59 Otwarte Mistrzostwa Stalowej Woli w Lekkiej Atletyce – wyniki

MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA PODKARPACKIEGO DZIECI I JUNIORÓW
13.05.2017 – STALOWA WOLA
100m K
I seria wiatr: +2,5
1 117 PIĄTEK Emilia 2004 MUKS JUNIOR Sandomierz 14.45
2 141 SZEWC Anastazja 2004 MUKS JUNIOR Sandomierz 15.16
3 140 URBANIAK Karolina 2004 MUKS JUNIOR Sandomierz 15.60
4 115 STATUCH Natalia 2004 MUKS JUNIOR Sandomierz 15.83
II seria wiatr: +2,5
1 549 KUCIAPA Julia 2006-08-05 KKS Victoria Stalowa Wola 13.78
2 635 SZCZEŻANIK Agnieszka 2003 CWKS Resovia Rzeszów 14.20
3 83 SZUMADA Marta 2003-10-18 UKS Tempo 5 Przemyśl 103842 14.35
4 71 JOŃCA Oliwia 2005-06-30 KKS Victoria Stalowa Wola 14.92
5 20 NAZAROWICZ Marta 2003-06-08 UKS Tempo 5 Przemyśl 99771 15.30
6 35 WÓJCIK Matyna 2005-01-01 LKS Stal Mielec 15.56
7 586 CHUDZIK Amelia 2006-02-16 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 15.89
18 KUPISZEWSKA Beata 2004-04-06 MKS Stal Nowa Dęba 103839 DNS
III seria wiatr: +1,9
1 535 ŻYWCZYK Natalia 2003-01-01 UKS Czwórka Ostrowiec Św. 13.31
2 538 MATYSIAK Martyna 2001-01-01 UKS Czwórka Ostrowiec Św. 101313 14.01
3 68 WAŃDYGA Martyna 2002-08-28 KKB MOSiR Krosno 103829 14.12
4 25 KALANDYK Dominika 2002 CWKS Resovia Rzeszów 14.15
5 724 SAWUŁA Paulina 2002-03-27 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 14.50
6 59 CZERWIŃSKA Jagoda 2002-03-14 KS Komunalni Sanok 101140 14.93
150 KORBECKA Oliwia 2002-11-30 CWKS Resovia Rzeszów 93314 DNS
153 NIEZGODA Karolina 2001-01-01 MUKS Wisła Junior Sandomierz 92817 DNS
IV seria wiatr: -2,3
1 1 TOMUSIAK Izabela 2000-05-13 CWKS Resovia Rzeszów 99282 13.79
2 55 MARUT Natalia 2003-02-16 KKS Victoria Stalowa Wola 81354 14.18
3 33 TĘCZA Ewelina 2002-09-10 MKL Sparta Stalowa Wola 95712 14.47
4 149 LEWICKA Michalina 2003-09-20 KS Komunalni Sanok 95207 14.91
5 968 DYJAK Patrycja 2001-05-02 LKS Stal Mielec 101146 15.03
6 15 DOMIN Laura 2004-01-01 LKS Stal Mielec 101145 15.37
7 59 SZUMILAS Klaudia 2002-11-05 KS Komunalni Sanok 102068 15.45
22 OLEJARKA Kamila 1999-06-18 CWKS Resovia Rzeszów 91646 DNS
155 DROBNIAK Julita 2001-01-01 MUKS Wisła Junior Sandomierz DNS
V seria wiatr: +1,1
1 90 STRZELEC Martyna 2003-02-04 UKS Tempo 5 Przemyśl 82999 14.08
2 14 WYWROT Natalia 2003-06-16 UKS Tempo 5 Przemyśl 85364 14.09
3 972 SMUTEK Magdalena 2004-01-01 LKS Stal Mielec 101152 14.39
4 722 RZUCIDŁO Wiktoria 2002-04-22 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 96255 14.45
5 93 BAGIŃSKA Justyna 2003-07-03 UKS Tempo 5 Przemyśl 95190 14.56
6 880 KOPEĆ Gabriela 2002-09-28 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 85253 14.64
7 970 KILJAŃSKA Aleksandra 2001-11-07 LKS Stal Mielec 101149 14.68
8 19 WYWROT Julia 2001-01-16 UKS Tempo 5 Przemyśl 85338 14.73
VI seria wiatr: +1,2
1 76 LIGAS Weronika 2002-01-13 MKL Sparta Stalowa Wola 81392 13.89
2 38 OSADA Gabriela 2001-08-09 UKS Tempo 5 Przemyśl 85360 13.91
3 168 STEC Patrycja 2000-01-23 LKS Resovia Rzeszów 88454 13.94
4 102 DUDZIC Nicole 2003-09-09 LKS Znicz Biłgoraj 99267 13.97
5 80 JAMRÓZ Karolina 2003-01-14 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 101160 13.99
6 16 MILCZANOWSKA Anna 2002-07-16 KS Komunalni Sanok 99290 14.25
7 54 KINEL Oktawia 2000-02-22 KKB MOSiR Krosno 103828 14.34
8 108 WĄSIK Katarzyna 2002-02-17 LKS Znicz Biłgoraj 94467 14.47
VII seria wiatr: +0,8
1 967 STRUZIK Alicja 2001-06-09 LKS Stal Mielec 92366 12.58
2 999 JUSTYŃSKA Kamila 1999-11-01 MUKS Wisła Junior Sandomierz 72071 12.63
3 971 GAWEŁ Martyna 2004-03-27 LKS Stal Mielec 96248 13.08
4 81 JABŁOŃSKA Izabella 2000-02-26 UKS Tempo 5 Przemyśl 53678 13.40
5 558 PASZKO Weronika 2001-04-17 KKS Victoria Stalowa Wola 83742 13.44
6 1 ZĄBIK Anita 2000-09-24 CWKS Resovia Rzeszów 13.49
7 52 SZYMAŃSKA Dominika 2002-05-14 MKL Sparta Stalowa Wola 92627 13.50
8 276 MITEK Justyna 2000-04-05 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 71525 14.71
21 PEMPUŚ Magdalena 2001-03-19 UKS Tempo 5 Przemyśl 72445 DNS
VIII seria wiatr: +1,6
1 234 KANTOR Weronika 1999-06-14 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 55526 12.43
2 GUT Oliwia 2005 KKS Victoria Stalowa Wola 12.90
3 273 BIGUS Kinga 2001-03-28 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 73321 12.90
4 279 SŁYŚ Magdalena 2000-08-08 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 74765 13.06
5 218 MISIELAK Marcelina 1999-04-21 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 54639 13.37
134 IGNASIAK Nikola 1998-09-16 CWKS Resovia Rzeszów 65422 DNS
55 DĄBEK Emilia 2001-11-27 KKS Victoria Stalowa Wola 88869 DNS
133 WOJTUNIK Klaudia 1999-05-15 CWKS Resovia Rzeszów 67671 DNS
226 GŁADYSZ Dagmara 1998-03-23 MKS Stal Nowa Dęba 53029 DNS
100m K Finał 2004/2005 wiatr: +1,5
1 GUT Oliwia 2005 KKS Victoria Stalowa Wola 101152 12.84
2 971 GAWEŁ Martyna 2004-03-27 LKS Stal Mielec 96248 13.07
3 PIĄTEK Emilia 2004 MUKS Wisła Sandomierz 14.10
4 972 SMUTEK Magdalena 2004-01-01 LKS Stal Mielec 101152 14.23
5 SZEWC Anastazja 2004 MUKS Wisła Sandomierz 15.19
6 1 DOMIN Laura 2004-01-01 LKS Stal Mielec 101145 15.44
7 1 WÓJCIK Matyna 2005-01-01 LKS Stal Mielec 15.74
8 71 JOŃCA Oliwia 2005-06-30 KKS Victoria Stalowa Wola DNS
100m K Finał wiatr: +1,0
1 234 KANTOR Weronika 1999-06-14 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 55526 12.28
2 967 STRUZIK Alicja 2001-06-09 LKS Stal Mielec 92366 12.38
3 999 JUSTYŃSKA Kamila 1999-11-01 MUKS Wisła Junior Sandomierz 72071 12.61
4 273 BIGUS Kinga 2001-03-28 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 73321 12.68
5 279 SŁYŚ Magdalena 2000-08-08 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 74765 12.89
6 535 ŻYWCZYK Natalia 2003-01-01 UKS Czwórka Ostrowiec Św. 13.31
7 81 JABŁOŃSKA Izabella 2000-02-26 UKS Tempo 5 Przemyśl 53678 13.32
8 558 PASZKO Weronika 2001-04-17 KKS Victoria Stalowa Wola 83742 DNS
200m K wiatr:+0,6
I seria
1 234 KANTOR Weronika 1999 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 25.67
2 967 STRUZIK Alicja 2001 LKS Stal Mielec 26.01
3 531 ZĄBIK Anita 2000 CWKS Resovia Rzeszów 28.26
4 989 SULEJ Julia 2004 CWKS Resovia Rzeszów 28.26
5 77 DRELICH Natalia 2002 MKL Sparta Stalowa Wola 28.55
6 25 SZCZEPANIK Agnieszka 2003 CWKS Resovia Rzeszów 31.82
400m K
I seria
1 551 ZWOLIŃSKA Judyta 2002-08-30 KKS Victoria Stalowa Wola 99288 61.46
2 155 FILAR Gabriela 2001-04-13 CWKS Resovia Rzeszów 88448 61.53
3 168 HAZIK Karolina 2002 CWKS Resovia Rzeszów 62.78
4 75 DĘBIAK Klaudia 2001-01-14 MKL Sparta Stalowa Wola 73315 63.42
5 269 ZATOR Kinga 2001-05-29 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 85357 65.86
6 127 NOWAK Karolina 2000-02-26 KS Komunalni Sanok 103835 67.69
7 155 DROBNIAK Julita 2001-01-01 MUKS Wisła Junior Sandomierz DNS
8 153 NIEZGODA Karolina 2001-01-01 MUKS Wisła Junior Sandomierz 92817 DNS
II seria
1 14 ZARĘBA Edyta 1982 Spartan Lublin 62.68
2 37 KRUK Weronika 1999-01-23 MKL Sparta Stalowa Wola 69889 62.81
3 971 GWÓŹDŹ Kinga 2001-02-07 LKS Stal Mielec 85293 64.11
4 21 PEMPUŚ Magdalena 2001-03-19 UKS Tempo 5 Przemyśl 72445 65.93
5 93 SERWATKA Wiktoria 1999-09-08 KKB MOSiR Krosno 71485 67.26
6 409 CZACHOR Karolina 2001-09-04 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 87793 67.71
7 19 WYWROT Julia 2001-01-16 UKS Tempo 5 Przemyśl 85338 67.91
8 968 ZDZIEBŁO Anna 2001-11-20 LKS Stal Mielec 80177 68.47
III seria
1 24 WROŃSKA Wiktoria 2000-01-14 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 92286 58.11
2 999 JUSTYŃSKA Kamila 1999-11-01 MUKS Wisła Junior Sandomierz 72071 58.43
3 550 DUL Wiktoria 2001-07-15 KKS Victoria Stalowa Wola 85281 59.86
4 560 KRZYŻEWSKA Wanessa 2001-06-26 KKS Victoria Stalowa Wola 94975 60.69
5 551 BARSZCZ Aleksandra 1997-11-06 KKS Victoria Stalowa Wola 38008 61.85
6 966 WIDLIŃSKA Kinga 1999-09-29 LKS Stal Mielec 71492 62.55
7 39 BEREŹNICKA Monika 2000-11-01 UKS Tempo 5 Przemyśl 77548 63.77
8 565 GROCHALA Natalia 2000-08-22 CWKS Resovia Rzeszów 99276 65.68
400m K
1 24 WROŃSKA Wiktoria 2000-01-14 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 92286 58.11
2 999 JUSTYŃSKA Kamila 1999-11-01 MUKS Wisła Junior Sandomierz 72071 58.43
3 550 DUL Wiktoria 2001-07-15 KKS Victoria Stalowa Wola 85281 59.86
4 560 KRZYŻEWSKA Wanessa 2001-06-26 KKS Victoria Stalowa Wola 94975 60.69
5 551 ZWOLIŃSKA Judyta 2002-08-30 KKS Victoria Stalowa Wola 99288 61.46
6 155 FILAR Gabriela 2001-04-13 CWKS Resovia Rzeszów 88448 61.53
7 551 BARSZCZ Aleksandra 1997-11-06 KKS Victoria Stalowa Wola 38008 61.85
8 966 WIDLIŃSKA Kinga 1999-09-29 LKS Stal Mielec 71492 62.55
9 14 ZARĘBA Edyta 1982 Spartan Lublin 62.68
10 168 HAZIK Karolina 2002 CWKS Resovia Rzeszów 62.78
11 37 KRUK Weronika 1999-01-23 MKL Sparta Stalowa Wola 69889 62.81
12 75 DĘBIAK Klaudia 2001-01-14 MKL Sparta Stalowa Wola 73315 63.42
13 39 BEREŹNICKA Monika 2000-11-01 UKS Tempo 5 Przemyśl 77548 63.77
14 971 GWÓŹDŹ Kinga 2001-02-07 LKS Stal Mielec 85293 64.11
15 565 GROCHALA Natalia 2000-08-22 CWKS Resovia Rzeszów 99276 65.68
16 269 ZATOR Kinga 2001-05-29 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 85357 65.86
17 21 PEMPUŚ Magdalena 2001-03-19 UKS Tempo 5 Przemyśl 72445 65.93
18 93 SERWATKA Wiktoria 1999-09-08 KKB MOSiR Krosno 71485 67.26
19 127 NOWAK Karolina 2000-02-26 KS Komunalni Sanok 103835 67.69
20 409 CZACHOR Karolina 2001-09-04 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 87793 67.71
21 19 WYWROT Julia 2001-01-16 UKS Tempo 5 Przemyśl 85338 67.91
22 968 ZDZIEBŁO Anna 2001-11-20 LKS Stal Mielec 80177 68.47
155 DROBNIAK Julita 2001-01-01 MUKS Wisła Junior Sandomierz DNS
153 NIEZGODA Karolina 2001-01-01 MUKS Wisła Junior Sandomierz 92817 DNS
600m K 2006I MŁ.
I seria
1 564 BUTRYN Kornelia 2006 KKS Victoria Stalowa Wola 1:47.11
2 42 MILCZANOWSKA Zuzanna 2006 MKS Stal Nowa Dęba 1:55.37
3 563 GRZYBOWSKA Gabriela 2006 KKS Victoria Stalowa Wola 1:58.27
4 156 GRZELAK Aleksandra 2006 LKS Stal Mielec 2:04.91
5 441 STRZELCZYK Aleksandra 2006 UKS OLIMP Kozienice 2:08.07
6 83 PAKULSKA Julia 2006 MKS Stal Nowa Dęba 2:09.75
7 553 STRZELEC Małgorzata 2006 KKS Victoria Stalowa Wola 2:13.01
8 6 WASIECZKO Joanna 2006 KKS Victoria Stalowa Wola 2:20.20
9 239 ZIĘBA Karolina 2009 MKS Stal Nowa Dęba 2:20.48
10 31 PYJOR Amelia 2006 MKL Sparta Stalowa Wola 2:24.53
11 34 BIS Klaudia 2006 MKL Sparta Stalowa Wola DNS
600m K 2004/2005
I seria
1 111 GRZYB Aleksandra 2004-07-26 MUKS Wisła Junior Sandomierz 88813 1:49.78
2 508 KOŁODZIEJ Weronika 2004-01-01 CWKS Resovia Rzeszów 102057 1:55.74
3 24 DAŃKO Patrycja 2005-04-01 UKS Tempo 5 Przemyśl 1:58.37
4 448 SOT Aleksandra 2004-04-05 UKS Olimp Kozienice 1:59.55
5 1 ROKOSZ Julia 2004-06-17 CWKS Resovia Rzeszów 2:02.29
6 60 KROWIŃSKA Magda 2004-09-21 KKS Victoria Stalowa Wola 2:03.09
7 NOWAK Oliwia 2005 KKS Victoria Stalowa Wola 2:08.26
8 43 MOTYLSKA Martyna 2005-07-04 MKS Stal Nowa Dęba 2:17.40
9 MAZUR Julia 2005 KKS Victoria Stalowa Wola 2:19.69
10 70 OCZKOWSKA Jagoda 2004-04-16 KKS Victoria Stalowa Wola 2:22.51
MARUT Adrianna 2004 KKS Victoria Stalowa Wola DNS
18 KUPISZEWSKA Beata 2004-04-06 MKS Stal Nowa Dęba 103839 DNS
715 ZŁOTNIK Patrycja 2004-04-10 ULKS Gryf Rytwiany 87816 DNS
61 KACZKOWSKA Aleksandra 2005-04-24 KKS Victoria Stalowa Wola DNS
69 SŁAWSKA Natalia 2005-09-09 KKS Victoria Stalowa Wola DNS
TRAWIŃSKA Kamila 2005 KKS Victoria Stalowa Wola DNS
600m K 2004/2005
II seria
1 86 SZCZEPANIK Julia 2005-01-03 UKS Tempo 5 Przemyśl 95701 1:46.44
2 30 NIZIO Zuzanna 2005-01-04 UKS Tempo 5 Przemyśl 1:52.64
3 15 HATAŚ Zuzanna 2004-04-21 UKS Tempo 5 Przemyśl 95697 1:52.89
4 25 CIUPIŃSKA Magdalena 2004-04-02 UKS Tempo 5 Przemyśl 1:53.24
5 101 HAŁKA Oliwia 2004-04-20 LKS Znicz Biłgoraj 1:53.37
6 964 ŚWIĘTEK Aleksandra 2004-10-24 LKS Stal Mielec 97984 1:53.61
7 76 PUZIO Agata 2005-03-01 MKS Stal Nowa Dęba 99537 1:54.45
8 33 PIKSA Oliwia 2004-05-26 UKS Tempo 5 Przemyśl 1:56.01
9 KOWALSKI Kaya 2005 KKS Victoria Stalowa Wola 1:57.59
5 SZYDŁOWSKA Julia 2004-02-11 UKS Żaczek Połaniec 95476 DNS
600m K 2004/2005
1 86 SZCZEPANIK Julia 2005-01-03 UKS Tempo 5 Przemyśl 95701 1:46.44
2 111 GRZYB Ola 2004-07-26 MUKS Wisła Junior Sandomierz 88813 1:49.78
3 30 NIZIO Zuzanna 2005-01-04 UKS Tempo 5 Przemyśl 1:52.64
4 15 HATAŚ Zuzanna 2004-04-21 UKS Tempo 5 Przemyśl 95697 1:52.89
5 25 CIUPIŃSKA Magdalena 2004-04-02 UKS Tempo 5 Przemyśl 1:53.24
6 101 HAŁKA Oliwia 2004-04-20 LKS Znicz Biłgoraj 1:53.37
7 964 ŚWIĘTEK Aleksandra 2004-10-24 LKS Stal Mielec 97984 1:53.61
8 76 PUZIO Agata 2005-03-01 MKS Stal Nowa Dęba 99537 1:54.45
9 508 KOŁODZIEJ Weronika 2004-01-01 CWKS Resovia Rzeszów 102057 1:55.74
10 33 PIKSA Oliwia 2004-05-26 UKS Tempo 5 Przemyśl 1:56.01
11 KOWALSKI Kaya 2005 KKS Victoria Stalowa Wola 1:57.59
12 24 DAŃKO Patrycja 2005-04-01 UKS Tempo 5 Przemyśl 1:58.37
13 448 SOT Aleksandra 2004-04-05 UKS Olimp Kozienice 1:59.55
14 1 ROKOSZ Julia 2004-06-17 CWKS Resovia Rzeszów 2:02.29
15 60 KROWIŃSKA Magda 2004-09-21 KKS Victoria Stalowa Wola 2:03.09
16 NOWAK Oliwia 2005 KKS Victoria Stalowa Wola 2:08.26
17 43 MOTYLSKA Martyna 2005-07-04 MKS Stal Nowa Dęba 2:17.40
18 MAZUR Julia 2005 KKS Victoria Stalowa Wola 2:19.69
19 70 OCZKOWSKA Jagoda 2004-04-16 KKS Victoria Stalowa Wola 2:22.51
MARUT Adrianna 2004 KKS Victoria Stalowa Wola DNS
18 KUPISZEWSKA Beata 2004-04-06 MKS Stal Nowa Dęba 103839 DNS
715 ZŁOTNIK Patrycja 2004-04-10 ULKS Gryf Rytwiany 87816 DNS
61 KACZKOWSKA Aleksandra 2005-04-24 KKS Victoria Stalowa Wola DNS
69 SŁAWSKA Natalia 2005-09-09 KKS Victoria Stalowa Wola DNS
TRAWIŃSKA Kamila 2005 KKS Victoria Stalowa Wola DNS
5 SZYDŁOWSKA Julia 2004-02-11 UKS Żaczek Połaniec 95476 DNS
600m K młodziczek
I seria
1 73 KOŁEK Weronika 2002-02-08 KKB MOSiR Krosno 53511 1:40.95
2 553 WALIŁKO Kamila 2002-05-08 KKS Victoria Stalowa Wola 88871 1:41.90
3 58 RĘBISZ Martyna 2003 MKL Sparta Stalowa Wola 1:42.17
4 273 BIGUS Wiktoria 2003-08-02 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 71523 1:42.87
5 55 JĘDRUSZKO Nikola 2003-08-27 KKS Victoria Stalowa Wola 93323 1:43.84
6 444 WĘGRZYN Monika 2002-12-25 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 85254 1:46.46
7 666 MODRAS Gabriela 2002-02-25 MUKS Wisła Junior Sandomierz 73326 1:49.29
8 704 ZIĘBA Dominika 2003-04-07 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 89296 1:53.97
152 MILCZANOWSKA Daria 2002-07-16 KS Komunalni Sanok 99289 DNS
600m K młodziczek
II seria
1 70 WSZOŁEK Paulina 2002-09-05 KKB MOSiR Krosno 101135 1:49.52
2 91 STAŃKO Oliwia 2003-04-28 UKS Tempo 5 Przemyśl 92444 1:49.87
3 11 GREMSKA Joanna 2002-10-02 UKS Tempo 5 Przemyśl 94722 1:54.58
4 50 POMYKALSKA Zuzanna 2002 SKB Kraśnik 1:55.39
5 14 KOMOROWSKA Laura 2003-05-09 UKS Tempo 5 Przemyśl 95699 1:57.04
6 22 SZUMADA Marta 2003-10-18 UKS Tempo 5 Przemyśl 103842 1:58.53
7 1 KUBAS Faustyna 2003-01-01 CWKS Resovia Rzeszów 103845 2:00.47
8 20 NAZAROWICZ Marta 2003 UKS Tempo 5 Przemyśl 2:02.05
9 SMOLARCZYK Karolina 2002-03-30 MKS Stal Nowa Dęba 91555 DNS
66 KLUDACZ Klaudia 2002-10-20 KKB MOSiR Krosno 93322 DNS
150 BURZAŃSKA Natlia 2003-01-01 MUKS Wisła Junior Sandomierz DNS
600m K młodziczek
1 73 KOŁEK Weronika 2002-02-08 KKB MOSiR Krosno 53511 1:40.95
2 553 WALIŁKO Kamila 2002-05-08 KKS Victoria Stalowa Wola 88871 1:41.90
3 58 RĘBISZ Martyna 2003 MKL Sparta Stalowa Wola 1:42.17
4 273 BIGUS Wiktoria 2003-08-02 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 71523 1:42.87
5 55 JĘDRUSZKO Nikola 2003-08-27 KKS Victoria Stalowa Wola 93323 1:43.84
6 444 WĘGRZYN Monika 2002-12-25 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 85254 1:46.46
7 666 MODRAS Gabriela 2002-02-25 MUKS Wisła Junior Sandomierz 73326 1:49.29
8 70 WSZOŁEK Paulina 2002-09-05 KKB MOSiR Krosno 101135 1:49.52
9 91 STAŃKO Oliwia 2003-04-28 UKS Tempo 5 Przemyśl 92444 1:49.87
10 704 ZIĘBA Dominika 2003-04-07 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 89296 1:53.97
11 11 GREMSKA Joanna 2002-10-02 UKS Tempo 5 Przemyśl 94722 1:54.58
12 50 POMYKALSKA Zuzanna 2002 SKB Kraśnik 1:55.39
13 14 KOMOROWSKA Laura 2003-05-09 UKS Tempo 5 Przemyśl 95699 1:57.04
14 22 SZUMADA Marta 2003-10-18 UKS Tempo 5 Przemyśl 103842 1:58.53
15 1 KUBAS Faustyna 2003-01-01 CWKS Resovia Rzeszów 103845 2:00.47
16 20 NAZAROWICZ Marta 2003 UKS Tempo 5 Przemyśl 2:02.05
152 MILCZANOWSKA Daria 2002-07-16 KS Komunalni Sanok 99289 DNS
9 SMOLARCZYK Karolina 2002-03-30 MKS Stal Nowa Dęba 91555 DNS
66 KLUDACZ Klaudia 2002-10-20 KKB MOSiR Krosno 93322 DNS
150 BURZAŃSKA Natlia 2003-01-01 MUKS Wisła Junior Sandomierz DNS
600m K PK
III seria
1 133 SABAT Anna 1993 CWKS Resovia Rzeszów 1:32.01
2 522 CZAPKA Emilia 2001 CWKS Resovia Rzeszów 1:36.78
3 521 SUROWIEC Patrycja 1999 CWKS Resovia Rzeszów 1:37.28
1000m K
I seria
1 228 BĄBA Sylwia 1998-01-05 MKS Stal Nowa Dęba 63670 2:59.02
2 511 SZOSTECKA Paulina 1998-06-17 CWKS Resovia Rzeszów 71441 3:01.68
3 556 DYBKA Agnieszka 2000-02-07 KKS Victoria Stalowa Wola 53601 3:03.29
4 972 JABŁOŃSKA Adrianna 2000-07-11 LKS Stal Mielec 63694 3:05.76
5 48 KARGOL Katarzyna 1996-02-23 CWKS Resovia Rzeszów 31981 3:06.67
6 105 SKAŁECKA Kamila 2001-06-05 LKS Znicz Biłgoraj 86028 3:10.84
7 65 CHORZĘPA Agnieszka 2001-01-14 KKB MOSiR Krosno 101126 3:12.55
8 205 CZAJKA Kamila 2000-03-13 ULKS Technik Trzcinica 99539 3:14.34
9 303 GUL Roksana 2005-03-30 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 86660 3:24.11
10 67 WOJCIECHOWSKA Aleksandra 2002 Kraśnik 3:36.99
11 28 SOLARCZYK Patrycja 2000 FARTLEK GO 4:15.86
19 MARKOWICZ Weronika 2007-06-27 MKS Stal Nowa Dęba DNS
42 MILCZANOWSKA Zuzanna 2006-04-25 MKS Stal Nowa Dęba 87792 DNS
90 PAKULSKA Julia 2006-03-21 MKS Stal Nowa Dęba 97738 DNS
9 SMOLARCZYK Karolina 2002-03-30 MKS Stal Nowa Dęba 91555 DNS
239 ZIĘBA Karolina 2009-05-20 MKS Stal Nowa Dęba 102380 DNS
80m ppł K
I seria wiatr: +0,5
1 113 GROMADA Wiktoria 2002-07-02 MUKS Wisła Junior Sandomierz 60016 13.16
2 168 HAZIK Karolina 2002-01-23 LKS Resovia Rzeszów 88454 13.22
3 111 OZIMEK Julia 2002-02-10 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 93310 13.41
4 129 SZCZEPANIK Agnieszka 2003-08-04 CWKS Resovia Rzeszów 97203 13.66
5 1 SULEJ Julia 2004-01-01 CWKS Resovia Rzeszów 102043 14.01
6 15 HATAŚ Zuzanna 2004-04-21 UKS Tempo 5 Przemyśl 95697 15.05
7 710 LATRA Paulina 2002-07-27 ULKS Gryf Rytwiany 79178 15.24
8 149 LEWICKA Michalina 2003-09-20 KS Komunalni Sanok 95207 15.58
100m ppł K
I seria wiatr: +0,7
1 133 WOJTUNIK Klaudia 1999-05-15 CWKS Resovia Rzeszów 67671 14.11
2 155 FILAR Gabriela 2001-04-13 CWKS Resovia Rzeszów 88448 15.56
3 81 JABŁOŃSKA Izabella 2000-02-26 UKS Tempo 5 Przemyśl 53678 17.72
4 409 CZACHOR Karolina 2001-09-04 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 87793 18.80
w dal K wiatr:
1 153 SKIBA Dorota 1993-04-03 CWKS Resovia Rzeszów 27762 5.66 +3,4
153 SKIBA Dorota 1993-04-03 CWKS Resovia Rzeszów 27762 5.61 +0,8
2 218 MISIELAK Marcelina 1999-04-21 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 54639 5.48 +1,8
3 972 TORBA Gabriela 2001-09-30 LKS Stal Mielec 72967 5.22 +2,7
972 TORBA Gabriela 2001-09-30 LKS Stal Mielec 72967 5.07 +1,4
4 276 MITEK Justyna 2000-04-05 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 71525 5.14 +0,5
5 1 OLEJARKA Kamila 1999-06-18 CWKS Resovia Rzeszów 91646 4.83 +1,9
6 139 KURDZIEL Jadwiga 1999-03-02 CWKS Resovia Rzeszów 55520 4.72 +0,7
7 535 ŻYWCZYK Natalia 2003-01-01 UKS Czwórka Ostrowiec Św. 4.59 +0,8
8 90 STRZELEC Martyna 2003-02-04 UKS Tempo 5 Przemyśl 82999 4.58 +0,4
9 14 WYWROT Natalia 2003-06-16 UKS Tempo 5 Przemyśl 85364 4.40 +1,8
10 52 SZYMAŃSKA Dominika 2002-05-14 MKL Sparta Stalowa Wola 92627 4.37 +0,6
11 966 JACKOWSKA Wiktoria 2004-01-01 LKS Stal Mielec 4.32 +1,6
12 3 KIJANKA Wiktoria 2002-01-01 UKS Czwórka Ostrowiec Św. 101308 4.32 +1,8
13 964 NOWAK Kinga 2004-01-01 LKS Stal Mielec 89825 4.26 +2,0
14 973 STOBIERSKA Julia 2003-06-15 LKS Stal Mielec 96901 4.25 +2,7
973 STOBIERSKA Julia 2003-06-15 LKS Stal Mielec 96901 4.14 +1,4
15 108 WĄSIK Katarzyna 2002-02-17 LKS Znicz Biłgoraj 94467 4.23 +2,1
108 WĄSIK Katarzyna 2002-02-17 LKS Znicz Biłgoraj 94467 4.11 +1,1
16 16 MILCZANOWSKA Anna 2002-07-16 KS Komunalni Sanok 99290 4.21 +1,8
17 4 KWIECIEŃ Julia 2002-01-01 UKS Czwórka Ostrowiec Św. 101311 4.21 +1,4
18 963 BRYKAŁA Edyta 2003-01-28 LKS Stal Mielec 103213 4.11 +1,4
19 102 DUDZIC Nicole 2003-09-09 LKS Znicz Biłgoraj 99267 4.05 +0,8
20 969 LEŚ Gabriela 2003-09-01 LKS Stal Mielec 96898 3.98 +1,3
21 710 LATRA Paulina 2002-07-27 ULKS Gryf Rytwiany 79178 3.89 +1,3
22 79 MAJOWICZ Mariola 2005-10-24 MKS Stal Nowa Dęba 103840 3.85 +1,2
152 GLEŃ Klaudia 2001-01-01 MUKS Wisła Junior Sandomierz 92816 DNS
701 HYLA Karolina 2004-06-12 ULKS Gryf Rytwiany 87813 DNS
706 MAĆKOWSKA Sylwia 2004-02-09 ULKS Gryf Rytwiany 87814 DNS
702 NAWROT Kornelia 2004-12-01 ULKS Gryf Rytwiany 87815 DNS
111 OZIMEK Julia 2002-02-10 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 93310 DNS
76 PUZIO Agata 2005-03-01 MKS Stal Nowa Dęba 99537 DNS
972 SMUTEK Magdalena 2004-01-01 LKS Stal Mielec 101152 DNS
wzwyż  K
1 148 MIĄSO Wiktoria 2001-11-14 CWKS Resovia Rzeszów 95202 165
2 3 KIJANKA Wiktoria 2002-01-01 UKS Czwórka Ostrowiec Św. 101308 150
3 1 SIKORA Gabriela 2003-02-13 CWKS Resovia Rzeszów 93317 150
4 1 GOMÓŁKA Monika 2003-02-23 CWKS Resovia Rzeszów 93312 145
5 538 MATYSIAK Martyna 2001-01-01 UKS Czwórka Ostrowiec Św. 101313 145
6 964 MOLEK Oliwia 2004-07-20 LKS Stal Mielec 93309 140
7 50 GANCARZ Natalia 2002-09-30 MKL Sparta Stalowa Wola 71517 140
8 4 KWIECIEŃ Julia 2002-01-01 UKS Czwórka Ostrowiec Św. 101311 135
9 965 ORŁOWSKA Julia 2004-04-15 LKS Stal Mielec 97983 125
kula K 2 kg
1 88 MIERZWA Kinga 2005 KKS Victoria Stalowa Wola 10.64
kula K 3kg
1 57 FICAK Roksana 2000-12-09 UKS Tempo 5 Przemyśl 78055 10.44
2 113 GROMADA Wiktoria 2002-07-02 MUKS Wisła Junior Sandomierz 60016 10.04
3 55 WRONA Patrycja 2000-01-19 KKS Victoria Stalowa Wola 103831 9.81
4 114 GROMADA Karolina 2001-05-30 MUKS Wisła Junior Sandomierz 60015 9.53
5 32 ŁAZOWSKA Alicja 2001-07-20 MKL Sparta Stalowa Wola 92284 9.52
6 554 PASZKO Weronika KKS Victoria Stalowa Wola 9.25
7 33 TĘCZA Ewelina 2002-09-10 MKL Sparta Stalowa Wola 95712 8.92
8 5 WAŁKIEWICZ Wiktoria 2001-01-03 KKS Victoria Stalowa Wola 103830 8.58
9 127 PELCZARSKA Oliwia 2002-09-17 KS Komunalni Sanok 96246 8.45
10 5 SZUKAŁA Maria 2003-02-15 KKS Victoria Stalowa Wola 96908 8.37
11 46 ZYCH Izabela 2000-04-05 CWKS Resovia Rzeszów 96399 8.29
12 711 SADŁOCHA Aleksandra 2003-02-11 ULKS Gryf Rytwiany 101299 7.80
13 549 KOTWICA Agata 2000-02-09 KKS Victoria Stalowa Wola 79310 7.72
14 53 KAMYK Klaudia 2001-12-27 KS Komunalni Sanok 103832 7.62
15 29 HERDA Patrycja UKS Tempo 5 Przemyśl 7.25
kula K 4 kg
1 253 PRUS Katarzyna 1999-03-11 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 63703 10.30
2 252 ŻUREK Gabriela 1999-08-05 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 67072 9.23
dysk K 0,75kg
1 29 HERDA Patrycja 2002-05-16 UKS Tempo 5 Przemyśl 78056 34.57
2 88 MIERZWA Kinga 2005 KKS Victoria Stalowa Wola 25.01
dysk K 1 kg
1 57 FICAK Roksana 2000-12-09 UKS Tempo 5 Przemyśl 78055 38.09
2 55 GÓRNIAK Wiktoria 1999-04-20 UKS Tempo 5 Przemyśl 63706 36.32
3 6 ZYCH Izabela 2000 CWKS Resovia Rzeszów 21.80
4 53 KAMYK Klaudia 2001-12-27 KS Komunalni Sanok 103832 20.91
5 170 MAJOWICZ Karolina 1999-08-07 CWKS Resovia Rzeszów 91553 18.37
młot K 2kg
1 968 SZADY Julia 2004 LKS Stal Mielec 30.81
2 969 ZAZ Izabela 2004 LKS Stal Mielec 26.99
3 88 MIERZWA Kinga 2005 KKS Victoria Stalowa Wola 25.54
młot K 3kg
1 560 ZIÓŁKOWSKA Natalia 2000-02-17 KKS Victoria Stalowa Wola 84262 51.39
2 556 KOTWICA Natalia 2001-03-21 KKS Victoria Stalowa Wola 87528 40.06
3 5 WAŁKIEWICZ Wiktoria 2001-01-03 KKS Victoria Stalowa Wola 103830 38.12
4 549 KOTWICA Agata 2000-02-09 KKS Victoria Stalowa Wola 79310 37.31
5 55 WRONA Patrycja 2000-01-19 KKS Victoria Stalowa Wola 103831 32.61
6 5 SZUKAŁA Maria 2003-02-15 KKS Victoria Stalowa Wola 96908 24.15
młot K 4kg
1 973 KUSAK Karolina 1999-10-09 LKS Stal Mielec 77515 53.15
2 559 MAKAREWICZ Karolina 1997-12-29 KKS Victoria Stalowa Wola 56373 40.82
3 551 DUL Patrycja 1999-09-18 KKS Victoria Stalowa Wola 79307 36.88
oszczep K 500 g
1 127 PELCZARSKA Oliwia 2002-09-17 KS Komunalni Sanok 96246 23.58
2 711 SADŁOCHA Aleksandra 2003-02-11 ULKS Gryf Rytwiany 101299 23.21
3 151 REJUS Daria 2002-11-10 CWKS Resovia Rzeszów 96127 DNS
oszczep K 600 g
1 252 ŻUREK Gabriela 1999-08-05 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 67072 37.18
2 253 PRUS Katarzyna 1999-03-11 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 63703 33.36
3 1 MAJOWICZ Karolina 1999-08-07 CWKS Resovia Rzeszów 91553 32.08
chód 3km K
1 969 MĄDRA Julia 2000-09-27 LKS Stal Mielec 66205 14:37.99
2 556 CETNARSKA Małgorzata 1998-08-02 KKS Victoria Stalowa Wola 73258 15:01.12
3 55 WOŁOSZYN Małgorzata 2000-10-20 KKS Victoria Stalowa Wola 81380 16:28.36
4 966 MAŁASZEWICZ Julita 2004-01-01 LKS Stal Mielec 77533 16:38.35
5 278 CICH Maria 2000-01-15 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 71524 17:07.31
6 971 TOCZYŃSKA Amelia 37987 LKS Stal Mielec 102074 18:11.64
7 55 SZUBA Beata 2002-03-09 KKS Victoria Stalowa Wola 85285 18:19.89
8 965 ROSTOCKA Laura 2004-01-01 LKS Stal Mielec 18:54.75
sztafeta szwedzka K
1 JAMRÓZ K., WROŃSKA W. 2003,2000 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2:23.73
NIEMCZYK M., GUL R. 2003,2003
2 GUT O., DUL W. 2001,2001 KKS Victoria Stalowa Wola 2:24.63
ZWOLIŃSKA J., DYBKA A. 2001,2000
3 GROMADA W., MODRAS G. 2002,2002 MUKS Wisła Junior Sandomiezr 2:27.97
GRZYB A., JUSTYŃSKA K. 2004,1999
4 OSADA G., PEMPUŚ M. 2001,2001 UKS Tempo 5 Przemyśl 2:30.11
JABŁOŃSKA I., BEREŹNICKA M. 2000,2000
5 SMUTEK M., GWÓŹDŹ K. 2004,2001 LKS Stal Mielec 2:31.46
WIDLIŃSKA K., JABŁOŃSKA A. 1999,2000
6 DRELICH N., SZYMAŃSKA D. 2002,2002 MKL Sparta Stalowa Wola 2:33.11
LIGAS W., DĘBIAK K. 2002,2001
100m M
I seria wiatr:+1,7
1 325 POPIELARZ Rafał 1999-06-01 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 95703 11.82
2 1 SZLACHTA Stanisław 2003-07-28 CWKS Resovia Rzeszów 101132 12.34
3 505 KUBAS Przemysław 2002-04-13 CWKS Resovia Rzeszów 100341 12.56
4 15 KAPIANOWSKI Maciej 2004 KKS Victoria Stalowa Wola 12.73
5 58 ŁUKASZCZYK Maciej 2002-02-26 MKL Sparta Stalowa Wola 96249 13.39
6 75 ZEGADŁOWICZ Jerzy 2004-04-19 KKS Victoria Stalowa Wola 90293 13.53
7 72 ORSZAK Rafał 2005-05-10 KKS Victoria Stalowa Wola 15.69
8 700 SAWUŁA Bartosz 2006-04-22 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 15.74
II seria wiatr:+1,9
1 27 KOPEĆ Dawid 2002-06-06 UKS Tempo 5 Przemyśl 103841 12.46
2 1 KORCZOWSKI Max 2003-01-21 CWKS Resovia Rzeszów 102059 12.46
3 53 KOCZERA Kacper 2002-11-03 KS Komunalni Sanok 103834 13.13
4 139 TWARDOWSKI Wiktor 2004-01-01 MUKS Wisła Junior Sandomierz 90266 13.64
5 76 CIEŚLIŃSKI Jakub 2004-12-11 KKS Victoria Stalowa Wola 14.45
6 22 KOŹMIC Paweł 2006-02-09 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 15.29
7 73 KOLASA Igor 2005-07-07 KKS Victoria Stalowa Wola 16.23
III seria wiatr:+2,7
1 65 DUL Sebastian 1999 Kraśnik 11.61
2 266 WOLSKI Patryk 2002-04-10 ULKS Technik Trzcinica 90297 12.32
3 159 KŁOS Michał 2001-09-15 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 91564 12.59
4 55 DRABIK Marcin 2003-08-07 KKS Victoria Stalowa Wola 102054 12.85
5 971 ZAREMBA Michał 2002-01-04 LKS Stal Mielec 103837 12.96
VI seria wiatr: +2,4
1 266 BURKIEWICZ Eryk 2003-06-26 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 91563 12.06
2 557 PIŁAT Sebastian 2002-08-22 KKS Victoria Stalowa Wola 71511 12.10
3 269 WOJTASZEK Piotr 2003-04-03 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 93346 12.12
4 969 JACHYM Jakub 2001-07-13 LKS Stal Mielec 101148 12.20
5 16 KURDYŁA Dawid 2000-03-02 KS Komunalni Sanok 73308 12.37
6 551 SZWEDO Kacper 2002-02-23 KKS Victoria Stalowa Wola 101139 12.40
7 66 HANEJKO Jakub 2000-07-31 MKL Sparta Stalowa Wola 79322 13.34
V seria wiatr:+1,9
1 155 WDOWIK Oliwer 2002-01-03 CWKS Resovia Rzeszów 87591 11.21
2 54 GRACA Dawid 1999-02-04 CWKS Resovia Rzeszów 92320 11.51
3 11 KOMAŃSKI Albert 2000-02-07 KS Komunalni Sanok 71643 11.63
4 58 PORCJA Jakub 2000-06-26 MKL Sparta Stalowa Wola 82993 11.73
5 974 KRAKOWSKI Dawid 1999-08-14 LKS Stal Mielec 72966 11.74
6 972 ŁĄCZ Radosław 1998-04-03 LKS Stal Mielec 81314 12.30
7 59 ROMAŃCZYK Sebastian 2000-10-31 KS Komunalni Sanok 87585 12.55
100m M finał wiatr:+2,6
1 155 WDOWIK Oliwer 2002-01-03 CWKS Resovia Rzeszów 87591 11.17
2 54 GRACA Dawid 1999 CWKS Resovia Rzeszów 11.32
3 65 DUL Sebastian 1998 Krasnik 11.48
4 58 PORCJA Jakub 2000-06-26 MKL Sparta Stalowa Wola 82993 11.57
5 974 KRAKOWSKI Dawid 1999-08-14 LKS Stal Mielec 72966 11.58
6 325 POPIELARZ Rafał 1999-06-01 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 95703 11.74
7 266 BURKIEWICZ Eryk 2003-06-26 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 91563 12.17
8 76 CIEŚLIŃSKI Jakub 2004-12-11 KKS Victoria Stalowa Wola 13.65
200m M wiatr:+0,6
I seria
1 534 GRACA Dawid 1999 CWKS Resovia Rzeszów 24.21
2 538 MAROMAMADOW Oher 1997 CWKS Resovia Rzeszów 24.49
3 126 WOJTASZEK Patryk 2003 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 24.51
4 560 POPEK Dawid 2000 CWKS Resovia Rzeszów 24.52
5 229 CZACHOR Rafał 1999 MKS Stal Nowa Dęba 24.27
6 539 HABER Wojciech 2000 CWKS Resovia Rzeszów 24.98
7 167 SZLACHTA Stanisław 2003 CWKS Resovia Rzeszów 25.30
556 KORCZOWSKI Max 2003 CWKS Resovia Rzeszów DNS
400m M
I seria
1 505 KUBAS Przemysław 2002-04-13 CWKS Resovia Rzeszów 100341 55.01
2 557 LESICZKA Karol 2001-07-25 KKS Victoria Stalowa Wola 99287 56.57
3 25 PEMPUŚ Remigiusz 2001-03-19 UKS Tempo 5 Przemyśl 72444 57.30
4 168 WIĘCEK Jakub 2003-01-01 CWKS Resovia Rzeszów 99284 57.50
5 159 KŁOS Michał 2001-09-15 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 91564 59.89
6 11 KOCHANOWICZ Piotr 2002-01-03 UKS Tempo 5 Przemyśl 94652 61.17
II seria
1 58 GĘSIAK Kacper 2000-01-09 KKB MOSiR Krosno 66200 52.44
2 305 GUL Adrian 2001-10-04 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 85631 54.50
3 109 BERNAŚ Dawid 2000-09-05 LKS Znicz Biłgoraj 94465 55.95
4 82 KUZIAN Kacper 1999-04-16 KKB MOSiR Krosno 96243 56.95
5 55 CICHOŃ Kamil 1999-06-28 KKS Victoria Stalowa Wola 77398 57.87
6 229 CZACHOR Rafał 1999-08-08 MKS Stal Nowa Dęba 79345 DNS
III seria
1 231 MACIĄG Radosław 1999-12-14 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 84343 49.45
2 549 ŻYWKO Szymon 1999-04-12 KKS Victoria Stalowa Wola 93703 52.03
3 48 DZIMIRA Marcin 2000-04-22 CWKS Resovia Rzeszów 93357 52.21
4 52 CHMIEL Jakub 1998-07-24 CWKS Resovia Rzeszów 82988 53.16
5 551 GALICIA PEREZ Daniel 2000-12-14 KKS Victoria Stalowa Wola 53608 54.17
6 359 PYTLAK Konrad 1998-10-12 CWKS Resovia Rzeszów 80334 56.08
400m M
1 231 MACIĄG Radosław 1999-12-14 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 84343 49.45
2 549 ŻYWKO Szymon 1999-04-12 KKS Victoria Stalowa Wola 93703 52.03
3 48 DZIMIRA Marcin 2000-04-22 CWKS Resovia Rzeszów 93357 52.21
4 58 GĘSIAK Kacper 2000-01-09 KKB MOSiR Krosno 66200 52.44
5 52 CHMIEL Jakub 1998-07-24 CWKS Resovia Rzeszów 82988 53.16
6 551 GALICIA PEREZ Daniel 2000-12-14 KKS Victoria Stalowa Wola 53608 54.17
7 305 GUL Adrian 2001-10-04 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 85631 54.50
8 505 KUBAS Przemysław 2002-04-13 CWKS Resovia Rzeszów 100341 55.01
9 109 BERNAŚ Dawid 2000-09-05 LKS Znicz Biłgoraj 94465 55.95
10 359 PYTLAK Konrad 1998-10-12 CWKS Resovia Rzeszów 80334 56.08
11 557 LESICZKA Karol 2001-07-25 KKS Victoria Stalowa Wola 99287 56.57
12 82 KUZIAN Kacper 1999-04-16 KKB MOSiR Krosno 96243 56.95
13 25 PEMPUŚ Remigiusz 2001-03-19 UKS Tempo 5 Przemyśl 72444 57.30
14 168 WIĘCEK Jakub 2003-01-01 CWKS Resovia Rzeszów 99284 57.50
15 55 CICHOŃ Kamil 1999-06-28 KKS Victoria Stalowa Wola 77398 57.87
16 159 KŁOS Michał 2001-09-15 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 91564 59.89
17 11 KOCHANOWICZ Piotr 2002-01-03 UKS Tempo 5 Przemyśl 94652 61.17
229 CZACHOR Rafał 1999-08-08 MKS Stal Nowa Dęba 79345 DNS
600m M 2006 i mł
I seria
1 247 TWOREK Damian 2006 KKS Victoria Stalowa Wola 1:55.83
2 35 KLINGER Rafał 2006-01-21 UKS Tempo 5 Przemyśl 2:00.51
3 549 BIAŁEK Jakub 2006 KKS Victoria Stalowa Wola 2:04.70
4 267 KSIĄŻEK Kamil 2007 KKS Victoria Stalowa Wola 2:13.46
5 3 ROZWADOWSKI Jakub 2006 KKS Victoria Stalowa Wola 2:20.54
1 GODZWON Jakub 2006-01-01 UKS Żaczek Połaniec 101316
12 PRZYBYŁO Oskar 2006-01-01 UKS Żaczek Połaniec 103440
600m M 2004/2005
I seria
1 125 TROJNAR Mateusz 2004-08-24 UKS Tempo 5 Przemyśl 1:44.38
2 75 GĘSIAK Ignacy 2004-06-17 KKB MOSiR Krosno 1:46.17
3 119 PEMPUŚ Adrian 2005-11-18 UKS Tempo 5 Przemyśl 99772 1:46.35
4 101 ZIĘBA Wiktor 2004-11-27 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 86664 1:47.08
5 KSIĄŻEK Mateusz 2004 KKS Victoria Stalowa Wola 1:50.79
6 SKRZESZEWSKI Jacek 2004 FARTLEK GO 1:51.39
7 445 SEREMAK Marcel 2005-05-03 UKS Olimp Kozienice 1:52.73
8 RYBIŃSKI Adrian 2004 KKS Victoria Stalowa Wola 1:53.19
9 CHAMOT Szymon 2005 MKL Sparta Stalowa Wola 1:54.01
10 730 CHUDZIK Jakub 2004-07-24 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 1:55.18
11 DZIUBA Michał 2004 KKS Victoria Stalowa Wola 2:00.86
12 KOWALEWSKI Michał 2005 KKS Victoria Stalowa Wola 2:01.65
13 114 MALINOWSKI Patryk 2005-04-18 UKS Tempo 5 Przemyśl 2:03.74
14 CHARA Oskar 2005 FARTLEK GO 2:28.19
15 IWASIECZKO Alex 2005 KKS Victoria Stalowa Wola 2:31.05
1 GODZWON Kacper 2004-01-01 UKS Żaczek Połaniec 101296 DNS
30 PORZUC Patryk 2004-02-02 MKL Sparta Stalowa Wola 102376 DNS
1000m M
I seria
1 503 FURMAN Paweł 2002-06-21 CWKS Resovia Rzeszów 92314 2:40.64
2 504 KOZDRAŃSKI Jakub 2002-01-27 CWKS Resovia Rzeszów 91552 2:42.25
3 971 JAWORSKI Kacper 2003-06-04 LKS Stal Mielec 77529 2:45.15
4 440 STRZELCZYK Jakub 2003-06-12 UKS Olimp Kozienice 96332 3:00.14
5 66 MACKIEWICZ Piotr 2003-07-22 KS Komunalni Sanok 101141 3:00.60
6 52 ŚLĘZAK Sebastian 2003-08-23 MKS Stal Nowa Dęba 95694 3:01.38
7 7 RUGAŁA Dominik 2002-09-10 ULKS Gryf Rytwiany 93350 3:02.05
8 506 PORADA Jakub 2002-02-27 CWKS Resovia Rzeszów 93304 3:09.01
9 973 MIDURA Piotr 2003-06-16 LKS Stal Mielec 103119 3:16.56
446 KLIMAS Łukasz 2002-03-23 UKS Olimp Kozienice 3:22.72
59 PAWŁOWSKI Michał 2002-08-13 MKL Sparta Stalowa Wola 73291 DNS
60 ROGALA Kacper 2002-01-06 MKL Sparta Stalowa Wola 99383 DNS
1000m M
I seria
1 230 ZIĘBA Szymon 1999-03-16 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 45588 2:32.24
2 550 MOSKAL Radosław 2001-02-08 KKS Victoria Stalowa Wola 81357 2:32.91
3 560 LEBIODA Stanisław 1999-01-07 KKS Victoria Stalowa Wola 38343 2:33.39
4 727 PRZYDZIAŁ Jakub 2000-12-18 CWKS Resovia Rzeszów 77490 2:33.81
5 8 WOJCIECHOWSKI Michał 1988-10-02 KB Witar Tarnobrzeg 17024 2:34.99
6 168 KAWALERSKI Kamil 1999-03-17 CWKS Resovia Rzeszów 84322 2:35.29
7 568 SOKÓŁ Karol 2000-01-02 CWKS Resovia Rzeszów 99854 2:36.65
8 670 DZIK Paweł 2000 LKS Stal Mielec 2:38.53
9 103 PYDA Sylwester 1998-11-22 LKS Znicz Biłgoraj 95691 2:40.28
10 156 TOMASZEWSKI Maciej 1997 CWKS Resovia Rzeszów 2:41.17
11 176 WIC Damian 1996 CWKS Resovia Rzeszów 2:41.43
12 267 DZIUBA Bogdan 1974 SKB Stalowa Wola 2:42.01
13 123 CHMAJ Piotr 1997 CWKS Resovia Rzeszów 2:43.76
14 55 TWOREK Bartłomiej 1999-03-08 KKS Victoria Stalowa Wola 103107 2:44.56
15 567 TERESZKIEWICZ Damian 2000-02-14 CWKS Resovia Rzeszów 71482 2:50.57
16 177 MIKUSZEWSKI Łukasz 1996 CWKS Resovia Rzeszów 2:51.91
31 PAWŁOWSKI Patryk 1993-11-04 MKL Sparta Stalowa Wola 48098 DNS
1000m M
II seria
1 97 GUŻKOWSKI Szymon 2001-04-18 KKB MOSiR Krosno 71442 2:41.71
2 138 KOŁODZIEJ Adam 2001-04-24 MUKS Wisła Junior Sandomierz 68204 2:42.42
3 549 CETNARSKI Wojciech 2000-07-08 KKS Victoria Stalowa Wola 79306 2:45.47
4 965 SZYMAŃSKI Mateusz 2000-02-07 LKS Stal Mielec 101153 2:50.67
5 55 JAKUBECKI Michał 1998-01-01 KKS Victoria Stalowa Wola 92437 2:52.58
6 270 FOŁTA Paweł 2001-12-10 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 71466 2:54.08
7 WOJTANOWSKI Adrian 2001 SPRINT Gorzyce 3:03.82
8 WOŹNIAK Jakub 2001 SPRINT Gorzyce 3:05.00
9 974 NOWAK Jan 2001-11-05 LKS Stal Mielec 101151 3:16.20
10 WYDRA Tomasz 1997 FARTLEK GO 3:31.17
970 DULIK Paweł 2000-03-22 LKS Stal Mielec 85291 DNS
556 KULIŃSKI Szymon 2001-02-23 KKS Victoria Stalowa Wola 71508 DNS
110m ppł M
I seria wiatr:-0,1
1 229 CZACHOR Rafał 1999-08-08 MKS Stal Nowa Dęba 79345 16.57
2 16 KURDYŁA Dawid 2000-03-02 KS Komunalni Sanok 73308 18.19
3 120 SZCZYGIEŁ Bernard 2002-09-11 CWKS Resovia Rzeszów 93319 18.47
4 71 KOMOROWSKI Artur 2002 CWKS Resovia Rzeszów 19.80
5 71 DROZDOWSKI Bogdan 2002-03-31 CWKS Resovia Rzeszów 93311 21.15
6 66 HANEJKO Jakub 2000-07-31 MKL Sparta Stalowa Wola 79322 21.54
21 FUDALI Paweł 1999-07-16 CWKS Resovia Rzeszów 67654 DNS
226 JACHYRA Dawid 1999-03-25 MKS Stal Nowa Dęba 65397 DNS
w dal M wiatr:
1 556 GUMIELA Jakub 1998-08-16 KKS Victoria Stalowa Wola 53603 6.84 +1,3
2 554 PĘCAK Kamil 1995-05-18 KKS Victoria Stalowa Wola 41414 6.76 +0,9
3 11 WIERZBICKI Bartłomiej 1997 CWKS Resovia Rzeszów 6.52 +1,3
4 290 WÓJCICKI Jakub 2000-07-25 ULKS Gryf Rytwiany 60045 6.42 +1,6
5 974 STAFIEJ Piotr 1999-01-22 LKS Stal Mielec 70097 6.16 +1,3
6 969 JACHYM Jakub 2001-07-13 LKS Stal Mielec 101148 6.16 +1,3
7 141 SCHMIDT Michał 2001-01-04 KS Komunalni Sanok 93330 6.05 +2,2
141 SCHMIDT Michał 2001-01-04 KS Komunalni Sanok 93330 5.94 +1,9
8 27 KOPEĆ Dawid 2002 UKS Tempo 5 Przemyśl 5.44 +1,1
9 66 KOCZERA Jakub 2001-02-28 KS Komunalni Sanok 96245 5.42 +1,0
10 266 WOLSKI Patryk 2002-04-10 ULKS Technik Trzcinica 90297 5.39 +1,5
11 120 SZCZYGIEŁ Bernard 2002-09-11 CWKS Resovia Rzeszów 93319 5.02 +1,0
12 75 ZEGADŁOWICZ Jerzy 2004-04-19 KKS Victoria Stalowa Wola 90293 4.82 +1,5
13 968 SZCZERBA Michał 2002-06-12 LKS Stal Mielec 103836 4.80 +1,1
14 59 ROMAŃCZYK Sebastian 2000-10-31 KS Komunalni Sanok 77504 4.72 +2,0
15 53 KOCZERA Kacper 2002-11-03 KS Komunalni Sanok 103834 4.41 +2,4
16 76 CIEŚLIŃSKI Jakub 2004-12-11 KKS Victoria Stalowa Wola 4.19 +1,4
17 73 KOLASA Igor 2005-07-07 KKS Victoria Stalowa Wola 3.78 +1,3
18 72 ORSZAK Rafał 2005-05-10 KKS Victoria Stalowa Wola 3.57 +0,9
104 KARPIK Konrad 1999-07-31 LKS Znicz Biłgoraj 88460 DNS
16 KURDYŁA Dawid 2000-03-02 KS Komunalni Sanok 73308 DNS
257 URBANEK Arkadiusz 1999-09-29 ULKS Technik Trzcinica 93365 DNS
wzwyż M
1 164 KOPALA Igor 1997-08-04 CWKS Resovia Rzeszów 38017 210
2 37 KOSTKIEWICZ Filip 1999-05-14 UKS Tempo 5 Przemyśl 78057 195
3 417 JACHYM Marcin 2001-04-14 CWKS Resovia Rzeszów 83380 170
4 66 KOCZERA Jakub 2001-02-28 KS Komunalni Sanok 96245 160
54 OSAK Norbert 2002-05-03 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl DNS
117 WIATROWSKI Jakub 2000-01-26 MUKS Wisła Junior Sandomierz 56387 DNS
kula M 5kg
1 85 OTOK Bartłomiej 2000-09-27 CWKS Resovia Rzeszów 99280 15.66
2 969 TABOR Rafał 2000-09-05 LKS Stal Mielec 102946 14.22
3 179 SZPIECH Bartosz 2000-07-08 CWKS Resovia Rzeszów 92373 13.71
4 970 SZADY Jakub 2001-01-30 LKS Stal Mielec 103216 12.99
5 550 KOPEĆ Mateusz 2002-08-11 KKS Victoria Stalowa Wola 90254 12.85
6 271 OSAK Bartłomiej 2001-01-14 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 91303 12.66
7 272 OSAK Kamil 2002-03-13 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 91556 11.48
8 967 SZCZUR Jakub 2001-02-01 LKS Stal Mielec 102945 10.87
9 54 SZEWCZYK Jakub 2000-08-14 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 97740 10.24
10 297 MIODYŃSKI Damian 2001-04-07 ULKS Gryf Rytwiany 87795 10.21
11 64 CHOMA Sebastian 2002-04-06 UKS Tempo 5 Przemyśl 99496 8.87
kula M 6kg
1 4 UCHMAN Bartłomiej 1999-09-25 CWKS Resovia Rzeszów 95187 13.86
2 256 DUDZIAK Andrzej 1999-02-23 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 84057 12.11
3 64 KOLANO Paweł 1999-02-25 MKL Sparta Stalowa Wola 87791 DNS
dysk M 1kg
1 272 OSAK Kamil 2002-03-13 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 91556 43.42
2 553 ŻAK Wojciech 2002-11-09 KKS Victoria Stalowa Wola 93329 36.27
3 40 KOLASA Krystian 2002 MKL Sparta Stalowa Wola 28.80
4 5 TYLUS Patryk 2003-07-23 KKS Victoria Stalowa Wola 96934 28.15
5 54 OSAK Norbert 2002-05-03 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 26.36
dysk M 1,5kg
1 556 WOŹNIAK Kacper 2000-02-11 KKS Victoria Stalowa Wola 84274 40.00
2 85 OTOK Bartłomiej 2000-09-27 CWKS Resovia Rzeszów 99280 36.26
3 271 OSAK Bartłomiej 2001-01-14 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 91303 33.48
4 54 SZEWCZYK Jakub 2000-08-14 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 97740 31.73
5 270 KUBAT Kacper 2001-06-08 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 91302 28.85
6 153 KAMYK Dawid 2000-11-14 KS Komunalni Sanok 103833 28.25
7 179 SZPIECH Bartosz 2000-07-08 CWKS Resovia Rzeszów 92373 25.60
8 523 MAŁYSA Filip 2001-08-23 KKS Victoria Stalowa Wola 91567 bw
dysk M 1,75kg
1 256 DUDZIAK Andrzej 1999-02-23 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 84057 38.72
2 4 UCHMAN Bartłomiej 1999-09-25 CWKS Resovia Rzeszów 95187 27.79
młot M 5kg
1 967 PIŁAT Dawid 2002-02-06 LKS Stal Mielec 80172 61.41
2 558 SKRZAT Patryk 2000-01-26 KKS Victoria Stalowa Wola 79319 43.97
młot M 6kg
1 64 KOLANO Paweł 1999-02-25 MKL Sparta Stalowa Wola 87791 43.72
młot M 7,26kg
1 999 HAŁAJ Robert 1971-06-07 niestowarzyszony 90716 48.75
oszczep M 600g
1 550 KOPEĆ Mateusz 2002-08-11 KKS Victoria Stalowa Wola 90254 48.69
2 5 TYLUS Patryk 2003-07-23 KKS Victoria Stalowa Wola 96934 40.88
3 54 OSAK Norbert 2002-05-03 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 39.16
4 40 KOLASA Krystian 2002 MKL Sparta Stalowa Wola 35.90
oszczep M 700g
1 37 DYBKA Jan 2000-04-24 MKL Sparta Stalowa Wola 94712 52.35
2 536 KWAŚNIAK Kacper 2000-03-28 CWKS Resovia Rzeszów 97199 50.76
3 270 KUBAT Kacper 2001-06-08 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 91302 48.33
4 153 KAMYK Dawid 2000-11-14 KS Komunalni Sanok 103833 33.02
chód 3km M
1 447 CYNGOT Jacek 1996-06-09 UKS Olimp Kozienice 42636 12:34.41
2 971 KULIG Maksymilian 1999-02-24 LKS Stal Mielec 75287 13:50.58
3 74 BACHUR Jakub 1998 CWKS Resovia Rzeszów 13:54.75
4 967 PIECUCH Kamil 2003-07-10 LKS Stal Mielec 93360 15:57.09
5 970 ŻMUDA Wiktor 2004-01-01 LKS Stal Mielec 102079 18:55.06
sztafeta szwedzka M
1 POPIELARZ R, MACIAG R, UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2:01.59
SAWAŁA P., ZIĘBA Sz.
2 WDOWIK O., CWKS Resovia Rzeszów 2:04.02
CHMIEL J., PRZYDZIAŁ J.
2 GALICA-PEREZ D., ŻYWKO Sz. KKS Victoria Stalowa Wola 2:04.02
MOSKAL R., LEBIODA S.
4 ŁĄCZ R., JAWORSKI Ł. LKS Stal Mielec 2:11.06
KRAKOWSKI D., DULIK P.
5 ZIĘBA W., KŁOS M. UKS Tiki-Taka Kolbuszowa II 2:14.20
BURKIEWICZ E., GUL A.
Szybki kontakt

Napisz do nas, odpowiemy w możliwie najkrótszym czasie.

Nieczytelne? Zmień tekst. captcha txt
IMG_3007DSC_0400