do: Aktualności, Motyl

W Opolu w dniach 14 – 16.07.2017 roku odbyły się Letnie Mistrzostwa Polski Juniorów 16 lat w pływaniu. W zawodach wystartowały trzy zawodniczki Sekcji Pływackiej MOTYL MOSiR Stalowa Wola: Karolina Gancarz, Wiktoria Gondek i Gabriela Grąz.

Zawodniczki wypadły bardzo dobrze zdobywając łącznie 8 finałów 2 finały A i 6 finałów B Karolina Gancarz jak zawsze nie zawiodła i w czterech startach wywalczyła 2 finały A i 2 finały B w każdym poprawiając swoje rekordy życiowe:
6 miejsce na 50 m stylem motylkowym z czasem 0.29,40
10 miejsce na 50 m stylem grzbietowym z czasem 0.31,97
11 miejsce na 50 m stylem dowolnym z czasem 0.28,24
12 miejsce na 100 m stylem grzbietowym z czasem 1.07,98

Wiktoria Gondek wywalczyła dwa finały B: 16 miejsce na 200 m stylem grzbietowym z czasem 2.33,05 i 20 miejsce na 100 m stylem grzbietowym z czasem 1.11,44

Gabriela Grąz wywalczyła dwa finały B: 16 miejsce na 800 m stylem dowolnym z czasem 10.18,31 oraz 19 miejsce na 200 m stylem grzbietowym z czasem 2.37,34