Program Pingwinek 2018-2019

W sobotę 8 grudnia 2018r. o godzinie 12.00 na Miejskim Lodowisku Mobilnym w Stalowej Woli zostanie  uruchomiony Program Pingwinek, w ramach którego istnieje możliwość zapisania dzieci na zajęcia nauki jazdy na łyżwach.

Tylko w tych godzinach będzie możliwość wejścia na lodowisko wspólnie z dzieckiem, które nie potrafi jeździć na łyżwach. Obsługa lodowiska będzie  wpuszczała osoby dorosłe w butach by mogli pomóc swoim najmłodszym pociechom w stawianiu pierwszych kroków na lodzie.

W cenę biletu wstępu wliczony jest także sprzęt niezbędny do bezpiecznego skorzystania z zimowej atrakcji. Dzieci będą mogły skorzystać z balkoników do nauki jazdy, kasków, łyżew i płóz na buty, dostępnych w wypożyczalni łyżew. Osobom, które będą chciały skorzystać z porad fachowca pomagać będzie nauczyciel Krzysztof Polak, który zajmie się wstępnym instruktażem najmłodszych adeptów łyżwiarstwa.

Ze względów bezpieczeństwa na lodowisku przebywać będzie mogło nie więcej niż 25 dzieci z opiekunami. Prowadzimy wcześniejsze zapisy na uzgodnione terminy. W celu rezerwacji miejsca należy wcześniej opłacić w kasie MOSiR lub na lodowisku, bilet wstępu w wysokości 20 zł za lekcję 45 minutową.

Szybki kontakt

Napisz do nas, odpowiemy w możliwie najkrótszym czasie.

Nieczytelne? Zmień tekst. captcha txt