XIX Turniej „Z podwórka na stadion” o puchar Tymbarku

W czwartek na boisku ze sztuczną nawierzchnią odbyły się powiatowe eliminacje „Z podwórka na stadion” o Puchar Tymbarku dziewcząt i chłopców. Zwycięzcy kategorii U – 10 i U – 12 dziewcząt i chłopców awansowali do finału wojewódzkiego.

Poniżej komplet wyników i końcowa tabela.

KATEGORIA  U 12 Chłopcy

Grupa A

L.p. Nazwa zespołu 1 2 3 Punkty Bramki Miejsce
1 AP SOKOŁEK 2007 Kamień   3:0 v.o 7:1 6 10:1 1
2 PSP Skowierzyn 0:3 v.o   0:3 v.o 0 0:6 3
3 UKS Turbia 1:7 3:0 v.o   3 4:7 2

Grupa B

L.p. Nazwa zespołu 1 2 3 Punkty Bramki Miejsce
1 UKS OLIMPIA Orlęta Pysznica   1:3 2:4 0 3:7 3
2 START Przyszów 3:1   2:1 6 5:2 1
3 PSP nr 9 Stalowa Wola 4:2 1:2   3 5:4 2

Grupa C

L.p. Nazwa zespołu 1 2 3 Punkty Bramki Miejsce
1 PSP Nr 2 Stalowa Wola   8:0 8:1 6 16:1 1
2 PSP Zbydniów 0:8   3:3 1 3:11 3
3 FA Stalowa Wola 1:8 3:3   1 4:11 2

Grupa D

L.p. Nazwa zespołu 1 2 3 Punkty Bramki Miejsce
1 AP Sokołek 2008 Kamień   1:2 3:0 v.o 3 4:2 2
2 Orlik Bojanów 2:1   3:0 v.o 6 5:1 1
3 Rozwadów 0:3 v.o 0:3 v.o   0 0:6 3

Półfinał
AP SOKOŁEK 2007 Kamień – START Przyszów -1:1 karne 2:0
PSP Nr 2 Stalowa Wola – Orlik Bojanów – 4:0

Finał
PSP Nr 2 Stalowa Wola – AP SOKOŁEK 2007 Kamień 2:1

o 3 miejsce
Orlik Bojanów             – START Przyszów 4:3

Końcowa klasyfikacja

CHŁOPCY U 12

  1. PSP Nr 2 Stalowa Wola
  2. AP SOKOŁEK 2007 Kamień
  3. Orlik Bojanów
  4. START Przyszów

Dziewczęta U 12 

L.p. Nazwa zespołu 1 2 3 4 Punkty Bramki Miejsce
1 Aquilla Stalowa Wola   7:0 1:0 10:0 9 18:0 1
2 Aquilla II Stalowa Wola 0:7   1:2 8:0 3 9:9 3
3 UKS OLIMPIA Orlęta Pysznica 0:1 2:1   7:0 6 9:2 2
4 PSP Skowierzyn 0:10 0:8 0:7   0 0:25 4

Końcowa klasyfikacja
1. Aquilla Stalowa Wola
2.
UKS OLIMPIA Orlęta Pysznica
3. Aquilla II Stalowa Wola
4.
PSP Skowierzyn

KATEGORIA  U 10-chłopcy

Grupa A 

L.p. Nazwa zespołu 1 2 3 4 Punkty Bramki Miejsce
1 AP I STALOWA WOLA   1:2 3:0v.o 2:5 3 6:7 3
2 FA STALOWA WOLA 2:1   4:1 0:5 6 6:7 2
3 UKS OLIMPIA Orlęta Pysznica 0:3 v.o 1:4   0:7 0 1:14 4
4 ORLIK  BOJANÓW 5:2 5:0 7:0   9 17:2 1

Grupa B

L.p. Nazwa zespołu 1 2 3 Punkty Bramki Miejsce
1 AP II STALOWA WOLA   17:0 7:0 6 24:0 1
2 SOKOŁEK  Kamień 0:17   2:3 0 2:20 3
3 PSP TURBIA 0:7 3:2   3 3:9 2

Półfinał
ORLIK  BOJANÓW -PSP TURBIA 2:0
AP II STALOWA WOLA – FA STALOWA WOLA 8:0

Finał
AP II STALOWA WOLA    – ORLIK  BOJANÓW 8:0

o 3 miejsce
FA STALOWA WOLA        -PSP TURBIA 2:2  KARNE 2:1

Końcowa klasyfikacja

CHŁOPCY U 10

  1. AP II STALOWA WOLA
  2. ORLIK BOJANÓW
  3. FA STALOWA WOLA
  4. PSP TURBIA

Dziewczęta U 10

  1. UKS OLIMPIA Orlęta Pysznica

KATEGORIA  U 8 chłopcy

Grupa A 

L.p. Nazwa zespołu 1 2 3 4 Punkty Bramki Miejsce
1 AP II  STALOWA WOLA   10:2 10:0 19:0 9 39:2 1
2 FA STALOWA WOLA-trener Golik 2:10   4:0 9:0 6 15:10 2
3 FA STALOWA WOLA-trener Sałek 0:10 0:4   7:0 3 7:14 3
4 PSP Skowierzyn 0:19 0:9 0:7   0 0:35 4

Grupa B

L.p. Nazwa zespołu 1 2 3 Punkty Bramki Miejsce
1 AP I STALOWA WOLA   2:3 4:2 3 6:5 2
2 FA STALOWA WOLA-Partyka 3:2   3:0 6 6:2 1
3 SOKOŁEK Kamień   2:4 0:3   0 2:7 3

Półfinał
FA STALOWA WOLA trener Golik      -FA STALOWA WOLA trener Partyka 3:1
AP II STALOWA WOLA                       – AP I STALOWA WOLA 6:0

Finał
AP II STALOWA WOLA    – FA STALOWA WOLA trener Golik 6:0

o 3 miejsce
FA STALOWA WOLA trener Partyka  – AP I  STALOWA WOLA 2:1

 

Końcowa klasyfikacja
CHŁOPCY U 8

  1. AP II STALOWA WOLA
  2. FA STALOWA WOLA trener Golik
  3. FA STALOWA WOLA trener Partyka
  4. AP I STALOWA WOLA

 

Szybki kontakt

Napisz do nas, odpowiemy w możliwie najkrótszym czasie.

Nieczytelne? Zmień tekst. captcha txt