Podkarpackiego Młodzików – tenis MKT Hala tenisowa MOSiR
5.03.2017 (godz.14:00) PSA Stal – Polonia Warszawa
– II liga piłki nożnej
PSA Stadion MOSiR
5.03.2017 (godz.10:00) Vega MOSiR – turniej piłki siatkowej młodziczek Vega MOSiR Hala MOSiR
5.03.2017 (godz.18:00) ZKS Stal – Start II Lublin
II liga koszykówki
ZKS Hala MOSiR
11-12.03.2017 XX Mistrzostwa Polski Lekarzy w Tenisie MKT Hala tenisowa MOSiR
11.03.2017 (godz.12:00) ZKS Stal – Gimball Tarnawa – koszykówka kadetek ZKS Hala MOSiR
11.03.2017 (godz.14:00) SMS Kuźnia – HENSFORT Przemyśl
koszykówka mężczyzn U18
SMS Hala MOSiR
12.03.2017 (godz.14:00) ZKS Stal – SK Rzeszów
koszykówka mężczyzn III liga
ZKS Hala MOSiR
18-19.03.2017 Pacific Open Spring Cup 2017 o Puchar Przewodniczącego RM MKT,UM Hala tenisowa M OSiR
18.03.2017 (godz.9:00) Turniej Piłki Siatkowej JST UM Hala,sala MOSiR
18.03.2017 (godz.12:00) Zawody Pływackie JST UM Pływalnia MOSiR
18.03.2017 (godz.15:00) PSA Stal – Olimpia Elbląg
II liga piłki nożnej
PSA Stadion MOSiR
18.03.2017 (godz.18:00) ZKS Stal – ŁowiczII liga koszykówki mężczyzn ZKS Hala MOSiR
19.03.2017 (godz.10:00) Vega MOSiR – turniej siatkówki młodziczek Vega Hala MOSiR
24.03.2017 (godz.16:30) Egzamin sędziowski – POZPN POZPN Stadion LA
25.03.2017 (godz.17:00) ZKS Stal II – Jadachy – mecz piłki nożnej ZKS Stadion MOSiR
25.03.2017 III Turniej Tenis 10- Marcos Baghdatis Pacific Kids Cup MKT Hala tenisowa MOSiR
26.03.2017 (godz.10:00) Turniej Senior Cup MKT Hala tenisowa MOSiR
26.03.2017 (godz.14:00) SMS Kuźnia – Start Piątka I Lublin
– koszykówka mężczyzn U16
SMS Hala MOSiR
29.03.2017 (godz.11:00) Powiatowa Licealiada,Gimnazjada i IMS w biegach przełajowych PSZS Stadion MOSiR
29.03.2017 (godz.12:00) VI Podkarpacki Memoriał Sportowy im.Św.Jana Pawła II osób niepełnosprawnych Latorośl,MOSiR Hala,pływalnia MOSiR
31.03.2017 (godz.16:30) Egzamin sędziowski – POZPN POZPN Stadion LA
KWIECIEŃ 2017
1.04.2017 (godz.15:00) PSA Stal – Warta Poznań
– II liga piłki nożnej
PSA Stadion MOSiR
1-2.04.2017 Mistrzostwa Województwa Podkarpackiego Juniorów w Tenisie MKT Hala tenisowa MOSiR
2.04.2017 Turniej Senior Cup – Masters MKt Hala tenisowa MOSiR
3-4.04.2017 XVII Edycja Turnieju z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku (Finał Województwa Podkarpackiego) PZPN/MOSiR Stadion MOSiR
5.04.2017
(godz. 9.00)
XXI Mistrzostwa w Pływaniu Szkół Ponadgimnazjalnych o Puchar Przewodniczącego Rady Miejskiej w Stalowej Woli MOSiR Pływalnia MOSiR
6.04.2017 (godz.9:00) Rejonowa Licealiada, Gimnazjada i IMS w Biegach Przełajowych PSZS Stadion PN MOSiR
7.04.2017 (godz.10:00) Mistrzostwa Województwa Strażaków w Pływaniu KP PSP Pływalnia MOSiR
8-9.04.2017 VI Międzynarodowe Mistrzostwa Stalowej Woli w Pływaniu MOSiR Pływalnia MOSiR
8-9.04.2017 Turniej singlowy GPSWA – Masters MKT Hala tenisowa MOSiR
8-9.04.2017 (godz.14:00, 9:00) VI Międzynarodowe Mistrzostwa Stalowej Woli w Pływaniu MOSiR Pływalnia MOSiR
8.04.2017 (godz.11:00) ZKS Stal Aquuila – MUKS Sokół Kolbuszowa Dolna – III liga kobiet ZKS Stadion LA
9.04.2017 (godz.9:00) Zmagania JMSW – koszykówka, dwa ognie UM Hala,sala MOSiR
15.04.2017 (godz.16:00) PSA Stal – GKS Bełchatów
– II liga piłki nożnej
PSA Stadion MOSiR
21.04.2017 (godz.12:30) Grand Prix w Biegach Przełajowych o Puchar Starosty Stalowowolskiego Viktoria,UP
21.04.2017 (godz.12:30) Turniej piłki nożnej dziewcząt szkół podstawowych – FIFA WOMEN’S FOOTBALL DEVELOPMENT PZPN i Podkarpacki Związek Piłki Nożnej Stadion MOSiR
22.04.2017 (godz.11:00) ZKS Aquila – Izolator Boguchwała
– III liga piłki nożnej kobiet
ZKS Stadion LA
22-23.04.2017 VIII Memoriał im.Tadeusza Duszyńskiego – Ogólnopolski Turniej Piłki Siatkowej Kobiet i Mężczyzn MOSiR Hala MOSiR, Hala LO KEN
27.04.2017 (godz.12:30) Czwartek Lekkoatletyczny KKS Victoria Stadion LA
28.04.2017 (godz.12:00) Mała Liga Piłki Nożnej MOSiR, ZKS Stadion MOSiR
29.04.2017 (godz.17:00) PSA Stal – Gryf Wejherowo
– II liga piłki nożnej
PSA Stadion MOSiR
MAJ 2017
3.05.2017 (godz.14:00) XXIX Międzynarodowy Uliczny Bieg Konstytucji 3 Maja KKS Victoria,UM Aleje JP II
3.05.2017 (godz.11:00) ZKS Stal Aquila – GKS Majdan – piłka nożna kobiet III liga ZKS Stadion LA
6.05.2017 (godz.10:00) PIKNIK RODZINNY PKS ,SP-9,Gim-6 Stadion PKS San
6.05.2017 (godz.10:00) Turniej deblowy na otwarcie sezonu letniego MKT Korty MOSiR
8.05.2017 Dni Sportu Studentów IKNS KUL Hala,stadion LA MOSiR
10.05.2017 (godz.12:30) Czwartek Lekkoatletyczny KKS Victoria Stadion LA
12.05.2017 (godz.10:00) Mała Liga Piłki Nożnej ZKS, MOSiR Stadion PN
13.05.2017 (godz.15:00) 59 Otwarte Mistrzostwa Stalowej Woli w Lekkiej Atletyce KKS Victoria Stadion LA
13.05.2017 (godz.17:00) PSA Stal – Legionovia Legionowo
II liga piłki nożnej
PSA Stadion MOSiR
13.05.2017 (godz.17:00) PSA Stal – Legionovia Legionowo
II liga piłki nożnej
PSA Stadion MOSiR
13-14.05.2017 (godz. Turniej singlowy GPSWA MKT Korty MOSiR
14.05.2017 (godz.11:00) ZKS Stal Aquila – Olimpia Pysznica – III liga piłka nożna kobiet Aquila Stadion LA
16.05.2017 (godz.12:30) Czwartek Lekkoatletyczny KKS Victoria Stadion LA
17.05.2017 (godz.10:00) Olimpiada Przedszkolaków UM, MOSiR Stadion MOSiR
17.05.2017 (godz.11:00) Powiatowa Gimnazjada w Lidze Lekkoatletycznej PSZS Stadion LA
18.05.2017 (godz.9:30) Niżanskie Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej – LA PSZS Nisko Stadion LA
19.05.2017 (godz.9:00) Miejskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej „Baw się z Nami” MOSiR Stadion MOSiR
20.05.2017 (godz.17:00) PSA Stal – ROW Rybnik
– II liga piłki nożnej
PSA Stadion MOSiR
20-21.05.2017 (godz.10:00) Clay Open 2017 (SiA – 3 ranga) MKT Korty MOSiR
22.05.2017 (godz.10:30) Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej 4-boju LA PSZS Stadion LA
24.05.2017 (godz.12:00) Mała Liga Piłki Nożnej MOSiR,ZKS Stadion MOSiR
25.05.2017 (godz.12:30) Czwartek Lekkoatletyczny KKS Victoria Stadion LA
26.05.2017 (godz.9:00) I Turniej Piłki Nożnej o Puchar Prezydenta Miasta Stalowej Woli Politechnika Rzeszowska Stadion MOSiR
27.05.2017 (godz.10:00) Ogólnopolski Turniej Tenis 10 MKT Korty MOSiR
27.05.2017 (godz.12:00) Wojewódzkie Eliminacje Nestle Cup – Lekkoatletyka dla każdego! POZLA Stadion LA
28.05.2017 (godz.10:00) Senior Cup – tenis MKT Korty MOSiR
28.05.2017 (godz.11:00) ZKS Stal Aquila – KS Korona Tuchla – III liga piłki nożnej kobiet Aquila Stadion LA
29.05.2017 (godz.10:30) Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w 3-boju LA PSZS Stadion LA
30.05.2017 (godz.9:00) XVIII Mistrzostwa Województwa Podkarpackiego w Sporcie Pożarniczym KW PSP Stadion LA
30.05.2017 (godz.9:00) Miejskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w piłce nożnej dziewcząt MOSiR Stadion piłkarski
CZERWIEC 2017
2.06.2017 (godz.9:00) DZIEŃ PIŁKI NOŻNEJ MOSiR, SP2, AP, UM Stadion MOSiR
3.06.2017 (godz.11:00) Podkarpacka I Liga Juniorów ZKS Stadion PKS San
3.06.2017 (godz.13:00) Podkarpacka I Liga Juniorów ZKS Stadion PKS San
3.06.2017 (godz.17:00) PSA Stal – Siarka Tarnobrzeg
II liga piłki nożnej
PSA Stal Stadion MOSiR
3.06.2017 (godz.14:00) Mistrzostwa Województwa Podkarpackiego Juniorów w LA POZLA,KKS Victoria Stadion LA
3.06.2017 (godz.15:30) VII Turniej Piłki Nożnej o Puchar Gwardiana klasztoru PKS San Stadion PKS San
3-4.06.2017 (godz.10:00) Turniej Singlowy GPSWA MKT Korty MOSiR
4.06.2017 (godz.14:00) ZKS Stal Aquila – Inter Gnojnica – III liga piłki nożnej kobiet Aquila Stadion LA
6.06.2017 (godz.9:00) XIII Podkarpacki Miting Lekkoatletyczny Olimpiad Specjalnych Klub Promyk Stadion LA
7.06.2017 (godz.12:30) Czwartek Lekkoatletyczny KKS Victoria Stadion LA
8.06.2017 (godz. 7.00) Sportowy Zawrót Głowy Grupa Inicjatyw Twórczych, MOSiR Stadion LA
10.06.2017 (godz.15:00) Mistrzostwa Województwa Podkarpackiego Dzieci w Lekkiej Atletyce POZLA, MOSiR Stadion LA
10.06.2017 (godz.10:00) Turniej Piłkarski o Puchar Prezesa HSW S.A. NSZZ Solidarność Stadion MOSiR
11.06.2017 (godz. 09:30) Podkarpacka Basketmania ZKS Stal Hala,sala MOSiR
12.06.2017 (godz.15:00) Czwartek Lekkoatletyczny – finał KKS Victoria Stadion LA
9-13.06.2017 (godz.10:00) OTK Super Seria Kadetów MKT Korty MOSiR
17-18.06.2017 (godz.10:00) Turniej o Puchar Prezydenta Stalowej Woli (SiA – 2 ranga) MKT Korty MOSiR
18.06.2017 (godz.9:00) Zmagania JMSW – piłka nożna, kometka UM Stadion MOSiR
24.06.2017 (godz.10:00) Turniej Siatkówki Plażowej o Puchar Dyrektora MOSiR MOSiR Basen otwarty MOSiR
24.06.2017 (godz.9:00) Ogólnopolski Turniej Tenis 10 MKT Korty MOSiR Wyszyńskiego
25.06.2017 (godz.9:00) Senior Cup MKT Korty MOSiR
LIPIEC 2017
1.07.2017 (godz.9:00) Zmagania JMSW – siatkówka plażowa, lina UM Otwarta pływalnia MOSiR
SIERPIEŃ 2017
12.08.2017 LATO Z RADIEM UM, MOSiR Obiekty MOSiR ul. Hutnicza 14
12.08.2017 (godz.9:00) Otwarty Turniej Siatkówki Plażowej o Puchar Prezydenta Miasta Stalowej Woli UM Otwarta pływalnia MOSiR
19.08.2017 (godz.17:00) PSA Stal – GKS Jastrzębie II liga piłki nożnej PSA Stadion MOSiR
20.08.2017 (godz.11:00) ZKS Stal 99/00 – Błękitni Kielce – piłka nożna ZKS Stadion MOSiR
20.08.2017 (godz.13:00) ZKS Stal 01 – Czarni Jasło – piłka nożna ZKS Stadion MOSiR
20.08.2017 (godz.13:00) ZKS Stal 02 – Chemik Pustków – piłka nożna ZKS Stadion MOSiR
23.08.2017 (godz.11:00) KS Stal 99/00 – Stal Mielec ZKS Stadion MOSiR
25.08.2017 (godz.11:00) Akademia Piłkarska 05 – Stal Mielec APSW Stadion MOSiR
25.08.2017 (godz.12:30) Akademia Piłkarska 07 – Stal Mielec APSW Stadion MOSiR
25.08.2017 (godz.16:00) Akademia Piłkarska 06 – ZKS Stal APSW Stadion MOSiR
25.08.2017 (godz.11:00) ZKS Stal 03 – Ziomki Rzeszów ZKS Stadion MOSiR
25.08.2017 (godz.13:00) ZKS Stal 04 – Stal Mielec ZKS Stadion MOSiR
25.08.2017 (godz.16:30) Egzaminy konkursowe sędziów PZPN – Podokręg Stalowa Wola PPZPN Stadion LA
26.08.2017 (godz.15:00) PSA Stal – ŁKS Łódź – II liga piłki nożnej PSA Stadion MOSiR
26.08.2017 (godz.13:00) ZKS Stal – Stal Mielec – piłka nożna trampkarz ZKS Stadion MOSiR
26.08.2017 (godz.11:00) ZKS Stal – Stal Mielec – piłka nożna junior starszy ZKS Stadion MOSiR
27.08.2017 (godz.13:00) ZKS Stal – Stal Rzeszów – piłka junior młodszy ZKS Stadion MOSiR
27.08.2017 (godz.16:00) PSA Stal II – Słowianin Grębów PSA Stadion MOSiR
29.08.2017 (godz.11:00) ZKS Stal 02 – APPN Mielec ZKS Stadion MOSiR
29.08.2017 (godz.16:00) ZKS Stal 05 – Iglopool Dębica ZKS Stadion MOSiR
29.08.2017 (godz.17:30) ZKS Stal 06 – Iglopool Dębica ZKS Stadion MOSiR
TERMINARZ IMPREZ SPORTOWYCH I REKREACYJNYCH MOSiR STALOWA WOLA
2016 rok
STYCZEŃ 2016
8.01.2016
(godz. 15:30)
ZKS Stal – MOSIR Przeworsk
Koszykówka kobiet U-14
ZKS Stal Hala sportowa
9.01.2016
(godz. 12:00)
ZKS Stal – MLKS Rzeszów
Koszykówka kobiet U-16
ZKS Stal Hala sportowa
9.01.2016 Kuźnia II – Siarka
Koszykówka mężczyzn U-18
Kuźnia Hala sportowa
9.01.2016
(godz.9:00)
WOŚP – Turniej halowej piłki nożnej Sztab Orkiestry Sala sportowa
10.01.2016
(godz.10:00)
Vega MOSIR – Tarnobrzeg
Piłka siatkowa młodziczki
MOSIR Hala sportowa
10.01.2016
(godz.9:00)
Liga SWBA MOSIR Sala sportowa
13.01.2016
(godz.18:30)
Stal –Pogoń Puławy
Koszykówka mężczyzn U-20
ZKS Hala MOSiR
16.01.2016
(godz.10:00)
Vega MOSIR – Developers Rzeszów
Piłka siatkowa kadetki
MOSIR Hala sportowa
16.01.2016
(godz.13:00)
Stal – Siarka Tarnobrzeg
Koszykówka mężczyzn U-18 junior
ZKS Hala MOSIR
16.01.2016
(godz.9:00)
Liga SWVA MOSiR Sala sportowa
16.01.2016
(godz.10.00)
IV Noworoczny Turniej Szachowy o Puchar Prezydenta Stalowej Woli KKS Victoria Biblioteka Miejska
17.01.2016
(godz.19:00)
Stal – Hensfort II Przemyśl
Koszykówka mężczyzn U-16 kadet
ZKS Stal Hala MOSiR
17.01.2016
(godz.10:00)
Vega MOSIR – Developres Rzeszów
Piłka siatkowa juniorek
MOSIR Hala MOSIR
17.01.2016
(godz.9:00)
Liga SWBA MOSIR Sala sportowa
18.01.2016
(godz.16:30)
ZKS Stal – AZS PolitechnikaCzęst.
Koszykówka kobiet II liga
ZKS Hala sportowa
21-23.01.2016 DZIEŃ BABCI, DZIEŃ DZIADKA – pływalnia, lodowisko, aquaerobic MOSIR Pływalnia, lodowisko, stadion piłk.
22-25.01.2016 Super Seria Młodzików – Tenis MKT Hala tenisowa
23.01.2016
(godz.12:00)
ZKS Stal – Dubler Opole Lubelskie
Koszykówka kobiet U-16
ZKS Hala sportowa
23.01.2016 (godz.12:30) Kuźnia SMS II – Stal Stalowa Wola
Koszykówka mężczyzn U-18
Kuźnia SLO
23.01.2016
(godz.18:00)
ZKS Stal – Sokół Ostrów Mazowiecka
Koszykówka mężczyzn – II liga
ZKS Hala sportowa
23.01.2016
(godz.9:00)
Liga SWVA MOSIR Sala sportowa
24.01.2016
(godz.12:00)
ZKS Stal – UKS 51 Lublin
Koszykówka kobiet U-14
ZKS Hala sportowa
24.01.2016 (godz.10:00) Kuźnia – Politechnika Rzeszów
Koszykówka mężczyzn U-16 kadet
CSM SLO
25.01.2016 (godz.9:30) Półfinał Wojewódzkiej Gimnazjady w Koszykówce Chłopców PSZS Hala sportowa
26.01.2016
(godz.8:30)
Gimnazjada- piłka siatkowa dziewcząt MOSIR,UM Hala,sala MOSIR
27.01.2016
(godz.8:00)
Igrzyska Młodzieży Szkolnej – tenis stołowy dziewcząt i chłopców MOSIR, UM ZS – NR 3
27.01.2016 (godz.18:30) ZKS Stal – Polonia Warszawa
Koszykówka mężczyzn II liga
ZKS Hala sportowa
29.01.2016
(godz.8:30)
Gimnazjada – piłka siatkowa chłopców MOSIR,UM Hala,sala MOSIR
30-31.01.2016
(godz.10:00)
Mistrzostwa Województwa Młodzików – tenis MKT Hala tenisowa
30.01.2016
(godz.10:00)
Vega MOSIR – Pajda Jarosław
Piłka siatkowa kadetek
MOSIR Hala sportowa
30.01.2016 (godz.12:30) Kuźnia I – Kuźnia II
Koszykówka mężczyzn U-18
CSM Hala sportowa
30.01.2016
(godz.9:00)
Liga SWVA MOSIR Sala sportowa
31.01.2016
(godz.10:00)
Vega MOSIR – Karpaty MOSIR Krosno
Piłka siatkowa juniorek
MOSIR Hala sportowa
31.01.2016
(godz.9:00)
Liga SWBA MOSIR Sala sportowa
LUTY 2016
Turniej Szachowy o Puchar Przewodniczącego Rady Miasta KKS Victoria
6-7.02.2016
(godz.10:00)
A i S 3 ranga – Amatorzy i Seniorzy – tenis MKT Hala tenisowa
6.02.2016 (godz.9:00-21:00) KARNAWAŁ NA LODOWISKU
Ice Party, gry,zabawy,konkursy
MOSIR lodowisko
6.02.2016 (godz.13:15) Stal – Piątka Start Lublin U-18
Koszykówka mężczyzn
ZKS Stal Hala sportowa
6.02.2016 (godz.15:30) ZKS Stal – Chrobry Głuchołazy
Koszykówka kobiet II liga
ZKS Hala sportowa
6.02.2016 (godz.11:00) ZKS Stal – UKS 51 Lublin U-16
Koszykówka kobiet
ZKS Hala sportowa
6.02.2016
(godz.9:00)
Liga SWVA MOSIR Sala sportowa
6.02.2016 (godz.18:00) Stal – Politechnika Rzeszów
Koszykówka mężczyzn U=16 kadet
ZKS Hala sportowa
7.02.2016 (godz.10:00) Vega MOSIR – Szóstka Mielec
Piłka siatkowa kadetek
MOSIR Hala sportowa
7.02.2016
(godz. 9:00)
Liga SWBA MOSIR Sala sportowa
9.02.2016
(godz.8:30)
Igrzyska Młodzieży Szkolnej – piłka siatkowa dziewcząt MOSIR,UM Hala,sala MOSIR
12.02.2016
(godz.8:30)
Igrzyska Młodzieży Szkolnej – piłka siatkowa chłopców MOSIR,UM Hala,sala MOSIR
12.02.2016
(godz.9:30)
XX Zawody Pływackie o Puchar Przewodniczącego Rady Miasta Stalowej Woli RM, MOSIR Pływalnia MOSIR
13.02.2016 (godz.18:00) ZKS Stal – AZS UMCS Lublin Koszykówka mężczyzn –II liga ZKS Hala sportowa
12-13.02.2016
(godz.10:00)
Ogólnopolski Turniej Kwalifikacyjny – tenis MKT Hala tenisowa
13.02.2016
(godz.9:00)
Liga SWVA MOSIR Sala sportowa
14.02.2016
(godz.9:00)
Liga SWBA MOSIR Sala sportowa
15-26.02.2016
(godz.9:00)
Ferie zimowe w MOSIR – półkolonie koszykówka, siatkówka, piłka nożna MOSIR,MDK,UM MOSIR
20-21.02.2016
(godz.10:00)
Mistrzostwa Województwa Kadetów w Tenisie MKT Hala tenisowa
20.02.2016 (godz.14:00) ZKS Stal – MKS Zabrze ODWOŁANE
Koszykówka kobiet – II liga
ZKS Hala sportowa
27.02.2016
(godz.10:00)
Grand Prix Stalowej Woli Amatorów w Tenisie (singiel) MKT Hala tenisowa
27.02.2016 (godz.14:00) ZKS Stal – AZS UŚ Katowice – koszykówka kobiet – II liga ZKS Hala sportowa
27.02.2016 (godz.18:00) ZKS Stal – Gimbasket Przemyśl koszykówka mężczyzn – II liga ZKS Hala sportowa
27.02.2016
(godz.9:00)
Liga SWVA MOSIR Sala sportowa
28.02.2016 (godz.19:44) TROPEM WILCZYM – Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych UM,SKB Tereny podmiejskie
28.02.2016 (godz.10:00) Tenis 10 MKT MKT Hala tenisowa
28.02.2016
(godz.9:00)
Liga SWBA MOSIR Sala sportowa
MARZEC 2016
4-7.03.2016 (godz.10:00) Ogólnopolski Turniej Kwalifikacyjny Juniorów – tenis MKT Hala tenisowa
5.03.2016
(godz.9:00)
Liga SWVA MOSIR Sala sportowa
6.03.2016
(godz.9:00)
Liga SWBA MOSIR Sala sportowa
6.03.2016 (godz.10:00) Vega – Sparta Rzeszów, Olimp Czudec, UKS Zaleszany)- turniej siatkówki młodz MOSIR Hala sportowa
6.03.2016 (godz.14:00) Vega – Jarosław,Łańcut,Tarnobrzeg
– turniej siatkówki dziewcząt młodz.
MOSIR sala sportowa
6.03.2016 (godz.16:00) ZKS Stal – Piątka Lublin
– koszykówka kobiet U-18
ZKS Hala sportowa
12.03.2016 (godz.12:30) Kuźnia II – Piątka Start
Koszykówka mężczyzn U-18
Kuźnia Hala sportowa
12.03.2016 (godz.10:00) Stal – Kuźnia
Koszykówka mężczyzn U-18
ZKS Stal Hala sportowa
12.03.2016
(godz.15:00)
Stal – Biało – Czarni Kraśnik
Koszykówka kobiet U-16
ZKS Stal Hala sportowa
12-13.03.2016 (godz.10:00) Mistrzostwa Województwa Juniorów w Tenisie MKT Hala tenisowa
12.03.2016
(godz.9:00)
Liga SWVA MOSIR Sala sportowa
12.03.2016 (godz.12:00) POZPN –– egzamin sędziowski POZPN Stadion LA
12.03.2016 (godz.18:00) ZKS Stal – Rosa Sport RadomII liga koszykówki mężczyzn ZKS Hala sportowa
13.03.2016 (godz.14:00) PSA Stal – Stal Mielec
II liga piłki nożnej
PSA Stadion MOSIR
13.03.2016
(godz.9:00)
Liga SWBA MOSIR Sala sportowa
13.03.2016 (godz.12:00) Vega – San Pajda Jarosław,UKS Zaleszany -turniej piłki siatkowej dziewcząt –młodz MOSIR ZSO nr 2
19.03.2016
(godz.9:00)
Liga SWVA MOSIR Sala sportowa
19.03.2016 (godz.10:00) Tenis 10 – MKT MKT Hala tenisowa
20.03.2016 (godz.15:00) Stal – Siarka
Koszykówka mężczyzn U-16 kadet
ZKS Stal Hala MOSiR
20.03.2016
(godz.9:00)
Liga SWBA MOSIR Sala sportowa
23.03.2016 (godz.18:00) Stal – Tur Bielsk Podlaski
II liga koszykówka mężczyzn
ZKS Hala sportowa
24.03.2016 (godz.15:00) Stal – Olimpia Zambrów
– II liga piłki nożnej
PSA Stal Stadion MOSIR
29.03.2016 (godz.12:00) Aquila – Olimpia Pysznica
– piłka nożna kobiet
Aquila Stadion LA
29.03.2016 (godz.10:00) Stal II – AP Mielec 2003 – piłka nożna ZKS Stadion MOSIR
29.03.2016 (godz.11:00) ZKS Stal – Resovia Rzeszów 2001 – piłka nożna ZKS Stadion MOSIR
29.03.2016 (godz.11:30) ZKS Stal – Beniaminek Krosno 2004 – piłka nożna ZKS Stadion MOSIR
29.03.2016 (godz.13:00) ZKS Stal – SMS Jarosław 2002 – piłka nożna ZKS Stadion MOSIR
K W I E C I E Ń 2016
1.04.2016
(godz.16:00)
Sprawdzian – test sędziów PN POZPN Stadion LA
2.04.2016
(godz.9:00)
Liga SWVA MOSIR Sala sportowa
2.04.2016 (godz.10:30) ZKS Stal – Stal Rzeszów 2004 – piłka nożna ZKS Stadion MOSIR
2.04.2016 (godz.12:00) ZKS Stal – Czarni Jasło 1997/98 – piłka nożna ZKS Stadion MOSIR
2.04.2016 (godz.18:00) ZKS Stal – Polonia Warszawa II liga koszykówka mężczyzn ZKS Hala sportowa
3.04.2016
(godz.9:00)
Liga SWBA MOSIR Sala sportowa
3.04.2016 (godz.15:00) ZKS Stal – Wisan Skopanie – piłka nożna klasa okręgowa ZKS Stadion MOSIR
6.04.2016 (godz.19:00) V PODKARPACKI MEMORIAŁ SPORTOWY im. ŚW. JANA PAWŁA II – osób niepełnosprawnych Stowarzyszenie LATOROŚL Basen,sala sportowa
8-9.04.2016 (godz.10:00) XVI Turniej piłki nożnej z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku POZPN,MOSIR Stadion MOSIR
9.04.2016 (godz.16:00) ZKS Stal – Siarka Tarnobrzeg piłka nożna 99/00 ZKS Stadion MOSIR
9-10.04.2016 (godz.16:30) V Międzynarodowe Mistrzostwa Stalowej Woli w Pływaniu. MOSIR Pływalnia MOSIR
9.04.2016
(godz.9:00)
Liga SWVA MOSIR Sala sportowa
10.04.2016 (godz.16:00) PSA Stal – Polonia Bytom
– II liga piłki nożnej
PSA Stal Stadion MOSIR
10.04.2016 (godz.12:00) Aquila – GKS Majdan Sieniawski – piłka nożna kobiet Aquila Stadion LA
11.04.2016 (godz.16:00) ZKS Stal – Karpaty Krosno 2003
piłka nożna
ZKS Stadion MOSIR
12.04.2016 (godz.8:00) Turniej Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego- eliminacje miejskie Automobilklub KPP Sala sportowa
12.04.2016 (godz.16:00) ZKS Stal – DAP Dębica 2002
piłka nożna
ZKS Stadion MOSIR
12.04.2016 (godz.17:00) ZKS Stal – Siarka TBG 99/00
– piłka nożna
ZKS Stadion MOSIR
13.04.2016 (godz.8:00) Turniej Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego – eliminacje powiatowe Automobilklub KPP Sala sportowa
13.04.2016 (godz.16:00) ZKS Stal – Orzeł Przeworsk 2001
– pilka nożna
ZKS Stadion MOSIR
13.04.2016 (godz.16;30) ZKS Stal – AP Jasło 2003
– piłka nożna
ZKS Stadion MOSIR
15.04.2016 (godz. Kolegium sędziów POZPN POZPN Stadion LA
16.04.2016
(godz.9:00)
Liga SWVA MOSIR Sala sportowa
16.04.2016 (godz.10:00) ZKS Stal – Resovia Rzeszów 2004
piłka nożna
ZKS Stadion MOSIR
16.04.2016 (godz.11:00) ZKS Stal – Gryf Mielec 97/98
— piłka nożna
ZKS Stadion MOSIR
16.04.2016 (godz.13:00) ZKS Stal – Siarka Tarnobrzeg 2002
– piłka nożna
ZKS Stadion MOSIR
16.04.2016 (godz.15:00) ZKS Stal – Czarni Jasło 2001
– piłka nożna
ZKS Stadion MOSIR
17.04.2016 (godz.10:30) ZKS Stal II – Błękitni Ropczyce
– piłka nożna
ZKS Stadion MOSIR
17.04.2016 (godz.15:00) ZKS Stal – Unia Skowierzyn
piłka nożna
ZKS Stadion MOSIR
17.04.2016 (godz.9:00) Liga SWBA – półfinał i finał Ligi MOSIR Sala sportowa
19.04.2016 (godz.10:30) Powiatowa Licealiada – Festiwal Sztafet PSZS Stadion LA
22.04.2016
(godz.12:30)
Grand Prix w Biegach Przełajowych KKS Victoria,MOSIR Stadion LA
21.04.2016 (godz.17:30) Biegam bo lubię-Test Cooper’a SKB Stadion LA
23-24.04.2016 (godz.10:00) VII Ogólnopolski Memoriał Tadeusza Duszyńskiego w Piłce Siatkowej Zespołów Amatorskich MOSIR Hala,sala MOSIR. hala LO KEN
23.04.2016 (godz.10:00) Podkarpacka Liga Dzieci w Pływaniu – III edycja MOSIR,POZP Pływalnia MOSIR
23.04.2016 (godz.10:30) ZKS Stal I – Ziomki Rzeszów 2003
piłka nożna
ZKS Stadion MOSiR
23.04.2016 (godz.12:00) ZKS Stal – Karpaty Krosno 99/00 ZKS Stadion MOSiR
23.04.2016 (godz.11:00) Wiosenny Bieg Po Zdrowie MKL Sparta Park miejski
24.04.2016 (godz.17:00) PSA Stal – Znicz Pruszków
II liga piłki nożnej
PSA Stal Stadion MOSIR
24.04.2016 (godz.15:00) PKS SAN Stalowa Wola – LZS Wola Rzeczycka – piłka nożna, klasa B PKS San Stadion PKS San
27.04.2016 (godz.17:00) ZKS Stal – Siarka Tbg 97/98 – piłka nożna ZKS Stadion MOSIR
27.04.2016 (godz.15:30) Mała Liga Piłki Nożnej – I kolejka MOSiR,UM Boisko PSP- 7,11
28.04.2016
(godz.12:30)
Czwartek LA KKS Victoria Stadion LA
29.04.2016 (godz.17:00) ZKS Stal – Stal Rzeszów 2001 – piłka nożna ZKS Stadion MOSiR
29.04.2016 (godz.9:00) Miejska Gimnazjada w Piłce Nożnej Dziewcząt i Chłopców PSP 12,11 MOSIR
30.04.2016 (godz.14:00) Aquila – Izolator Boguchwała – piłka nożna kobiet Aquila Stadion LA
30.04.2016 (godz.13:00) ZKS Stal – Stal Rzeszów 2003
– piłka nożna
ZKS Stadion MOSiR
30.04.2016 (godz.15:00) ZKS Stal – Karpaty Krosno
– piłka nożna
ZKS Stadion MOSiR
30.04 2016 (godz.10.30) ZKS Stal II – Orzełki Brzozów 2003 – piłka nożna ZKS Stadion MOSiR
30.04.2016 (godz.12:00) ZKS Stal – Ekoball Sanok 2004 – piłka nożna ZKS Stadion MOSiR
M A J 2016
1.05.2016 (godz.10:00) Igrzyska Sportu i Zdrowia –
sport i rekreacja dla każdego
MOSIR, UM Stadion MOSIR
1.05.2016 (godz.10:00) III Olimpiada Przedszkolaków MOSIR,UM Stadion MOSIR
1.05.2016 (godz.12:30) Senioriada 55+ – zawody rekreacyjne MOSIR,UM Stadion MOSIR
1.05.2016 (godz.16:00) ZKS Stal II – Transdźwig Stale
– piłka nożna
ZKS Stadion MOSiR
3.05.2016 (godz.14:00) XXVIII Międzynarodowy Uliczny Bieg Konstytucji 3 Maja Victoria,MOSIR, UM AL.Jana Pawła II
Miejska Gimnazjada Dziewcząt i Chłopców-Liga Lekkoatletyczna MOSIR,UM Stadion LA
5.05.2016 (godz.11:30) Miejskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej – 4-bój lekkoatletyczny MOSIR,UM Stadion LA
5.05.2016
(godz.12:30)
Czwartek LA KKS Victoria, MOSIR Stadion LA
6.05.2016 (godz.9:00) Miejskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej Dziewcząt i Chłopców-piłka nożna MOSIR, UM Orlik PSP 11,12
7.05.2016 (godz.8:00) Puchar Prezesa HSW S.A.
Piłka nożna
NSZZ Solidarność Stadion MOSIR
7.05.2016 (godz.13:00) Piknik Rodzinny „Bezpiecznie,zdrowo i sportowo” PKS San,MDK,SP-9 Stadion PKS San
7-8.05.2016 (godz.16:00) Puchar Polski Masters w Pływaniu MOSIR,UM Pływalnia MOSIR
8.05.2016 (godz.10:00) LVIII – Otwarte Mistrzostwa Stalowej Woli w Lekkiej Atletyce KKS Victoria,MOSIR Stadion LA
8.05.2016 (godz.15:00) PKS SAN Stalowa Wola – WKS Zabrnie – piłka nożna,klasa B PKS San Stadion PKS San
10.05.2016
(godz.12:30)
Czwartek LA KKS Victoria, MOSIR Stadion LA
11.05.2016 (godz.16:00) Mała Liga Piłki Nożnej – 2 kolejka Boisko PSP- 7,11
12.05.2016 (godz.9:30) Półfinał Wojewódzki Igrzysk Młodzieży Szkolnej – mini siatkówka PSZS Sala MOSiR
2 dek.V.2016 Igrzyska Młodzieży Szkolnej 3-bój LA
Zawody gminne
MOSIR, UM Stadion LA
11.05.2016 (godz.17:00) PSA Stal – Błękitni Stargard
II liga piłki nożnej
PSA Stal Stadion MOSiR
12.05.2016 (godz.9:30) Półfinał Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w minisiatkówce chłopców. PSZS Sala MOSiR
13.05.2016 (godz.11:30) II runda Zawodów Międzygimnazjalnych w LA MKL Sparta Stadion LA
14.05.2016 (godz.11:00) ZKS Stal – Ziomki Rzeszów 2002
– piłka nożna
ZKS Stal Stadion MOSiR
14.05.2016 (godz.13:00) ZKS Stal – Resovia Rzeszów
– piłka nożna
ZKS Stal Stadion MOSiR
15.05.2016 (godz.10:30) ZKS Stal II – Szóstka Jasło 2003
– piłka nożna
ZKS Stadion MOSiR
15.05.2016 (godz.16:00) ZKS Stal II – Sokół Kamień KL.Okręgowa – piłka nożna ZKS Stadion MOSiR
17.05.2016 (godz.10.30) Powiatowa Gimnazjada Lidze LA dziewcząt i chłopców PSZS Stadion LA
18.05.2016
(godz.12:30)
Czwartek LA KKS Victoria, MOSIR Stadion La
19.05.2016 (godz.17:00) ZKS Stal – DAP Dębica 2004 –
piłka nożna
ZKS Stadion MOSiR
20.05.2016 (godz.8:00) XVII Mistrzostwa Województwa Podkarpackiego w Sporcie Pożarniczym KW PSP Rzeszów Stadion LA
20.05.2016 (godz.8:30) Miejskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Piłce Nożnej MOSIR,UM Stadion MOSIR
21.05.2016 (godz.11:00) ZKS Stal – Karpaty Krosno 97/98 ZKS Stadion MOSiR
21.05.2016 (godz.13:00) ZKS Stal – Unia Nowa Sarzyna 2001 ZKS Stadion MOSiR
21.05.2016 (godz.17:00) PSA Stal – Legionovia Legionowo
II Liga piłki nożnej
PSA Stal Stadion MOSiR
21.05.2016 (godz.14:00) Aquila – LKS SAN Gorzyce – piłka nożna kobiet Aquila Stadion LA
22.05.2016 (godz.10:30) ZKS Stal – Pogoń Lubaczów 2003 ZKS Stadion MOSiR
22.05.2016 (godz.16:00) PKS SAN Stalowa Wola – Płomień Trześń – piłka nożna, klasa B PKS San Stadion PKS San
23.05.2016 (godz.10:30) Powiatowe IMS w 4-boju LA dziewcząt i chłopców PSZS Stadion LA
24.05.2016
(godz.12:30)
Czwartek LA KKS Victoria, MOSIR Stadion LA
25.05.2016 (godz.15:30) Mała Liga Piłki Nożnej – 3 kolejka Boisko PSP- 7
26.05.2016 (godz.16:00) ZKS Stal – Pogoń Leżajsk
– piłka nożna, kl.okręgowa
ZKS Stadion MOSiR
28.05.2016 (godz.9:30) Dzień Dziecka z Koszykówką o Puchar Starosty Stalowowolskiego ZKS Hala MOSiR
28.05.2016
(godz 11:30)
Test sprawności lekkoatletycznej dorosłych SKB Stadion LA MOSiR
28.05.2016
(godz.15:00)
Mistrzostwa Województwa U-20 i Dzieci Starszych w LA POZLA, Victoria, MOSIR Stadion LA
28.05.2016 (godz.11:00) ZKS Stal – Resovia Rzeszów 2002
– piłka nożna
ZKS Stadion MOSiR
28.05.2016 (godz.13:00) ZKS Stal – Czarni Jasło 99/00
– piłka nożna
ZKS Stadion MOSiR
30.05.2016 (godz.9:30) Lekkoatletyka dla każdego – kl. I – III Stadion LA
C Z E R W I E C 2016
1.06.2016 (godz.15:30) Mała Liga Piłki Nożnej – Finały Boisko PSP- 7
1.06.2016 (godz.15:00) ZKS Stal II – Siarka Tarnobrzeg 2003
piłka nożna
ZKS Stadion MOSiR
1.06.2016 (godz.16:00) ZKS Stal – Błękitni Ropczyce
– piłka nożna
ZKS Stadion MOSiR
2.06.2016 (godz. Tenisowy Dzień Dziecka (Akademia) MKT Korty MOSiR ul.Wyszyńskiego
2.06.2016 (godz.17:00) ZKS Stal – Resovia Rzeszów 97/98
piłka nożna
ZKS Stadion MOSiR
3-7.06.2016 Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Kadetów – tenis MKT Korty MOSiR ul.Skoczyńskiego
4.06.2016 (godz.11:00) Turniej Piłkarski o Puchar Gwardiana – Kapucyński Piknik Charytatywny PKS San Stadion PKS San
5.06.2016 (godz.16:00) PKS SAN Stalowa Wola – LZS Zbydniów – piłka nożna , klasa B PKS San Stadion PKS San
5.06.2016 (godz.11:00) ZKS Stal – Stal Mielec 2001 – piłka nożna ZKS Stadion MOSiR
5.06.2016 (godz.16:00) ZKS Stal II – Unia Nowa Sarzyna – piłka nożna kl.okręgowa ZKS Stadion MOSiR
6.06.2016 (godz.10:00) Turniej Gier i Zabaw ”Sport,zdrowie,zabawa” – o Puchar Prezydenta Stalowej Woli MKL Sparta Stadion LA
7.06.2016 (godz.18:00) ZKS Stal – DAP Dębica 2001 ZKS Stadion MOSiR
7-8.06.2016 (godz.8:00) XII Podkarpacki Miting Lekkoatletyczny Olimpiad Specjalnych Oddz.Reg. OlimpiadySpecj. Stadion LA
8.06.2016 (godz.16:30) ZKS Stal – Igloopol Dębica 2004 ZKS Stadion MOSIR
10.06.2016 (godz.15:30) ZKS Stal – Stal Mielec 2002 ZKS Stadion MOSiR
10.06.2016 (godz.17:00) ZKS Stal II – Sokół Nisko 2003 ZKS Stadion MOSiR
11.06.2016 (godz.9:30) Biegam bo lubię- sprawdzian 100m SKB Stadion LA
11.06.2016 (godz.12:00) ZKS Stal – Stal Mielec 2004 ZKS Stadion MOSiR
11-12.06.2016 Turniej o Puchar Prezydenta Stalowej Woli w Tenisie – SiA–2 MKT,UM Korty MOSiR ul.Skoczyńskiego
13.06.2016 (godz.10:00) III Sportowy Zawrót Głowy Grupa Inicjatyw Twórczych Stadion LA
14.06.2016 (godz.9:00) Turniej Siatkówki”Nadchodzą Wakacje” – szkoły podstawowe MOSiR,Vega Hala MOSiR
15.06.2016 (godz.10:00) Mała Liga Piłki Nożnej o Puchar Przewodniczącego Rady Miasta – finały MOSiR,UM Boisko PSP – 7
16.06.2016 (godz.8:00) XVIII Spartakiada Sportowa Środowiskowych Domów Samopomocy Województwa Podkarpackiego ŚDS nr 2,UM Stadion LA
16.06.2016 (godz.9:00) „Nadchodzą Wakacje” – gimnazjalny turniej piłki siatkowej dziewcząt i chłopców MOSiR,Vega Hala MOSiR
18.06.2016 Tenis 10 MKT Korty MOSiR ul.Wyszyńskiego
18-19.06.2016 II turniej singlowy GPSWA – tenis MKT Korty MOSiR ul.Skoczyńskiego
19.06.2016 (godz.16:00) ZKS Stal – OKS Mokrzyszów kl.okr. ZKS Stadion MOSiR
19.06.2016 (godz.16:00) PKS SAN Stalowa Wola – LZS Majdan Zbydniowski – piłka nożna , klasaB PKS San Stadion PKS San
25-26.06.2016 (godz. Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny Juniorów – tenis MKT Korty MOSiR ul.Wyszyńskiego
26.06.2016 II Turniej Senior Cup – tenis MKT Korty MOSiR ul.Skoczyńskiego
L I P I E C 2016
2-3.07.2016 Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny Młodzików – tenis MKT Korty MOSiR ul.Wyszyńskiego
9.07.2016 Tenis 10 MKT Korty MOSiR ul.Wyszyńskiego
10.07.2016 III Turniej Senior Cup – tenis MKT Korty MOSiR ul.Skoczyńskiego
10.07.2016 (godz.9:30) Stalowowolska DYCHA – bieg na dystansie 10 km SKB Stadion LA
12-16.07.2016 Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorów – tenis MKT Korty MOSiR ul.Wyszyńskiego
24.07.2016r. Zakończenie obchodów diecezjalnych Dni Młodzieży. Gwiazda wieczoru: Piotr Rubik z zespołem. UM Stadion MOSiR
23-24.07.2016 Turniej Singlowy GPSWA o Puchar Starosty Stalowowolskiego – tenis MKT,SP Korty MOSiR ul.Skoczyńskiego
30-31.07.2016 Pacyfic Open 2016
Otwarte Mistrzostwa Stalowej Woli Amatorów SiA-3 – tenis
MKT Ul.Skoczyńskiego
Ul.Wyszyńskiego1
31.07.2016 (godz.9:30) Turniej Plażowej Piłki Siatkowej o Puchar Prezydenta Miasta Stalowej Woli UM, MOSiR Baseny otwarte MOSiR
S I E R P I E Ń 2016
4-5.08.2016 OTWARTY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ o Puchar Ministra Sportu i Turystyki MOSiR, UM Pełnowymiarowe boisko ze sztuczną nawierzchnią
5-9.08.2016 Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny – Super Seria Młodzików – tenis MKT Korty MOSiR ul.Skoczyńskiego
6.08.2016 (godz.10:00) Runmagedon- ekstremalne zawody sprawnościowe UM Stadion LA
6.08.2016 (godz.13:00) Runmagedon Kids- ekstremalny bieg dla dzieci (4-11 lat) UM Stadion LA
6.08.2016 (godz.17:00) PSA Stal – Radomiak Radom
– II liga piłki nożnej
PSA Stadion MOSiR
13-14.08.2016 IV Turniej Singlowy GPSA – tenis MKT Korty MOSiR ul.Skoczyńskiego
17.08.2016 (godz. 10:00) XX Memoriał Rudolfa Patkolo w Piłce Nożnej Trampkarzy ZKS „Stal” Stalowa Wola oraz Starostwo Powiatowe w Stalowej Woli Boiska piłkarskie MOSiR w Stalowej Woli ul. Hutnicza 14
20.08.2016 (godz.17:00) PSA Stal – Puszcza Niepołomice
II liga piłki nożnej
PSA Stadion MOSiR
20-21.08.2016 Gajewski Junior Cup – tenis MKT Korty MOSiR ul.Wyszyńskiego
21.08.2016 IV Turniej Senior Cup – tenis MKT Korty MOSiR ul.Skoczyńskiego
21.08.2016 (godz.11:00) STAL – Błękitni Ropczyce
– I liga podkarpackiej piłki nożnej – JUNIOR STARSZY
ZKS Boisko sztuczne MOSiR
21.08.2016 (godz.17:00) PKS San Rozwadów Stalowa Wola – Emaus Gorzyce SAN Rozwadów Boisko sztuczne – Hutnicza 14
24.08.2016 (godz.11:00) STAL – Stal Rzeszów
– I liga podkarpackiej piłki nożnej – JUNIOR STARSZY
ZKS Boisko sztuczne MOSiR
24.08.2016 (godz.16:00) Aquila – Olimpia Pysznica MOSIR, Aquila Stadion LA
27.08.2016 (godz.17:00) PSA Stal – Rozwój Katowice
II liga piłki nożnej
PSA Stadion MOSiR
27.08.2016 Tenis 10 MKT Korty MOSiR ul.Wyszyńskiego
27-28.08.2016 Singlowy Masters GPSA – tenis MKT Korty MOSiR ul.Skoczyńskiego
28.08.2016 (godz.11:00) Basenada 2016 UM,MOSiR Baseny otwarte MOSiR
28.08.2016 (godz.9:30) Turniej Piłki Plażowej o Puchar Dyrektora MOSiR VEGA, MOSiR Baseny otwarte MOSiR
28.08.2016 (godz.16:00) Stal II – Strzelec Dąbrowica
– Liga okręgowa
ZKS Boisko sztuczne MOSiR
W R Z E S I E Ń 2016
2.09.2016 godz.16:00 Kurs sędziowski PN – sprawdzian POZPN Satdion LA
3.09.2016 godz.11:00 Miting rzutów – POZLA,Victoria Stadion LA
4.09.2016 godz.11:00 Aquila – Korona Tuchla Aquila Stadion LA
3-4.09.2016 Masters Senior Cup – tenis MKT Korty MOSiR ul.Skoczyńskiego
3-4.09.2016 Mistrzostwa Województwa Podkarpackiego Juniorów w Tenisie MKT Korty MOSiR ul.Wyszyńskiego
09.2016 Igrzyska Młodzieży Szkolnej – LA , zawody indywidualne MOSIR, UM Stadion LA
09.2016 Igrzyska Młodzieży Szkolnej – indywidualne biegi przełajowe MOSIR, UM
09.2016 Gimnazjada – Lekka Atletyka , zawody indywidualne MOSIR, UM
09.2016 Gimnazjada – Indywidualne biegi przełajowe
9.09.2016
(godz.8:00)
Zawody Sportowe Środowiskowych Domów Samopomocy ŚDS 1,2 Sala sportowa
9-11.09.2016 (godz. Mistrzostwa Podkarpacia w Koszykówce Chłopców ZKS,POZKosz. Hala MOSiR
10.09.2016 (godz.16:00) PSA Stal – Błękitni Stargard Szcz.
– II liga piłki nożnej
PSA Stadion MOSiR
10-11.09.2016 XIV Memoriał Bogdana Gajewskiego SiA – 2 MKT Korty MOSiR ul.Skoczyńskiego
12.09.2016
(godz.12:30)
Czwartek LA Victoria, MOSIR Stadion LA
15.09.2016 (godz.11:30) I runda Zawodów Międzygimnazjalnych w LA MKL Sparta,SZS Stadion LA
16.09.2016 (godz.9:00) Europejski Tydzień Sportu – Futbolowe Szaleństwo – przedszkolaki MOSiR Satdion MOSiR
16-18.09.2016 (godz.17:00) Międzynarodowy Turniej Koszykówki Chłopców CSM”Kuźnia Koszykówki” Hala MOSiR
17.09.2016 godz.12:00 Aquila – Inter Gnojowica Aquila Satdion LA
17.09.2016 (godz.9:00) Europejski Tydzień Sportu – Amatorski Turniej Zakładów Pracy w Piłce Siatkowej MOSiR Sala MOSiR
17.09.2016 (godz.9:00) Europejski Tydzień Sportu -Aquaaerobik – zajęcia dla każdego MOSiR Kryta pływalnia
17.09.2016 (godz.14.00) Europejski Tydzień Sportu – indywidualne lekcje pływania dla każdego. MOSiR Kryta pływalnia
17-18.09.2016 Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny Młodzików – tenis MKT Korty MOSiR ul.Wyszyńskiego
18.09.2016
(godz.15:00)
Miting POZLA POZLA, Victoria Stadion LA
19.09.2016 (godz.9:30) Powiatowa Gimnazjada i IMS w Indywidualnych Mistrzostwach LA PSZS Stadion LA
21.09.2016
(godz.12:00)
Mistrzostwa Powiatu LA Victoria, MOSIR Stadion LA
21.09.2016 godz.12:30 Czwartek LA Victoria Stadion LA
22.09.2016 (godz.11:30) Zawody Klas I Szkół Ponadgimnazjalnych – LA MKL Sparta Stadion LA
23.09.2016 (godz.17:00) Test sprawności dla dorosłych. MKL Sparta,SKB Stadion LA
24.09.2016 (godz.16:00) PSA Stal – Olimpia Zambrów
II liga piłki nożnej
PSA Stadion MOSiR
24.09.2016 (godz.19:00) ZKS Stal – Żubry Białystok
– II liga koszykówka mężczyzn
ZKS Hala MOSIR
24.09.2016 (godz.10:00) Zawody Gimnazjalne Powiatu Niżańskiego w LA PSZS Nisko Stadion LA
27.09.2016 (godz.10:00) Liga LA Szkół Ponadgimnazjalnych SZS Stadion LA
24-25.09.2016 Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny Kadetów – tenis MKT Korty MOSiR ul.Wyszyńskiego
29.09.2016 godz.12:30 Czwartek LA Victoria Stadion LA
30.09.2016 (godz. FIFA , PZPN Rozwój i promocja piłkarstwa kobiecego. ZKS, MOSIR Stadion PN
P A Ź D Z I E R N I K 2016
1.10.2016 Turniej Deblowy – zakończenie sezonu letniego 2016 MKT Korty MOSiR ul.Skoczyńskiego
1.10.2016 (godz.10:00) Vega MOSiR – Tarnobrzeg
– siatkówka – kadetki
MOSiR Hala MOSiR
3.10.2016 (godz.9:30) Powiatowa Licealiada,Gimnazjada i IMS w Sztafetowych Biegach Przełajowych PSZS Stadion ul.Hutnicza
4.10.2016
(godz.12:30)
I Rzut Grand Prix w Przełajach Victoria,MOSIR Stadion LA
9.10.2016 (godz.19:00) ZKS Stal – Sokół Ostrów Mazowiecka – II liga koszykówka ZKS Hala MOSiR
8.10.2016 (godz.9:30) Biegam bo lubię- sprawdzian 1000m SKB Stadion LA
8.10.2016 (godz.15:00) PSA Stal – Kotwica Kołobrzeg
– II liga piłki nożnej
PSA Stadion MOSiR
9.10.2016 (godz.10:00) Vega MOSiR
turniej piłki siatkowej
MOSiR Hala MOSIR
16.10.2016 (godz.10:00) Vega MOSiR – Jarosław
– siatkówka juniorek
MOSiR Hala MOSiR
16.10.2016 (godz.13:00) ZKS Stal – MOSiR Przeworsk
– koszykówka, kadet U-16
ZKS Hala MOSiR
18.10.2016 (godz.9:30) Rejonowa Gimnazjada, Licealiada i IMS w Sztafetowych Biegach Przełajowych. PSZS Stadion ul.Hutnicza
19.10.2016 (godz.18:30) ZKS Stal – MOSiR Krosno – koszykówka męska U-20 ZKS Hala MOSiR
23.10.2016 (godz.18:00) ZKS Stal – Pro Basket Kutno II liga koszykówka mężczyzn ZKS Hala MOSiR
22.10.2016 (godz.12:00) ZKS Stal – MLKS MOS Rzeszów
– koszykówka, kadetki U-16
ZKS Hala MOSiR
22.10.2016 (godz.15:00) PSA Stal – Raków Częstochowa
– II liga piłki nożnej
PSA Stadion MOSiR
23.10.2016 (godz.10:00) Vega MOSiR– turniej siatkówki młodziczek Vega sala MOSiR
23.10.2016 (godz.14:30) ZKS Stal – AZS PWSTE Jarosław
– III liga koszykówki mężczyzn
ZKS Hala MOSiR
23.10.2016 (godz.12:00) SMS Kuźnia – MOSiR Przeworsk koszykówka męska U-16 SMS Kuźnia Hala MOSiR
27.10.2016 (godz.18:30) ZKS Stal – Start I Lublin
Koszykówka, junior U-20
ZKS Hala MOSiR
28.10.2016 (godz.10:30) Mistrzostwa Województwa Podkarpackiego Strażaków w Pływaniu KP PSP Pływalnia MOSIR
28.10.2016 (godz.12:30) Mała Liga – turniej piłkarski szkół MOSiR,UM Boisko sztuczne MOSiR
29.10.2016 (godz.10:00) Vega MOSiR – turniej siatkówki kadetek MOSiR Hala MOSiR
30.10.2016 (godz.12:00) Aquila – Izolator Boguchwała Aquila Stadiion LA
30.10.2016 (godz.11:00) Vega MOSiR Jasło – mecz piłki siatkowej juniorek MOSiR Hala MOSiR
30.10.2016 (godz.14:00) ZKS stal – Wisan Skopanie – piłka nożna kl.okręgowa ZKS Stadion MOSiR
30.10.2016 (godz.18:00) ZKS Stal – AZS UMCS Lublin – piłka koszykowa mężczyzn II liga ZKS Hala MOSiR
L I S T O P A D 2016
5.11.2016 (godz.18:00) ZKS Stal – Księżak Łowicz
– II liga koszykówki mężczyzn
ZKS Hala MOSiR
5.11.2016 (godz.10:00) SMS Kuźnia – Siarka Tarnobrzeg – koszykówka mężczyzn U 18 SMS Kuźnia Hala MOSIR
5.11.2016 (godz.12:00) SMS Kuźnia – BDS Instal Rzeszów koszykówka mężczyzn U16 SMS Kuźnia Hala MOSIR
5.11.2016 (godz.9:30) Biegam bo lubię- Test Cooper’a SKB Stadion LA
6.11.2016 (godz.14:00) PSA Stal – Polonia Bytom
– II liga piłki nożnej
PSA Stadion MOSiR
6.11.2016 (godz.10:00) Vega MOSIR 2 – turniej siatkówki młodziczki Vega MOSiR Hala MOSiR
6.11.2016 (godz.14:00) ZKS Stal – MLKS MOS Rzeszów
– koszykówka, juniorki U-18
ZKS Hala MOSiR
8.11.2016 (godz.12:00) Mała Liga Piłki Nożnej UM,MOSIR Boisko szt.MOSIR
9.11.2016 (godz.13:00) ZKS Stal – Raków Częstochowa
– II liga piłki nożnej
PSA Stadion MOSIR
11.11.2016(godz.12:00) XXIV Ogólnopolski Uliczny Bieg Niepodległości Victoria, MOSIR Aleje Jana Pawła II
11.11.2016 (godz.11:00) ZKS Stal II – Unia Nowa Sarzyna —piłka nożna kl.okręgowa ZKS Stadion MOSIR
12.11.2016 (godz.17:00) ZKS Stal – Hensfort Przemyśl – koszykówka mężczyzn III liga ZKS Hala MOSIR
13.11.2016 (godz.10:00) VEGA – Sędziszów Małopolski – siatkówka juniorek Vega MOSiR Hala MOSiR
13.11.2016 (godz.18:00) ZKS Stal – KK Warszawa
– II liga koszykówki mężczyzn
ZKS Hala MOSiR
13.11.2016 (godz.12:00) ZKS Stal – Kuźnia Koszykówki
– koszykówka , kadet U-16
ZKS Hala MOSiR
13.11.2016 godz.12:00 Aquila – GKS Majdan Sieniawski Aquila Stadion LA
19.11.2016 (godz.9:00,15:00) Mistrzostwa Podkarpacia w Pływaniu POZP,MOSIR Pływalnia MOSIR
19.11.2016 (godz.11:00) ZKS Stal – MOSiR Krosno
– koszykówka, kadetki U-16
ZKS Hala MOSiR
20.11.2016 (godz.13:00) PSA Stal – Odra Opole
– II liga piłki nożnej
PSA Stadion MOSiR
20.11.2016 (godz.12:00) ZKS Stal – PWSTE Jarosław
koszykówka, kadet U-16
ZKS Hala MOSiR
(godz.9:00) 20.11.2016 Mistrzostwa Podkarpacia w Pływaniu POZP,MOSIR Pływalnia MOSIR
26.11.2016 (godz.14:00) Vega MOSiR – UKS 6 Mielec
– piłka siatkowa kadetek
Vega MOSiR Hala MOSiR
27.11.2016 (godz.18:00) ZKS Stal – Tur Basket Bielsk Podlaski – II liga koszykówki ZKS Hala MOSiR
27.11.2016 (godz.10:00) Vega MOSiR – Mielec piłka siatkowa juniorek MOSiR Hala MOSiR
27.11.2016 (godz.13:00) SMS Kuźnia – PWSTE Rzeszów
– koszykówka mężczyzn U16
SMS Hala MOSIR
28.11.2016 (godz.18:00) Seminarium Brazylijskiego Jiu-Jitsu Klub KAITO,UM MOSiR Hala MOSiR
G R U D Z I E Ń 2016
2.12.2016 (godz.9:00) Lekkoatletyka dla każdego – zabawy lekkoatletyczne dla dzieci klas II-III UM,Telega Hala,sala MOSiR
4.12.2016 (godz.13:30) ZKS Stal – Basket Biłgoraj
– III liga koszykówka mężczyzn
ZKS Hala MOSiR
4.12.2016 (godz.16:00) ZKS Stal – BDS Instal PRz Rzeszów
– koszykówka, kadet U-16
ZKS Hala MOSiR
6.12.2016 (godz.16:30) Zawody Mikołajowe Sekcji Pływackiej Motyl MOSiR Pływalnia MOSiR
7.12.2016 (godz.10:30) Turniej Mikołajkowy w Mini Siatkówkę Dziewcząt Vega Hala MOSiR
7.12.2016 (godz.18:30) ZKS Stal – Start II Lublin
– koszykówka junior U-20
ZKS Hala MOSiR
11.12.2016 (godz.14:00) ZKS Stal – Siarka Tarnobrzeg
– koszykówka, kadet U-16
ZKS Hala MOSiR
17.12.2016 (godz.14:30) ZKS Stal – 51 lublin
U – 16 kobiety
ZKS Hala MOSiR
17.12.2016 (godz.12:00) SMS Kuźnia – Start I Lublin
– koszykówka mężczyzn U18
SMS Hala MOSIR
17.12.2016 (godz.10:00) Vega MOSiR – MKS Łańcut – siatkówka kadetek Vega Hala MOSiR
18.12.2016 (godz.9:00) Vega MOSiR – turniej siatkówki młodziczek MOSiR Hala MOSiR
18.12.2016 (godz.12:45) Vega MOSiR – V LO Rzeszów
– siatkówka juniorek
Vega Hala MOSiR
18.12.2016 (godz.15:00) ZKS Stal – Siarka Tarnobrzeg
– III liga koszykówka mężczyzn
ZKS Hala MOSIR
18.12.2016 (godz.18:00) ZKS Stal – Shmoolky Warszawa
II liga koszykówki mężczyzn
ZKS Hala MOSiR
20.12.2016 (godz.16:00) Świąteczne Zawody Pływackie
SP Motyl
MOSiR Pływalnia MOSiR
20.12.2016 (godz.18:30) ZKS Stal – SMS Kuźnia
– koszykówka mężczyzn U20
ZKS Hala MOSiR
29.12.2016 (godz.9:00 -19:00) V Świąteczny Turniej Piłki Siatkowej
Dziewcząt o Puchar
Dyrektora MOSiR
Vega MOSiR Hala,sala MOSiR
TERMINARZ IMPREZ SPORTOWYCH I REKREACYJNYCH MOSiR STALOWA WOLA
2015r.
LISTOPAD
TERMIN NAZWA IMPREZY – ZAWODÓW ORGANIZATOR MIEJSCE
06.11.2015r. Gimnazjada
Koszykówka Chłopców i Dziewcząt
eliminacje gminne SZS
MOSiR Hala sportowa
07.11.2015r. Vega kad. Turniej VEGA MOSiR Hala sportowa
07.11.2015r.
(godz. 13:00)
PSA Stal Stalowa Wola – Kotwica Kołobrzeg
piłka nożna II liga
PSA Stal Stalowa Wola Stadion piłkarski
11.11.2015r. 11 listopada – Uliczny Bieg Niepodległości KKS Victoria Al. Jana Pawła II
13.11.2015r. Stal – Gimball Tarnawa
koszykówka kobiet U–14
ZKS Stal Hala sportowa
14.11.2015r. Stal – Tur Bielsk Podlaski
koszykówka mężczyzn II liga
ZKS Stal Hala sportowa
14.11.2015r. Stal – Junior Krasnystaw
koszykówka kobiet U–16
ZKS Stal Hala sportowa
14-15.11.2015r. GPSWA (singiel) MKT Stalowa Wola Hala tenisowa
21.11.2015r.
(godz.15:00)
Stal – Ikar Niepołomice
koszykówka kobiet II-liga
ZKS Stal Hala sportowa
21.11.2015r. Stal – Kadet Biała Podlaska
koszykówka mężczyzn U – 16
ZKS Stal Hala sportowa
21.11.2015r. Stal – Kadet Biała Podlaska
koszykówka mężczyzn U – 18
ZKS Stal Hala sportowa
22.11.2015r.
(godz. 10:00)
Vega MOSiR – UKS Marba Sędziszów Młp
siatkówka JUNIORKI
VEGA MOSiR Hala sportowa
22.11.15
(godz.12:00)
Kuźnia Koszykówki- Piątka Lublin
Koszykówka mężczyzn U-16
CSM Hala sportowa
22.11.2015r.
(godz.15:00)
Stal – Kadet Biała Podlaska
Koszykówka mężczyzn U-16
ZKS Stal Hala sportowa
24.11.2015
(godz. 13:00)
Drużynowe Halowe Mistrzostwa Polski Kadetów
MKT – Górnik Bytom
MKT Hala tenisowa
25.11.2015
(godz. 8:00)
Tenis stołowy-Gimnazjada
Dziewcząt i Chłopców
MOSiR Zespół Szkół Nr 3
26.11.2015
(godz.8:30)
Mini Piłka Ręczna – Igrzyska Młodzieży Szkolnej
Dziewcząt i chłopców
MOSiR Zespół Szkół Nr 3
28.11.2015r.
(godz.13:00)
PSA Stal Stalowa Wola – Radomiak Radom
piłka nożna II liga
PSA Stal Stadion MOSiR
28.11.2015r.
(godz.18:00)
Stal – Shmoolky Warszawa
koszykówka mężczyzn II liga
ZKS Stal Hala
28.11.2015r.
(godz.15:00)
Stal – MOSiR Krosno
koszykówka kobiet U–16
ZKS Stal Hala
28.11.2015r.
(9:00, 15:00)
29.11.2015
(9:00)
Zimowe Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego w Pływaniu (kategorie: 12, 13, 14, 15+ lat) POZP w Rzeszowie,
Motyl MOSiR
Basen MOSiR
28.11.2015
(godz. 8:30)
SWVA-piłka siatkowa amatorów MOSiR Sala MOSiR
28-29.11.2015r.
(godz.10:00)
Tenis 10 (sobota)Senior Cup (niedziela) MKT Stalowa Wola Hala tenisowa
29.11.2015
(godz.10:00)
Kuźnia Koszykówki – BSK Kadet
Koszykówka mężczyzn U-16
CSM Hala
29.11.2015
(godz. 13:00)
Stal – MLKS Rzeszów
koszykówka kobiet U–18
ZKS Stal Hala sportowa
29.11.2015
(godz. 15:30)
Stal – Piątka Lublin
koszykówka mężczyzn U–16
ZKS Stal Hala sportowa
29.11.2015
(godz.9:00)
SWBA – koszykówka amatorów MOSiR Sala MOSiR
30.11.2015
(godz.9:00)
Mini Koszykówka Dziewcząt – Igrzyska Młodzieży Szkolnej MOSiR Zespół Szkół Nr 3
30.11.2015
(godz 10:00)
Powiatowa Gimnazjada w Piłce Koszykowej Chłopców SZS Hala MOSiR

 

GRUDZIEŃ
01.12.2015r.
(godz. 09:30)
Zawody Międzyszkolne dla dzieci z klas I-III
Program ” Lekkoatletyka dla każdego”
OKA Stalowa Wola Hala sportowa
03.12.2015r.
(godz.10:00)
Talentiada Mikołajkowa MKT Stalowa Wola Hala tenisowa
03.12.2015r.
(godz.15:30)
Mikołajkowe Zawody Pływackie Dzieci
z rocznika 2006-2007
Motyl MOSiR Basen
05.12.2015
(godz.10:00)
Vega MOSiR – MOSiR Jasło
Piłka siatkowa dziewcząt
MOSiR Hala
05.12.2015r.
(godz.12:30)
Stal – Sokół Łańcut
koszykówka mężczyzn U–18
ZKS Stal Hala sportowa
5.12.2015
(godz 8:30)
SWVA – VIII kolejka MOSiR Sala MOSiR
6.12.2015
(godz 9:00)
SWBA – IX kolejka MOSiR Sala MOSiR
06.12.2015r.
(godz. 10:00
– 15:00 )
Turniej piłki siatkowej – młodziczki
Vega MOSiR, MUKS Leżajsk,SP3 Tarnobrzeg, Zaleszany
VEGA MOSiR Hala sportowa
06.12.2015r.
(godz. 15:30)
Vega MOSiR – MKS San Pajda Jarosław
Piłka siatkowa juniorek
VEGA MOSiR Hala sportowa
06.12.2015
(godz. 18:00)
Kuźnia Koszykówki-Hensfort I Przemyśl
Koszykówka mężczyzn U-16
CSM Hala
06.12.2015r.
(godz 10:00)
GPSWA (singiel) MKT Stalowa Wola Hala tenisowa
07.12.2015
(godz. 9:00)
Piłka Ręczna – Gimnazjada Chłopców MOSiR Zespół Szkół Nr 3
11.12.2015
(godz. 9:00)
Mini Koszykówka Chłopców – Igrzyska Młodzieży Szkolnej MOSiR Hala sportowa
11.12.2015
(godz.19:00)
Stal – Rosa Radom
Koszykówka mężczyzn II liga
ZKS Stal Hala sportowa
12.12.2016
(godz.8:30)
SWVA – I runda Amatorska Liga Piłki
Siatkowej
MOSIR Sala sportowa
13.12.2016
(godz.9:00)
SWBA – I runda Amatorska Liga Koszykówki MOSIR Sala sportowa
12-13.12.2015r.
(godz 10:00)
Halowe Otwarte Mistrzostwa Stalowej Woli Amatorów MKT Stalowa Wola Hala tenisowa
16.12.2015r.
(godz. 18:30)
Stal – Siarka Tarnobrzeg
koszykówka mężczyzn U – 20
ZKS Stal Hala sportowa
16.12.2015
(godz 11:00)
Piłka ręczna – Gimnazjada Dziewcząt MOSIR Zespół Szkół Nr 3
16.12.2015
(godz.15:30)
Stal – Lotnik Wierzawice
Koszykówka kobiet U-14
ZKS Stal Hala sportowa
17.12.2015r.
(godz. 15:30)
Świąteczne Zawody Sekcji Pływackiej „Motyl” Motyl MOSiR Basen
17.12.2015
(godz.16:30)
Stal – Hansfort Przemyśl
Koszykówka mężczyzn U-16
ZKS Stal Hala sportowa
19.12.2015r.
(godz.10:00)
Tenis 10l (sobota) MKT Stalowa Wola Hala tenisowa
19.12.2015
(godz.10:00)
Vega MOSiR – MOSiR Łańcut Vega MOSiR Hala sportowa
19.12.2015r.
(godz. 18:00)
Stal – Szkoła Gortata Łódź
koszykówka mężczyzn II liga
ZKS Stal Hala sportowa
19.12.2015r.
(godz. 15:00)
Stal – Start Wisła
koszykówka kobiet II liga
ZKS Stal Hala sportowa
19.12.2016
(godz.8:30)
SWVA – I runda Amatorska Liga Piłki Siatkowej MOSIR Sala sportowa
20.12.2015r.
(godz 09:00)
Świąteczne Zmagania Sportowe
Dzieci z klas I -III
UM, MOSIR Hala sportowa
20.12.2015r.
(godz 10:00)
Senior Cup (niedziela) MKT Stalowa Wola Hala tenisowa
20.12.2015
(godz.16:00)
VEGA MOSiR – Mielec MOSIR Hala sportowa
27.12.2015
(godz 10:00)
Świąteczny Family Cup (niedziela) MKT Stalowa Wola Hala tenisowa
29.12.2015
(godz 10:00)
ŚWIĄTECZNY TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ DZIEWCZĄT – VEGA Vega MOSiR Hala MOSiR
Szybki kontakt

Napisz do nas, odpowiemy w możliwie najkrótszym czasie.

Nieczytelne? Zmień tekst. captcha txt