60 Otwarte Mistrzostwa Stalowej Woli w Lekkiej Atletyce (wyniki i fotorelacja)

WYNIKI:

100 m kobiet:
1. Monika Romaszko (KS Agros Zamość)
2. Weronika Kantor (MUKLA Dębica Korzeniowski.pl)
3. Alina Struzik (LKS Stal Mielec)

100 m mężczyzn:
1. Mateusz Różański (KU AZS PWSZ w Tarnowie)
2. Albert Komański (KS Komunalni Sanok)
3. Michał Bryl (KU AZS PWSZ w Tarnowie)

200 m kobiet:
1. Emilia Dąbek (KKS Victoria stalowa Wola)
2. Wiktoria Wrońska (UKS Tiki-Taka Kolbuszowa)
3. Weronika Kantor (MUKLA Dębica korzeniowski.pl)

200 m mężczyzn:
1. Grzegorz Ungar (KU AZS PWSZ w Tarnowie)
2. Marcin Janik (KS Agros Zamość)
3. Patryk Dereń (KB Witar Tarnobrzeg)

400 m kobiet:
1. Anna Sabat (CWKS Resovia Rzeszów)
2. Małgorzata Osiecka (KKS Victoria stalowa Wola)
3. Izabela Jastrząb (LCS Sigma OSiR Staszów)

400 m mężczyzna:
1. Stanislav Senyk (Iwano Frankiwskiy College)
2. Radosław Maciąg (UKS Tiki-Taka Kolbuszowa)
3. Grzegorz Wójcik (UKS Tiki-Taka Kolbuszowa)

600 m kobiet 2007 i mł:
1. Weronika Markowicz (MKS Stal Nowa Dęba)
2. Natalia Podpora (LKS Znicz Biłgoraj)
3. Emilia Albrycht (KB Krościenko Wyżne)

600 m kobiet U-14:
1. Kornelia Butryn (KKS Victoria stalowa Wola)
2. Gabriela Grzybowska (KKS Victoria stalowa Wola)
3. Julia Sot (UKS Olimp Kozienice)

600 m mężczyzn U-14:
1. Alex Szwajka (KKS Victoria stalowa Wola)
2. Marcel Seremak (UKS Olimp Kozienice)
3. Szymon Chamot (MKL Sparta Stalowa Wola)

600 m mężczyzn U-16:
1. Kacper Jaworski (LKS Stal Mielec)
2. Piotr Mackiewicz (KS Komunalni Sanok)
3. Mateusz Krzyżanowski (TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski)

1000 m kobiet:
1. Orysia Demianiuk (SC Legion)
2. Agnieszka Dybka (KKS Victoria stalowa Wola)
3. Katarzyna Kargol (CWKS Resovia Rzeszów)

1000 m mężczyzn:
1 Szymon Żywko (KKS Victoria Stalowa Wola)
2 Karol Sokół (CWKS Resovia Rzeszów)
3 Stanisław Lebioda (KKS Victoria Stalowa Wola)

3000 m mężczyzn:
1. Roman Rostykus (SC Legion)
2. Mateusz Kaczor (RLTL ZTE Radom)
3. Bartosz Jarczok (MKS Czechowice – Dziedzice)

100 m płotki kobiet:
1. Daria Plizga 14.44 (CWKS Resovia Rzeszów)
2. Wiktoria Oko 15.56 (KS Wisła Puławy)
3. Wiktoria Gromada (MUKS Wisła junior Sandomierz)

Skok wzwyż mężczyzn:
1. Filip Kosikiewicz (UKS Tempo 5 Przemyśl)
2. Marcin Jachym (CWKS Resovia Rzeszów)
3. Krzysztof Dziurgot (Mukla Dębica)

Skok w wzwyż kobiet:
1. Wiktoria Miąso (CWKS Resovia Rzeszów)
2. Oliwia Molek (LKS Stal Mielec)
3. Gabriela Kołodziej (MUKS Wisła junior Sandomierz)

Skok w dal mężczyzn:
1. Mateusz Olszówka (KU AZS PWSZ w Tarnowie)
2. Jakub Wójcik (ULKS Gryf Rytwiany)
3. Bartosz Wierzbicki (CKWS Resovia Rzeszów)

Skok w dal kobiet:
1. Dorota Skiba (CKWS Resovia Rzeszów)
2. Martyna Strzelec (UKS Tempo 5 Przemyśl)
3. Gabriela Torba (LKS Stal Mielec)

Trójskok kobiet:
1. Gabriela Torba (LKS Stal Mielec)
2. Dorota Skiba (CKWS Resovia Rzeszów)
3. Oliwia Prażmo (KS Agros Zamość)

Trójskok mężczyzn:
1. Bartosz Wierzbicki (CKWS Resovia Rzeszów)
2. Jakub Koczera (KS Komunalni Sanok)
3. Bartłomiej Szczygieł (CKWS Resovia Rzeszów)

Dysk mężczyzn 1 kg:
1. Zygmunt Futyma (KS Komunalni Sanok)
2. Michał Matyja (CKWS Resovia Rzeszów)
3. Patryk Tylus (KKS Victoria Stalowa Wola)

Dysk mężczyzn 1.75 kg:
1. Bartosz Szpiech (CWKS Resovia Rzeszów)
2. Bartosz Otok (CWKS Resovia Rzeszów)
3. Dawid Kamyk (KS Komunalni Sanok)

Dysk kobiet 0.75 kg:
1. Wiktoria Drapała (KKS Victoria Stalowa Wola)
2. Patrycja Jurytko (UKS Czwórka Ostrowiec świętokrzyski)
3. Kinga Mierzwa (KKS Victoria Stalowa Wola)

Dysk 1 kg kobiety:
1. Roksana Ficak (UKS Tempo 5 Przemyśl)
2. Patrycja Herda (UKS Tempo 5 Przemyśl)
3. Anna Sobota (CKWS Resovia Rzeszów)

Młot 5 kg mężczyzn:
1. Alan Witas (MKL Sparta stalowa Wola)

Młot 6 kg mężczyzn:
1. Paweł Kolano (MKL Sparta Stalowa Wola)

Młot 3 kg kobiet:
1. Julia Szady (LKS Stal Mielec)
2. Wiktoria Wałkiewicz (KKS Victoria Stalowa Wola)

Młot 4 kg kobiet:
1. Karolina Kusak (LKS Stal Mielec)
2. Natalia Ziółkowska (KKS Victoria Stalowa Wola)
3. Karolina Makarewicz (KKS Victoria Stalowa Wola)

Kula 3 kg kobiet:
1. Wiktoria Gromada (MUKS Wisła junior Sandomierz)
2. Natalia Kozak (UKS “Technik” Trliwica)
3. Ewelina Tęcza (MKL Sparta Stalowa Wola)

Kula 4 kg kobiet:
1. Magdalena Sobczyńska (KKS Victoria Stalowa Wola)

Kula mężczyzn 5 kg:
1. Mateusz Kopeć (KKS Victoria Stalowa Wola)
2. Rafał Tabor (LKS Stal Mielec)
3. Bartosz Otok (CWKS Resovia Rzeszów)

Oszczep kobiet 500 g:
1. Oliwia Pelczarska (KS Komunalni Sanok)
2. Natalia Boboń (ULKS Gryf Rytwiany)
3. Karolina Motowidło (CWKS Resovia Rzeszów)

Oszczep mężczyzn 600 g:
1. Patryk Tylus (KKS Victoria Stalowa Wola)
2. Oskar Sondej (CWKS Resovia Rzeszów)
3. Jakub Węgrzyniak (KKS Victoria Stalowa Wola)

Oszczep mężczyzn 700 g:
1. Michał Mierzwa KKS Victoria Stalowa Wola)
2. Mikołaj Wiśniowski KKS Victoria Stalowa Wola)
3. Krzysztof Dziurgot (MUKLA Dębica)

chód 3000 m K
1 Małgorzata Cetnarska KKS Victoria Stalowa Wola 14:07.39
2 Wiktoria Raś LKS Stal Mielec15:17.90
3 Maria Cich MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 15:22.24

chód 3000m M
1 Kamil Piecuch LKS Stal Mielec 15:03.37
2 Paweł Fołta MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 15:10.08
3 Oskar Frej CWKS Resovia Rzeszów 16:24.90

sztafeta szwedzka K
1 KKS Victoria Stalowa Wola I 2:18.30
2 KKS Victoria Stalowa Wola II 2:19.93
3 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2:26.11

sztafeta szwedzka K
1 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2:03.28
2 KKS Victoria Stalowa Wola 2:09.60
3 LKS Stal Mielec 2:14.02

Podczas zawodów poprawiono 5 rekordów tych Mistrzostw w:
sztafeta szwedzka Kobiet KKS Victoria Stalowa Wola I 2:18.30
3000m Mężczyzn Roman Rostykus SC Legion Lwów 8:16.39
600m K dzieci Kornelia Butryn KKS Victoria Stalowa Wola 1:44.05
600m M dzieci Alex Szwajka KKS Victoria Stalowa Wola 1:32.58
400m Mężczyzn Stanislav Senyk Iwano Frankowskiy College 47.27.

Zapraszamy do obejrzenia fotoralacji z 60 Otwartych Mistrzostw Stalowej Woli w Lekkiej Atletyce.

Szybki kontakt

Napisz do nas, odpowiemy w możliwie najkrótszym czasie.

Nieczytelne? Zmień tekst. captcha txt